Similar lots by type
-
#691Een tuinstoel van blauw en wit Chinees porselein met landschapsdecors en op een houten sokkel.
Tabouret de jardin en porcelaine bleue et blanche au décor de paysages et sur socle en bois. Travail chinois.Dim. h: 39 cmEstimate: € 60 / 80 -
#40Een 18 karaats geel gouden broche met bijpassende oorbellen bezet met parels.
Broche en or jaune 18 ct et une paire de boucles d’oreilles assortie serties de perles.Dim. 6,26 gEstimate: € 130 / 200 -
#601Een grote schotel van Imariporselein. Achteraan gemerkt. XIXe eeuw.
Grand plat en porcelaine polychrome d’Imari. Marque au verso. Début du XIXe siècle.Dim. Ø: 46 cmEstimate: € 250 / 350 -
#711Een balustervaas van cloisonné op rood koper met draken in het decor. China, XIXde eeuw. Schade.
Vase balustre en cloisonné sur cuivre rouge décoré de dragons. Chine, XIXe siècle. Dégâts.Dim. h: 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#708Twee balustervazen van Satsuma-aardewerk met een decor van geisha’s in een landschap.
Deux vase balustres en faïence de Satsuma aux décors de geisha dans un paysage.Dim. h: 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#667Een Chinese visser van gesculpteerd speksteen. Schilfer aan hoed.
Pêcheur chinois en pierre de lard sculptée. Eclat au chapeau.Dim. h: 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#467Een ruiter te paard van terracotta met sporen polychromie. Tang-dynastie(?).
Cavalier à cheval en terre cuite aux traces de polychromie. Possible dynastie Tang.Dim. H 33 cmEstimate: € 140 / 160 -
#670Een TV-kast van Chinees lakwerk, versierd met pietra dura figuren. Onderaan een klapdeur.
Meuble de télévision en laque de Chine décoré de personnages en pierre dure. Le bas à abattant.Dim. H 154 cmEstimate: € 100 / 180 -
#611Drie zittende Boeddha’s van witte marmer. Handen in Dhyana Mudra, telkens met een ander voorwerp. Chinees werk.
Trois Bouddhas assis en marbre blanc. Mains en Dhyana Mudra, chaque fois tenant un autre objets. Travail chinois.Dim. H. 46 cmEstimate: € 480 / 550 -
#437Een Chinese dekselvaas van blauw en wit porselein met een floraal decor. Onderaan gemerkt. Kleine schilfers aan het deksel. XIXe eeuw.
Vase couvert en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor floral. Marque sous la base. Petist éclat au couvercle. XIXe siècle.Dim. h: 44 cmEstimate: € 150 / 200 -
#707Een theepot van Chinees porselein, versierd met een decor van Geisha’s en Chinese tekens achteraan.
Théière en porcelaine de Chine décorée de geisha et de calligraphie chinoise.Dim. h: 12 cmEstimate: € 65 / 75 -
#638Een dekseldoos van meerkleurig Chinees porselein, versierd met een decor van bloemen en kostbaarheden. Onderaan gemerkt met stempel. Randschade.
Boîte couverte en porcelaine de Chine polychrome décorée de fleurs et des antiquités. Cachet sous la base. Usures au bord.Dim. Ø: 27 cmEstimate: € 160 / 180 -
#473Een Chinees personage van polychroom geglazuurd terracotta. Ming-dynastie(?). Handen ontbreken.
Personnage chinois en terre cuite polychrome. Possible dynastie Ming. Mains manquent.Dim. H 34 cmEstimate: € 80 / 100 -
#731Een paar theebussen van Chinees porselein, versierd met een blauw en wit decor.
Paire de boîtes à thé en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc.Dim. h: 31 cmEstimate: € 180 / 220 -
#373Twee dekselvaasjes van Imariporselein op een houten sokkeltje. Schade aan één van de deksels en enkele restauraties.
Deux vases couverts en porcelaine d’Imari sur socles en bois. Dégât à l’un des couvercles et quelques restaurations.Dim. h: 33 cmEstimate: € 100 / 140 -
#423Een Chinees juwelendoosje van rode en zwarte lak met een bloemendecor en een spiegeltje.
Boîte à bijoux chinois en laque noir et rouge décorée de fleurs et avec miroir.Estimate: € 20 / 25 -
#713Een zalfpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van dames in een interieur.
