Een Chinees aardewerken theepotje in de vorm van een bloemknop.

A Chinese earthenware teapot in the shape of a flower bud.
Dim. Hoogte 8, Ø 12 cm
SKU: 2810250388.
Categories: Aardewerk, Aziatisch.
Auction day: 29 October 2025 19:00
Catalogue #388
Estimate: € 120 / 150

  • #310

    Vijf verschillende zilveren ringen bezet met fantasiestenen. 925‰.

    Five different silver rings set with fantasy stones. 925‰.
    Dim. 19,50 g
    Estimate: € 20 / 30
  • #370

    Vier verschillende zilveren slavenarmbanden waarvan 1 bezet met een half edelsteen en 1 slot te herstellen.

    Four different silver slave bracelets, one of which is set with a semi-precious stone and one with a broken clasp to be repaired.
    Dim. 74 g
    Estimate: € 40 / 60
  • #501
    Sarreguémines

    Een set meerkleurig geglazuurde aardewerk jardinières, gemerkt Sarreguémines.

    A set of multi-colored glazed earthenware jardinières, marked Sarreguémines.
    Dim. 19.5 x 18 x 18 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #448
    Koos Van der Kaaij
    Period: 1900 - 1976

    "Mother with child." A terracotta sculpted statue. Signed at the bottom. Presumed numbering is "8/12".
    Dim. 65cm
    Estimate: € 120 / 260
  • #420

    Five different silver rings set with faux stones. 925‰.
    Dim. 34,50 g
    Estimate: € 30 / 50
  • #507

    Een set van 2 massief houten gesculpteerde tempelleeuwen.

    A set of 2 solid wood carved temple lions.
    Dim. h 76 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #520

    Een 18 kt witgouden ring bezet met fantasiestenen.

    An 18 kt white gold ring set with fantasy stones.
    Dim. 4,22 g
    Estimate: € 200 / 250
  • #443

    Een grote balustervaas van meerkleurig Chinees porselein, famille rose.

    A large baluster vase made of multicolored Chinese porcelain, famille rose.
    Dim. Hoogte 94, Ø 51 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #360

    Dim. 21,75 g
    Estimate: € 25 / 40
  • #403

    Een kamerscherm in 3 delen met Japanse figuren beschilderd, gesigneerd B. Heidbuchel en gedateerd 5-1-1937.

    A room divider painted with Japanese figures in 3 parts, signed B. Heidbuchel and dated 5-1-1937.
    Dim. h 181 x b 162 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #400

    Dim. 16,60 g
    Estimate: € 20 / 30
  • #195

    Een antieke Tibetaanse voorstelling van 3 Boeddha’s op een gepolychromeerd houten paneeltje.

    An antique Tibetan depiction of 3 Buddhas on a polychromed wooden panel.
    Dim. 9.5 x 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #440

    Dim. 20,30 g
    Estimate: € 25 / 40
  • #535

    A large Japanese porcelain lidded vase with bird and multi-color polychrome decor. Marked at the bottom.
    Dim. 67 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #517

    Een gesculpteerd houten beeld van een Indonesische dame.

    A carved wooden statue of an Indonesian lady.
    Dim. h 117 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #330

    Zes verschillende zilveren spelden bezet met fantasiestenen en markasiet waarvan enkele steentjes ontbreken.

    Six different silver brooches set with fantasy stones and marcasite, some stones missing.
    Dim. 50,90 g
    Estimate: € 30 / 50
  • #393

    A sculpted solid wooden statue of a Chinese sage. Damage to the foot.
    Dim. h 88 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #575

    Een XL Duitse geglazuurd keramische schenkkan, onderaan gemerkt HK Handgemalt.

    An XL German glazed ceramic jug, marked HK Handgemalt at the bottom.
    Dim. h 59 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #380

    Dim. 16,90 g
    Estimate: € 20 / 30
  • #201

    Een Franse aardewerken barbotine jardinière met floraal decor, gemerkt.

    A French earthenware barbotine jardinière with floral decoration, marked.
    Dim. 29 x 39 x 30 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #340

    Dim. 19,15 g
    Estimate: € 20 / 30
  • #320

    Drie verschillende zilveren slavenarmbanden 925 ‰ versierd met bloemen en filgrain werk.

    Three different silver slave bracelets 925 ‰ decorated with flowers and filigree work.
    Dim. 174,10 g
    Estimate: € 80 / 120
  • #457

    Een paar Franse faience borden.

    A pair of French faience plates.
    Dim. Ø 31,5 cm
    Estimate: € 120 / 260
  • #390

    Vier verschillende zilveren spelden bezet met markasiet waarvan 1 waarvan enkele steentjes ontbreken.

    Four different silver brooches set with marcasite, one of which is missing a few stones.
    Dim. 27,60 g
    Estimate: € 30 / 50

  • #50

    Een 18 kt geelgouden hanger bezet met half edelstenen.

    An 18 kt yellow gold pendant set with semi-precious stones.
    Dim. 4,40 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #129
    Christofle France

    Een verzilverd metalen koffie-en theeset op dienblad, Christofle gemerkt.

    A silver-plated metal coffee/tea set on tray, marked Christofle.
    Dim. 42 x 66 cm (dienblad)
    Estimate: € 600 / 800
  • #584
    J. Bastiaens

    “Interieur”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "Interior view", a painting, oil on canvas, signed.
    Dim. 55 x 70 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #58
    Steiff, Germany

    Drie vintage pluche kraaien, twee gemerkt Steiff, één met de knop manco. Twee hebben metalen pootjes (1958).

    Three vintage plush crows, two marked Steiff, one missing button. Two have metal legs (1958).
    Dim. h 11 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #394
    Gust Dierckx

    “Landelijk interieur.” Olieverf op doek. Gesigneerd, en gedateerd 1962.

    "Rural interior." Oil on canvas. Signed and dated 1962.
    Dim. 80 x 100 cm
    Estimate: € 180 / 260
  • #333

    Een paar malachieten fotolijsten, met messingen binnenrand.

    A pair of malachite photo frames, with brass inner border.
    Dim. 18 x 14 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #515

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt.

    A hand-knotted Persian carpet.
    Dim. 102/300 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #274
    Frans Delaruelle

    “Witte pater in kloostergang”. Olieverf op doek. Geisgneerd rechtsonder.

    "White father in monastery cloister". Oil on canvas. Signed lower right.
    Dim. 35 x 55 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #566

    Een vintage rotan pauwenstoel met rood stoffen zitkussen.

    A vintage rattan peacock chair with red fabric seat cushion.
    Dim. 126 x 82 x 66 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #76

    Dim. h 76 x Ø 115 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #404

    “Madonna en kind”. Olieverf op paneel. Vlaamse school van de XIXde eeuw.

    "Madonna and child". Oil on panel. Flemish school of the 19th century.
    Dim. 19 x 16 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #176

    Een massief eikenhouten 19e eeuwse deux-corps met paneeldeuren.

    A solid oak 19th-century two-piece cabinet with paneled doors.
    Dim. 230 x 129 x 36 cm
    Estimate: € 120 / 180

Veiling 28 & 29 Oktober 2025

28 October 2025 19:00
29 October 2025 19:00