Similar lots by type
-
#7Franklin Mint Precesion Models
‘1929 Rolls-Royce Phantom I Cabriolet de ville.’ Schaalmodel. We voegen er een munt van de Rolls-Royce ‘Flemish Section - 1993 - 2003’ een baseballkap van Rolls-Royce en een Balmoral Lambswool sweater met branding RREC, een kader en een RR Ralley card aan toe.
Place a bid ›Estimate: € 40/60 -
#283
Een set van 2 19e eeuwse Franse porseleinen vazen, Empire, met landelijke taferelen beschilderd.
-
#338Wiskemann
Een art-deco koffie- en theeset in verzilverd metaal op dienblad, gemerkt Wiskemann.
Place a bid ›Dim. h 14 cm -
#327
Een meerkleurige porseleinen milieu-de-table in porselein met florale decoraties. De schaal heeft een haarlijnscheurtje.
-
#71Alexander Hubert Law von VolborthPeriod: 1885-1973
Een lot diverse kunstmapjes met hierin varia tekeningen, schetsen, nota’s, memoires, persberichten, etc.
Place a bid ›Estimate: € 100/200 -
#257S.A. Boulanger
“S.A. Boulanger”, een vintage tafellamp in staal en messing. Met zijn originele kap waarvan de bevestiging niet meer origineel.
-
#258Capo di Monte
“Florence, Capo Di Monte”, een tafellamp ontworpen door Guiseppe Armani met een beeld van een naakte dame en 2 putti. Gesigneerd achteraan en draagt een naamplaatje.
-
#81
Een groot lot van diverse ethnische juwelen afkomstig uit; Turkmenistan, Indië, Marokko, Ethiopië, etc.
Place a bid ›Estimate: € 120/180 -
#331
Een lot van 3 vintage meettoestellen waaronder een duiven constateur en een ander toestel van de firma Martens te Brussel en een toestel om temperatuur te registreren van het merk Fuess te Berlijn.
-
#303Steiff, GermanyPeriod: 1950
Een grote schildpad/voetbank, gemerkt Steiff, Germany. Mist zijn/haar ogen. Ca. 1950.
-
#307E Svalling Eskilstuna
Een lot van 3 floret degens, gemerkt “E. Svalling”.
-
#277
“De zaaister”, een beeld in kunstbrons naar Charles Ruchot op marmeren voet. Draagt handtekening.
-
#441Kostka
Een paar craquelé porseleinen tafellampen met kunststoffen kap. Draagt label “Made in France, Kostka”.
-
#492Utamaro
“De oversteek”. Een Japanse houtsnede op papier.
-
#97Märklin
Een uitgebreid lot Märklin, bestaande uit enkele locomotieven, diverse wagons in originele doos, sporen en speelmaquette opstelling met toebehoren. Schaal HO.
Place a bid ›Estimate: € 120/180 -
#387
Een Chinees gepolychromeerd houtgesculpteerd paneel met vergulde delen.
-
#111Boud Ceysens
“Naar de top”. Een bronzen sculptuur. Onderaan gesigneerd.
-
#413Poterie des 3 Terres
Een aardewerken lamp met floraal decor in het reliëf. Met kunststoffen kap. Binnenin label.
-
#333Culinox Spring
“Spring Culinox”, een langwerpige koperen visschaal met deksel.
-
#77
Een handgeweven Kelim band met geometrisch patroon.
-
-
#328
“Boerenkoppel”, een set van 2 beeldjes in Vlaams aardewerk.
-
#308Val Saint Lambert
Een zes-zijdig, kristallen coupe met rood in de massa en geometrisch motief. Schilfer met herstelling onderaan de voet. Bijgevoegde spiegel als presentatieplaat.
-
#27
Een vintage Italiaanse staande asbak met emaille en chroom.
Other lots in this auction
-
#128Ritzenhoff Smoking ca 2000
Een collectie van 6 asbakken gedecoreerd door diverse kunstenaars (Thomas Marutschke, Auge, Sieger, Selden, Stappert, Ladeiro). In oorspronkelijke houten kistjes. Zes stuks. We voegen er een aansteker van Dupont aan toe.
-
#9
Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, drie etsen. Evenals zes oude gravures met Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIde eeuw.
Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, three etchings. As well as six old engravings with Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIth centuryPlace a bid ›Estimate: € 40/60 -
#48
Een lot van 3 vintage Boheems kristallen karaffen met stop, en 1 schenkkan. Met handgeslepen geometrische patronen in het reliëf.
-
#17
Een lot van drie messing kandelaars in diverse stijlen en formaten. 19e eeuw.
Place a bid ›Dim. h 17, 21,5 cm -
#33
Een lot van acht antieke lakzegels, bestaande uit metalen en houten handvatten, enkele met emaille- of bronsafwerking. Verschillende stijlen en periodes.
-
#87
Een lot van 19 stuks diverse vintage auto handleidingen. NL & FR, diverse modellen van Talbot, Citroën, Peugeot, Renault en Volkswagen.
Place a bid ›Estimate: € 120/180 -
-
#68
Een lot van 7 varia miniatuur auto’s in verschillende schalen, bestaande uit Matchbox, Burago’s, Norev, Welly, Maisto en old timer.
Place a bid ›Estimate: € 80/120 -
#271W. Lübke & C. Lützow
“Denkmäler der Kunst”, klassiker Ausgabe. Een antiek kunstboek, door W. Lübke & C. Lützow, 1884.
"Denkmäler der Kunst", classic edition. An antique art book, by W. Lübke & C. Lützow, 1884.Place a bid ›Estimate: € 75/125 -
#113Hergé
“Het Zwarte Goud.”. Hard cover. Ed. Casterman 1950. Eerste druk (A50). Zeer goede staat.
“Het Zwarte Goud.”. hard cover. Ed. Casterman 1950. First edition (A50). Very good condition.Place a bid ›Estimate: € 250/300 -
#317Creil Montereau
Een lot van 10 borden en 1 diep bord van Creil Montereau, met zwart-witte gravures van stadsgezichten, vroege 19e eeuw, versierd met florale randen in neoklassieke stijl.
Place a bid ›Dim. Ø 24,5 cm -
#44
Een lot grafisch werk met o.m. zes geëtste landschappen door Giambattista Benardelli (1819-1958), gegraveerde portretten uit de XVIIIde eeuw, schetsen landschappen, litho’s e.d.
Place a bid ›Estimate: € 60/80