Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
Een Chinees personage van meerkleurig porselein.

Een Chinees personage van meerkleurig porselein.

Personnage chinois en porcelaine polychrome.
Dim. H 30 cm
SKU: 2508150443.
Categories: Aziatisch, Porselein.
Auction day:
Catalogue
Estimate: € 100 / 150
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #688

    Drie Chinese wijzen van meerkleurig porselein in een een glazen presenteervitrine.

    Trois sages chinois en porcelaine polychrome dans une vitrine de présentation. Travail chinois.
    Estimate: € 90 / 120
  • #373

    Twee dekselvaasjes van Imariporselein op een houten sokkeltje. Schade aan één van de deksels en enkele restauraties.

    Deux vases couverts en porcelaine d’Imari sur socles en bois. Dégât à l’un des couvercles et quelques restaurations.
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #601

    Een grote schotel van Imariporselein. Achteraan gemerkt. XIXe eeuw.

    Grand plat en porcelaine polychrome d’Imari. Marque au verso. Début du XIXe siècle.
    Dim. Ø: 46 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #423

    Een Chinees juwelendoosje van rode en zwarte lak met een bloemendecor en een spiegeltje.

    Boîte à bijoux chinois en laque noir et rouge décorée de fleurs et avec miroir.
    Estimate: € 20 / 25
  • #473

    Een Chinees personage van polychroom geglazuurd terracotta. Ming-dynastie(?). Handen ontbreken.

    Personnage chinois en terre cuite polychrome. Possible dynastie Ming. Mains manquent.
    Dim. H 34 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #707

    Een theepot van Chinees porselein, versierd met een decor van Geisha’s en Chinese tekens achteraan.

    Théière en porcelaine de Chine décorée de geisha et de calligraphie chinoise.
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #670

    Een TV-kast van Chinees lakwerk, versierd met pietra dura figuren. Onderaan een klapdeur.

    Meuble de télévision en laque de Chine décoré de personnages en pierre dure. Le bas à abattant.
    Dim. H 154 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #377

    Een paar flesjes van meerkleurig en verguld porselein, versierd met vogeltjes. Naar het Sèvresporselein. Kleine schilfer aan één van de voetjes.

    Paire de flacons en porcelaine polychrome et doré, décorés d’oiseaux. D’après les exemples de Sèvres. Petit éclat à l’un des pieds.
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #657

    Een Aziatisch houtsnijwerk. Kleine beschadiging.

    Sculpture asiatique en bois. Petit dégât.
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #611

    Drie zittende Boeddha’s van witte marmer. Handen in Dhyana Mudra, telkens met een ander voorwerp. Chinees werk.

    Trois Bouddhas assis en marbre blanc. Mains en Dhyana Mudra, chaque fois tenant un autre objets. Travail chinois.
    Dim. H. 46 cm
    Estimate: € 480 / 550
  • #713

    Een zalfpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van dames in een interieur.

    Pot à onguent en porcelaine de Chine à décor polychrome de femmes dans un intérieur.
    Dim. Ø: 18 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #78

    Twee grote en twee kleine beeldjes van een dame en een heer. De kleinste onderaan gemerkt en met kleine beschadiging.

    Deux grands et deux petites statuettes d’une dame et d’un homme. Les plus petites avec marque et petit dégât.
    Dim. h: 26 & 14 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #431

    Snuff-bottle van been met gegraveerde erotische scènes op de buik. China.

    Flacon à parfum en os aux scènes érotiques gravés sur la panse. Travail chinois.
    Dim. H 8 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #711

    Een balustervaas van cloisonné op rood koper met draken in het decor. China, XIXde eeuw. Schade.

    Vase balustre en cloisonné sur cuivre rouge décoré de dragons. Chine, XIXe siècle. Dégâts.
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #691

    Een tuinstoel van blauw en wit Chinees porselein met landschapsdecors en op een houten sokkel.

    Tabouret de jardin en porcelaine bleue et blanche au décor de paysages et sur socle en bois. Travail chinois.
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #40

    Een 18 karaats geel gouden broche met bijpassende oorbellen bezet met parels.

    Broche en or jaune 18 ct et une paire de boucles d’oreilles assortie serties de perles.
    Dim. 6,26 g
    Estimate: € 130 / 200
  • #437

    Een Chinese dekselvaas van blauw en wit porselein met een floraal decor. Onderaan gemerkt. Kleine schilfers aan het deksel. XIXe eeuw.

