#393Een blauw-witte Chinees porseleinen vaas met tekens en floraal decor.
A blue and white Chinese porcelain vase with characters and floral decoration.No longer availableDim. 33 x Ø 17 cmEstimate: € 60 / 80 -
#193Een Pierrot met poedel, bronzen beeld naar Barye.
#414Guillaume CorneillePeriod: 1922 - 2010“Baignade”. Kleurenlitho. Gesigneerd, gedateerd ‘97 en genummerd E.A. 29/30.
"Baignade". Color lithograph. Signed, dated '97, and numbered E.A. 29/30.No longer availableDim. 25 x 17 cmEstimate: € 40 / 50 -
#630Een 14 kt geelgouden ring bezet met een briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
A 14 kt yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.40 ct.No longer availableDim. 2,96 gEstimate: € 400 / 500 -
#587Een aardewerken godheidsvat in Sicán stijl, Peru. Achterste deel onderste rand afgebroken en gaatje vooraan in de kruik.
An earthenware deity vessel in Sicán style, Peru. Back lower rim broken off and small hole at the front of the jug.No longer availableDim. 18,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#683Een lot van drie verzilverde kandelaars, een paar met 4 lichtpunten, en een kleinere met 2.
#437Life Like Trains AtlasEen lot vintage N schaal Diesel locomotieven, bestaande uit een Life Like 7922 “Lehigh Valley”, in originele verpakking. En een Atlas “Southern”, vermoedelijk niet in originele verpakking.
A lot of vintage N gauge Diesel locomotives, including a Life Like 7922 "Lehigh Valley" in original packaging. And an Atlas "Southern", likely not in original packaging.No longer availableDim. 19 & 21 cmEstimate: € 100 / 150 -
#530Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale Blauwe Topaas van 2,83 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht 0,65 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central Blue Topaz of 2.83 ct. and diamonds with a total weight of 0.65 ct.No longer availableDim. 6,10 gEstimate: € 850 / 1000 -
#51Fred Bellefroid“De Kotmadam”. Bronzen groepje naar het levensgrote model op de Oude Markt te Leuven. Gemonogrammeerd en genummerd 269/300.
"The Landlady". Bronze group based on the life-size model at the Oude Markt in Leuven. Monogrammed and numbered 269/300.No longer availableDim. H. 13 x 15 cmEstimate: € 80 / 120