Een Chinees diep bord van blauw en wit porselein in de geest van de Wanli Kraak schotels.

A Chinese deep plate of blue and white porcelain in the style of Wanli Kraak dishes.
Dim. Ø 22 cm
SKU: 1712240644.
Auction day: 18 December 2024 19:00
Catalogue #644
Estimate: € 60 / 80

  • #337
    N. Limoges & Limoges Unique

    Een lot van twee porseleinen coupes met polychroom decor van bloemen, en met vogels.

    A lot of two porcelain cups with polychrome floral decor, and with birds.
    Dim. Ø 21 & 15 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #507

    Een Chinees porseleinen tulpenvaas met een blauw en wit decor in drie onderdelen.

    A silver-plated metal champagne cooler. "Bruno Paillard, Reims".
    Dim. H. 40 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #380

    Een 18 kt wit- en geelgouden ring bezet met briljanten en diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht 0,52 ct.

    An 18 kt white and yellow gold ring set with brilliant and baguette cut diamonds with a total weight of 0.52 ct.
    Dim. 2,72 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #313
    Val Saint Lambert

    Een vintage kristallen sierschaal, roze in de massa gekleurd, bovenaan met label gemerkt Val Saint Lambert.

    A vintage crystal decorative bowl, pink tinted, top marked with label Val Saint Lambert.
    Dim. 11 x 66 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #583

    Een Chinese dekselvaas van polychroom porselein. Deksel hersteld en haarscheur op de schouder.

    A Chinese polychrome porcelain lidded vase. Lid repaired and hairline crack on the shoulder.
    Dim. H. 24 x 37 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #183
    S.F.B.J. Paris 10

    Een antieke pop, S.F.B.J. Paris 10 gemerkt, porselein hoofd, echt haar, oorbellen in gepiercete oren en scharnierende kniegewrichten. Met originele kledij en parasol. Circa 1900.

    An antique doll, marked S.F.B.J. Paris 10, porcelain head, real hair, pierced ears with earrings, and hinged knee joints. Complete with original clothing and parasol. Circa 1900.
    Dim. h 60 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #75

    Een lang halssnoer met grijze parels.

    A long necklace with grey pearls.
    Dim. L: 59 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #506
    Roos Van de Velde
    Period: °1961

    Une œuvre d'art avec deux vases en porcelaine fine dans un support en fer forgé. Avec documentation.
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #504
    Marechal

    Dim. 59 x 49 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #581

    Een aardewerken blaasinstrument in precolumbiaanse stijl met de vorm van een knaagdierachtig beeldje. Peru.

    A terracotta wind instrument in Pre-Columbian style in the shape of a rodent-like figurine. Peru.
    Dim. 11 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #350
    Colladon & fils, Fr Cresens

    Een lot van 2 zakhorloges, Colladon & fils en Fr Cresens, Diest.

    A lot of 2 pocket watches, Colladon & fils and Fr Cresens, Diest.
    Dim. Ø 5.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #302
    Alain Bach

    “Bloemenstilleven”, een zeefdruk op papier, buiten de plaat gesigneerd en genummerd.

    "Flower still life," a screen print on paper, signed and numbered outside of the plate.
    Dim. 54 x 65 cm
    Estimate: € 60 / 80

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00