    Vase couvert en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor floral. Marque sous la base. Petist éclat au couvercle. XIXe siècle.
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #708

    Twee balustervazen van Satsuma-aardewerk met een decor van geisha’s in een landschap.

    Deux vase balustres en faïence de Satsuma aux décors de geisha dans un paysage.
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #496

    Een paar indrukwekkende balustervazen van Chinees porselein, versierd met een wit en groen landschapsdecor.

    Paire de vases balustres imposants en porcelaine de Chine, décorés d’un paysage en blanc et vert gris.
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #486

    Een paar Chinese tuinstoelen van Celadonporselein.

    Paire de tabourets de jardin chinois en porcelaine de couleur céladon.
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #338

    Een tête-à-tête van kobaltblauw en verguld porselein in de geest van Sèvres.

    Tête-à^tête en porcelaine bleue cobalt dans le goût de Sèvres.
    Estimate: € 280 / 320
  • #731

    Een paar theebussen van Chinees porselein, versierd met een blauw en wit decor.

    Paire de boîtes à thé en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc.
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #759
    Limoges

    Een uitgebreid eetservies van meerkleurig porselein met een gestileerd bloemendecor. Onderaan gemerkt.

    Grand service à dîner en porcelaine polychrome décoré de fleurs stylisées. Marque au verso.
    Estimate: € 100 / 150
  • #467

    Een ruiter te paard van terracotta met sporen polychromie. Tang-dynastie(?).

    Cavalier à cheval en terre cuite aux traces de polychromie. Possible dynastie Tang.
    Dim. H 33 cm
    Estimate: € 140 / 160

Other lots in this auction

  • #306

    Staande klok met eikenhouten kast. Koperen wijzerplaat gemerkt William Gough, London. Met uren, minuten en dag.

    Horloge de vestibule en chêne. Cadran en cuivre marqué William Gough, London. Avec heures, minutes et jours.
    Dim. H. 240 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #449

    Kruisweg in aquarel. 13 delen.

    Chemin de la Croix en aquarelle. 13 stations.
    Dim. 43 x 27 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #273

    “La mode illustrée” 41é jaargang, uitgegeven te Parijs.

    “La mode illustrée”. 41e année, ed. à Paris.
    Estimate: € 20 / 30
  • #350

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een centrale maansteen van ± 12,10 ct.

    Bague en or blanc 18 ct serite de diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct et d’une pierre de lune centrale de ± 12,10 ct.
    Dim. 6,50 g
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #594
    Max Selen
    Period: °1932

    “Drijvende naakten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nus flottant”. Huile sur toile. Signée.
    Dim. 40 x 100 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #752

    Een zes- en een vierdelig Chinees theeservies van meerkleurig porselein bestaande uit twee theepotten, twee melkkannetjes, twee suikerpotten, tien kopjes, waarvan één hersteld en tien gecompartimenteerde schoteltjes.

    Deux services à thé en porcelaine polychrome de Chine, comprenant deux théières, deux pots à lait, deux sucriers, dix tasses dont une réparée et dix soucoupes à compartiment pour biscuits.
    Estimate: € 50 / 80
  • #478

    Een balustervaas van Chinees porselein met een veelkleurig famille rose decor. Oude restauratie. XIXde eeuw.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor famille rose. XIXe siècle. Ancienne restauration.
    Dim. H.60,5 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #439

    Reproductie naar Labisse.

    Reproduction d’après Labisse.
    Dim. 48 x 30 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #334
    Jos Meys

    “Markt”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Marché”. Huile sur toile. Signée.
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #389

    “De schapenhoeder”. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 187/350 buiten de plaat.

    “Le berger et son troupeau”. Lithographie. Signée et numérotée 187/350 hors planche.
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #465

    Twee bustes van Afrikaanse vrouwen en een staande man met staf (H. 13,5 cm) van gebeeldhouwd ivoor. Afrikaans werk, eerste helft XXste eeuw.

    Deux bustes de femmes africaines et un homme tenant une crosse (H. 13,5 cm) en ivoire sculpté. Travail africain, première moitié du XXe siècle.
    Estimate: € 60 / 70
  • #543

    Een luipaard van donkergepatineerd brons. Afrikaans werk.

    Léopard en bronze à patine foncée. Travail africain.
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 140 / 200
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 augustus 2015

Deze veiling is volledig - 760 loten online.



View auction ›

Place an online bid

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More