Een Chinees diep bord van blauw en wit porselein in de geest van de Wanli Kraak schotels.

A Chinese deep plate of blue and white porcelain in the style of Wanli Kraak dishes.
Dim. Ø 22 cm
SKU: 1712240644.
Auction day: 18 December 2024 19:00
Catalogue #644
Estimate: € 60 / 80

  • #208

    Een bronzen “lange denker”, een pastiche op de Denker van Rodin.

    A bronze "tall thinker", a pastiche of Rodin's Thinker.
    Dim. 25 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #297
    Ruggeri, Mantua

    Een viool in koffertje met zijn bijbehorende strijkstok, draagt binnenin een label: ‘Ruggeri Mantua’.

    A violin in a case with its accompanying bow, bearing a label inside: 'Ruggeri Mantua'.
    Dim. l 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #159

    “Amor & Afrodite bij het schrijn voor Athena.” Olieverf op doek. Uit de omgeving van Louis David. Gedateerd 1818, achteraan dedicatie aan de graaf van Schoenborn te Brussel. Gemaakt door een leerling van L. David, later genummerd N° 17.B. Met een oude expertise en vervaagde notitie van L. David zelf. Craquelé, schilferschade en een oude restauratie onderaan.

    "Amor & Aphrodite at the shrine for Athena." Oil on canvas. From the circle of Louis David. Dated 1818, dedication to Count of Schoenborn in Brussels at the back. Created by a student of L. David, later numbered N° 17.B. With an old expertise and faded note by L. David himself. Craquelure, flakes damage, and an old restoration at the bottom.
    Dim. 98 x 120 cm
    Estimate: € 600 / 1000
  • #480

    Drie zilveren kettingen met hangers, bezet met markasiet en halfedelstenen. Evenals 3 zilveren broches en een dito armband, bezet met markasiet.

    Three silver necklaces with pendants, set with marcasite and semi-precious stones. Also, 3 silver brooches and a matching bracelet, set with marcasite.
    Dim. 66,80 g brut
    Estimate: € 40 / 60
  • #397
    Heljan Faller

    Een lot van 8 vintage treinset N schaal decor bouwkits. Bestaande uit Heljan; “602, 611, 601”, Brawa; “2700”, Faller; “2150” en “2142” in ongeopende verpakking, Walthers; “933-3221” en “Roof details” in ongeopende verpakking.

    A lot of 8 vintage N scale train set scenery building kits. Includes Heljan; "602, 611, 601", Brawa; "2700", Faller; "2150" and "2142" in unopened packaging, Walthers; "933-3221" and "Roof details" in unopened packaging.
    Estimate: € 80 / 120
  • #108
    Amphora, Czechoslovakia

    Een Tsjecho-Slowaakse Art Deco aardewerken vaas met meerkleurig decor en gestileerde haan in het reliëf. Onderaan gemerkt.

    A Czechoslovakian Art Deco earthenware vase with multicolored decor and a stylized rooster in relief. Marked at the bottom.
    Dim. 33,5 x Ø 19 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #282

    Een ovale spiegel met vergulde lijst en strikvormig ornament bovenaan, waarvan 1 eindpuntje met barst.

    An oval mirror with a gilded frame and a bow-shaped ornament at the top, one end of which is cracked.
    Dim. 83 x 63 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #303

    “Dame met vogel”, een meerkleurig art-deco beeld, vermoedelijk brons op een marmeren sokkel.

    "Lady with bird", a multi-colored art-deco sculpture, presumably bronze on a marble base.
    Dim. h 32 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #679

    Een modernistische spiegel met geslepen spiegelrand.

    A modernist mirror with a beveled mirror edge.
    Dim. 100 x 70 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #363

    Een paar vazen in terracotta, bronskleurig met zwarte voet.

    A set of 2 terracotta vases, bronze-colored with a black base.
    Dim. h 46 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #94
    Karel Heymans
    Period: 1899-1974

    “Soldaten rond het vuur”. Een schilderij, olieverf op paneel, bovenaan gesigneerd.

    "Soldiers around the fire". A painting, oil on panel, signed at the top.
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #465

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht 1,10 ct.

    An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of 1.10 ct.
    Dim. 8,60 g
    Estimate: € 1100 / 1300

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00