#116Een lot van 4 vintage likeurglaasjes in gekleurd glas.
#192Een bolvormige glazen vaas met vergulde bovenrand.
#43De Porceleyne Fles, DelftFolia Digitalis, een Delftse porceleinen apothekerspot, onderaan gemerkt ‘De Porceleyne Fles’.
Folia Digitalis, a Delft porcelain apothecary jar, marked 'De Porceleyne Fles' at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. h 34 x Ø 18 cmEstimate: € 20 / 30 -
#162ImariEen paar Japanse Imari porseleinen vazen met floraal decor.
#69Een oude vergulde massief houtgesculpteerde muurconsole.
#233Een set van 2 verguld metalen engeltjes met muzikale kwaliteiten. De fluitist mankeert zijn fluit en een trommelstokje is afgebroken.
#270Een halfrond houten bijzetkastje met 3 laden.
#9Een set van 2 Buddha-beeldjes in hars.
#35Een houtgesculpteerde buste van een engeltje.
A wooden sculpture of a bust of an angel.No longer availableOnline onlyDim. 10 x 11.5 x 5 cmEstimate: € 15 / 25 -