#136Raoul Dufy“Mediterraan havenzicht”. Een litho op papier. Onderaan binnen de plaat gesigneerd.
"Mediterranean harbor view". A lithograph on paper.No longer availableOnline onlyDim. 84 x 38cmEstimate: € 100 / 200 -
#105“Naakte man, gespierd”, een kleurdruk op papier, naar Hans Erni.
#168Een gegoten rookglazen beeld van een meeuw.
#229Nikon, Sony, PentaxEen lot van 3 digitale camera’s bestaande uit een Nikon 1 J3 met 10-30mm lens, een Sony cybershot DSC-P200 en een Pentax EL-200. Allen zonder lader en niet getest.
A lot of 3 digital cameras consisting of a Nikon 1 J3 with 10-30mm lens, a Sony Cybershot DSC-P200, and a Pentax EL-200. All without charger and not tested.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#69Een Afrikaans houten masker op zwart houten sokkel.
#46Trio-LightingEen metalen retro tafellampje met melkglazen kap.
#37Een vintage Agfa-Werk AG camera en flash in origineel lederen tassen.
#227Een geslepen kristallen decanteerkaraf. Onderaan gemerkt.
#171Een vrouwenprofiel in steencomposiet, art deco stijl. Op marmeren sokkel.
A women's profile in stone composite, art deco style. On a marble base.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 31 cmEstimate: € 60 / 100 -
#112“Sint Hiloniuskerk”, een schilderij, olieverf op doek, achteraan gemonogrammeerd ‘CM’ en gedateerd 1920.
"Sint Hiloniuskerk" is a painting, oil on canvas, monogrammed 'CM' and dated 1920 on the back.No longer availableOnline onlyDim. 29 x 41 cmEstimate: € 15 / 25 -
#33HergéEen lot van 5 Franstalige Kuifje strips, hardcover.
#144Een 19e eeuwse massief eiken deur.
A 19th-century solid oak door.No longer availableOnline onlyDim. 180 x 60 cmEstimate: € 20 / 40