#10Een toeristisch Azteekse figuur in groene steen op houten plaat.
#176“Madonna Della Rose”. Een Mariabeeldje uit kunststof.
#43Een vintage camera statief met lederen draagkoker
#58Een lot van 3 koperen kandelaars.
#147Steuben Art Glass“Embraced couple”, een beeldje in kunstglas van ‘Steuben’. Onderaan kleine schilferschade.
#187Een paar kleine koperen kandelaars, naar oud voorbeeld.
#117“Chinese ruiters”, een ingekaderde print.
#7Een oud lederen valiesje, te restaureren.
#198Een paar ijzeren decoratieve sleutels.
#27Een Chinees porseleinen vaas, onderaan gemerkt.
#155Een lot van negen poseleinen diepe en negen porseleinen platte borden met bloemendecor. Gemerkt Schonwald Germany.
#48Een vintage porseleinen cachepot in de vorm van een papegaai. Deksel manco.
A vintage porcelain cachepot in the shape of a parrot. Lid missing.No longer availableOnline onlyDim. 28 cmEstimate: € 40 / 60