Pot à onguent en porcelaine de Chine à décor polychrome de femmes dans un intérieur.Dim. Ø: 18 cmEstimate: € 220 / 240 -
#431Snuff-bottle van been met gegraveerde erotische scènes op de buik. China.
Flacon à parfum en os aux scènes érotiques gravés sur la panse. Travail chinois.Dim. H 8 cmEstimate: € 20 / 30 -
#688Drie Chinese wijzen van meerkleurig porselein in een een glazen presenteervitrine.
Trois sages chinois en porcelaine polychrome dans une vitrine de présentation. Travail chinois.Estimate: € 90 / 120 -
#657Een Aziatisch houtsnijwerk. Kleine beschadiging.
Sculpture asiatique en bois. Petit dégât.Dim. h: 54 cmEstimate: € 40 / 60 -
#333Een fishtank van blauw en wit Chinees porselein met een vissendecor.
Aquarium ou jardinière en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de poissons.Dim. ø: 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#486Een paar Chinese tuinstoelen van Celadonporselein.
Paire de tabourets de jardin chinois en porcelaine de couleur céladon.Dim. h: 47 cmEstimate: € 360 / 400 -
#496Een paar indrukwekkende balustervazen van Chinees porselein, versierd met een wit en groen landschapsdecor.
Paire de vases balustres imposants en porcelaine de Chine, décorés d’un paysage en blanc et vert gris.Dim. h: 100 cmEstimate: € 500 / 800 -
#687Een bolle vaas van Chinees porselein met een decor van twaalf eksters op bloeiende takken. Onderaan gemerkt.
Vase sphérique en porcelaine de Chine au décor de douze pies sur des branches fleuries. Marque sous la base.Dim. h: 29 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#463Een coupe van deels roodgekleurd kristal in de stijl van Murano.
Coupe en cristal partiellement colorée rouge dans le style de Murano.Dim. Ø: 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#279Lucien Velghe“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée.Dim. 65 x 70 cmEstimate: € 80 / 120 -
#541“Laurel & Hardy”. Een groep van meerkleurig gips.
“Laurel et Hardy”. Groupe en plâtre polychrome.Dim. h: 22 cmEstimate: € 20 / 25 -
#124“Vissers op de vijver”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd. XIXde eeuw.
“Pêcheurs sur un étang”. Huile sur toile. Non signée. XIXe siècle.Dim. 36 x 56 cmEstimate: € 100 / 120 -
#617Een mannenhoofd van brons. NIgeria.
Tête d’homme en bronze. Nigeria.Dim. h: 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#202Cornelis Van LeemputtenPeriod: 1841-1902“Neerhofscène rond een vijvertje voor een grote boerderij”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Scène de basse cour autour d’un étang devant une ferme”. Huile sur toile. signée.Dim. 39 x 30 cmEstimate: € 4000 / 6000 -
#577Een groep meerkleurig Japans aardewerk in de vorm van een Satsuma vaas op een Fô-hond.
Groupe en faïence polychrome de Japon en forme de vase de Satsuma flanqué d’un chien de Pho.Dim. h: 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#50Een 14 karaats geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or jaune 14 ct.Dim. 11,14 gEstimate: € 100 / 150 -
#12Een bronzen luchter met vijf lichtpunten en kristallen pendeloques en versierd met florale motieven en bokkenkoppen.
Lustre en bronze à cinq lumières et aux pendeloques en cristal. Décor de fleurs et de têtes de boucs.Dim. h: 103 cmEstimate: € 200 / 300 -
#362Lot grafisch werk: Twee reproducties met rozen naar Redouté, een litho getiteld “Plowshare” en gedateerd 1977 en een zicht op de Groenplaats in Antwerpen door Joosen.
Lot d’estampes: deux reproductions aux roses d’après Redouté, une litho intitulé “Plowshare” et daté 1977 et une vue de la Place Verte à Anvers par Joosen.Estimate: € 40 / 50 -
#685Glycine SwissEen roestvrij stalen horloge met lederen armband. Gedragen.
Montre en acier inoxydable au bracelet en cuir. Second main.Estimate: € 50 / 100 -
#213Karel SchuermansPeriod: 1869-1962Een engelenprofiel van gesculpteerd marmer op een marmeren sokkel.
Profil d’ange en marbre sculpté sur socle en marbre.Dim. h: 38 cmEstimate: € 500 / 600

