#270Les CorbesEen fantasie halssnoer bezet met grote en kleine ringen.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#169Een lot van een verguld cloisonné appel en peer potje.
#44“Madonna met kind”. Een plaasteren beeld. Voetjes afgebroken.
#145“De afwas”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd “CVD Heuvel”.
"The dishes". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom "CVD Heuvel".No longer availableOnline onlyDim. 69 x 59cmEstimate: € 75 / 150 -
#291Een gedraaide Vlaams aardewerken vaas. Onduidelijk gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyDim. h 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#236JunghansEen houten wandklok. Met slinger en gewichten. Jaren ‘50.
#96Lot van 2 aardewerken bloempotje in de vorm van varkentjes.
#82Een lampenvoet van hout voorstellende Chinese wijze .
#168Een kristallen vaas uit de sixties.
#187Een eiken klaptafel met kleine schade.
#95Een lot Chinees porselein bestaande uit twee gemberpotten en een vaas. Polychroom decor met personages en dieren.
lot of Chinese porcelain consisting of two ginger jars and a vase. Polychrome decor with characters and animals.No longer availableOnline onlyDim. h 24,18, 12 cmEstimate: € 60 / 80