Similar lots by type
-
#372
Een houtgesculpteerd paneel, vermoedelijk Indonesisch.
A wooden carved panel, presumably Indonesian. -
#593
Een Chinees porseleinen terrine met deksel. Blauw-wit decor met foo-dog bovenaan.
-
#642
Een Chinees porseleinen vaas, famille rose met een pauw in het decor. Onderaan gemerkt.
-
#654
Een lot bestaande uit een blauw-wit Chinees porseleinen vaas en een cache-pot, met floraal decor.
-
#181Bertaux
Een beeld in brons op zwart marmeren sokkel voorstellend een meisje met 3 honden, gemerkt Bertaux.
A bronze statue on a black marble base depicting a girl with 3 dogs, marked Bertaux.Place a bid ›Dim. h 51 cm -
#634
Een Chinees porseleinen vaas, famille rose met pauwen in het decor.
-
#376
Een Chinese kamferhouten kist met figuratieve taferelen in het snijwerk.
A Chinese camphor wood chest with figurative scenes in the carving. -
#178
Een paar bronzen kandelaars in de vorm van sfinxen. Op zwart marmeren sokkels.
A pair of bronze candlesticks in the shape of sphinxes. On black marble bases. -
#597
Een paar Chinees porseleinen dekselpotten. Meerkleurig met eekhoorn bovenaan, vlinders en floraal decor. Onderaan gemerkt.
-
#578
Een Chinees porseleinen dekselvaas. Famille verte met figuratief tafereel in het decor. Onderaan gemerkt.
Place a bid ›Estimate: € 120/180 -
#601
Een lot van 2 Chinees porseleinen gemberpotten met floraal decor.
-
#443
Een Chinees porseleinen vaas met mytische tafereel en teksten in het decor. Onderaan gemerkt.
-
#619
Een Chinees porseleinen dekselvaas met vogel, floraal decor en teksten. Schilfers aan de dekselrand.
-
#629
Een Chinees porseleinen dekselpot. Meerkleurig floraal decor met familiaal tafereel. Onderaan gemerkt.
-
#587
“Staand naakt”. Een stenen gesculpteerd beeldje op verguld metalen voet, in Art Deco stijl.
-
#609
Een Satsuma porseleinen koro met diverse figuren in het decor, bovenaan 3 foo-dogs. Binnenin en onderaan gemerkt.
-
#589
Een Chinees porseleinen vaas, famille rose met figuratief tafereel in het decor. Onderaan gemerkt.
-
#483
Een Chinees porseleinen vaas met een famille noire decor van personages in een interieur. Onderaan het dynastiemerk van Kangxi in twee concentrische cirkels in zwart onder glazuur.
-
#614
Een lot van 2 Chinees porseleinen vazen met floraal decor. 1 met 6-hoekige vorm, onderaan gemerkt.
-
#458
Een Chinees porseleinen vaas met familiaal tafereel en floraal decor.
-
#624
Een Chinees porseleinen vaas met figuratief decor en olifantenkoppen als handvaten. Onderaan gemerkt.
-
#610
Vijf verschillende Chinese jade beeldjes als hangers met geweven koorden.
Place a bid ›Estimate: € 50/80 -
#461
Een lot van 2 Chinees porseleinen flesvazen met figuratief en floraal decor. Onderaan gemerkt.
-
#599
Een Chinees porseleinen cilindervaas met krijgstafereel in het decor.
Other lots in this auction
-
#99
“In de herberg”, een schilderij, olieverf op doek, niet gesigneerd.
"At the inn", a painting, oil on canvas, unsigned. -
#341Lineol Germany
Een lot van 5 Belgische soldaten bestaande uit een vaandeldrager, een 4-koppige fanfare en 2 paarden, gemerkt Lineol Germany, ca. 1930/40.
A lot of 5 Belgian soldiers consisting of a flag bearer, a 4-piece brass band, and 2 horses, marked Lineol Germany, ca. 1930/40. -
#343Kodak
Een vintage camera, Kodak Duaflex II camera met Kodet lens.
A vintage camera, Kodak Duaflex II camera with Kodet lens. -
#144Edmond DoumontPeriod: 1879 - 1954
“Oma en Opa”, een set van 2 schilderijen van een koppel, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd
-
#61
Een lot van 14 divers, meerkleurige Dymkovo, Russische volkskunst, figuratieve kleibeeldjes. 19e-20e eeuw. Enkele met barst en herstelschade.
A lot of 14 various, multicolored Dymkovo, Russian folk art, figurative clay figurines. 19th-20th century. Some with cracks and restoration damage. -
#237Hergé
Een lot van 10 Kuifje hardcover albums in Nederlandstalige uitgaven (Casterman). In meestal zeer gelezen staat. In Amerika (ed. 1951), De Sigaren van de Farao (ed. 2003, facsimile), De Blauwe Lotus (ed. 1955), Het Gebroken Oor (ed. 1955), De Scepter van Ottokar (ed. 1954). De Krab met de gulden Scharen (ed. 1956). De Geheimzinnige Ster (ed. 1955, 2 x), De 7 Kristallen Bollen (ed. 1954), De Zaak Zonnebloem (ed. 1956).
A lot of 10 Tintin hardcover albums in Dutch editions (Casterman). Mostly in well-read condition. Includes editions: in America (ed. 1951), Cigars of the Pharaoh (ed. 2003, facsimile), The Blue Lotus (ed. 1955), The Broken Ear (ed. 1955), King Ottokar's Sceptre (ed. 1954), The Crab with the Golden Claws (ed. 1956), The Shooting Star (ed. 1955, 2 x), The Seven Crystal Balls (ed. 1954), and Red Rackham's Treasure (ed. 1956).Place a bid ›Estimate: € 150/200 -
#433MBK
Een grijze koersfiets, MBK, 10 versnellingen, maat 56.
-
#227
Een ovaal marmeren mannenprofiel. Draagt signatuur ‘de Fierland 1866’.
An oval marble male profile. Signed ‘de Fierland 1866’.Place a bid ›Dim. 50 x 43 cm -
#89Jean-Guy BeernaertPeriod: 1928 - 1999
“Bosdreef”, een églomisé, olieverf op glas, gesigneerd J.G. Beernaert.
"Bosdreef", an églomisé, oil on glass, signed J.G. Beernaert. -
#273Hergé
2 oude albums van Kuifje, Mannen op de maan en Raket naar de maan.
A lot of 2 old Tintin books, Mannen op de maan and Raket naar de maan.Place a bid ›Estimate: € 50/80 -
#687Paul Serste
Een terracotta beeld van een poserende vrouw, gesigneerd. Genummerd 1/35.
A terracotta statue of a posing woman, signed. Numbered 1/35. -
#103Hergé
“De Krab met de Gulden Scharen”. Met vier pleine page kleurplaten. Ed. Casterman 1946. Eerste druk, A46. Goede staat, naam, stempeltje, sletige rug, zeldzaam.
"De Krab met de Gulden Scharen". With four full page colour pages. Ed. Casterman 1946. First edition, A46. Good condition, name, stamp, worn spine, rare.Place a bid ›Estimate: € 400/500