Een Chinees diep bord van blauw en wit porselein in de geest van de Wanli Kraak schotels.

A Chinese deep plate of blue and white porcelain in the style of Wanli Kraak dishes.
Dim. Ø 22 cm
SKU: 1712240644.
Auction day: 18 December 2024 19:00
Catalogue #644
Estimate: € 60 / 80

  • #577

    Een lot van 3 varia aardewerken kommetjes, bodemvondsten. 1 met enkele schilfers en 1 met diverse breukherstellingen.

    A lot of 3 assorted earthenware bowls, archaeological finds. 1 with some chips and 1 with several repairs.
    Dim. 10 x Ø 15 & 10 x Ø 9 & 6 x Ø 16 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #567

    Een precolumbiaans blackware keramieken kruikje. Barst en gaatje in de zijkant.

    A Pre-Columbian blackware ceramic jar. Crack and hole in the side.
    Dim. 12 x 11 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #445

    Een moderne witgouden ring van bewogen vorm.

    A modern white gold ring of flowing form.
    Dim. 8,83 g brut
    Estimate: € 400 / 500
  • #104

    "Wooded landscape with walker". A painting, oil on canvas. Late 19th century.
    Dim. 26,5 x 30 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #127
    Delheid

    Een glazen bonbonnière met zilveren houder en deksel. Gemerkt 800‰ Delheid.

    A glass bonbonnière with silver holder and lid. Marked 800‰ Delheid.
    Dim. 280g - 800‰
    Estimate: € 200 / 300
  • #244
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    “Hoeve aan de beek”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd H.J. Pauwels.

    "Farm by the Stream", a painting, oil on canvas, signed H.J. Pauwels.
    Dim. 65 x 90 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #678
    Dr.G.K. Nagler

    “Die Monogrammisten, Künstler aller Schulen. In 5 delen. Linnen banden. Ed. De Graaf, Nieuwkoop 1977. Evenals Paul Piron, “Twee Eeuwen Signaturen van Belgische Kunstenaars”. Ed. Art in Belgium, 2002.

    "The Monogrammists, artists of all schools. In 5 volumes. Linen bindings. Ed. De Graaf, Nieuwkoop 1977. Also Paul Piron, "Two Centuries of Signatures of Belgian Artists". Ed. Art in Belgium, 2002."
    Estimate: € 60 / 80
  • #632

    Een Murano vaas van groen glas.

    A Murano vase made of green glass.
    Dim. H. 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #203

    Een paar kristallen girandoles met pendeloques/

    A pair of crystal girandoles with pendeloques.
    Dim. H.64 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #367
    Minitrix Model Power

    Een lot van 10 vintage varia treinwagons N schaal, 7x Model Power & 3x Minitrix. Diverse modellen in originele verpakking.

    A lot of 10 vintage assorted train cars N scale, 7x Model Power & 3x Minitrix. Various models in original packaging.
    Dim. 19 & ... & 12 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #236

    Een trapeziumvormige kast met vijftien laden met houten trekkers.

    A trapezoid-shaped cabinet with fifteen drawers and wooden pulls.
    Dim. 101 x 102
    Estimate: € 150 / 200
  • #98

    Pontiac eagle hood ornament, een verchroomd metalen radiatordop, 1932.

    Pontiac eagle hood ornament, a chrome-plated metal radiator cap, 1932.
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 150 / 200

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00