#39Een Chinees porseleinen vaas met blauw-wit decor. Met landschapsdecor.
A Chinese porcelain vase with blue and white decoration. Featuring a landscape motif.No longer availableOnline onlyDim. h 47 cmEstimate: € 40 / 60 -
#75Een Boheems kristallen coupe, donkerroze in de massa gekleurd.
A Bohemian crystal bowl, dyed dark pink in the mass.No longer availableOnline onlyDim. h 17 x Ø 21 cmEstimate: € 30 / 50 -
#76Een lot van 2 beeldjes en 3 Netsukés in composiethars. Chinese oorsprong.
#154Een paar klassieke houten kandelaars.
A pair of classic wooden candlesticks.No longer availableOnline onlyDim. 27,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#231Een houten speelgoedpaard op wieltjes.
A wooden toy horse on wheels.No longer availableOnline onlyDim. h 53 cmEstimate: € 30 / 40 -
#44Een art-deco verguld gietijzeren eekhoorn op marmeren sokkeltje.
#7Een oud lederen valiesje, te restaureren.
#131LacosteEen vintage lederen crossbody schoudertas, vooraan en binnenin met label gemerkt Lacoste.
#277Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Davidoff, Joop, Leonard, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
#115MartiEen paar houten schabben in W vorm. 1 grote, 1 kleine.
#253“Scheepjes groot en klein”, een linosnede, niet gesigneerd.