Similar lots by type
-
#634
Een Chinees porseleinen vaas, famille rose met pauwen in het decor.
-
#597
Een paar Chinees porseleinen dekselpotten. Meerkleurig met eekhoorn bovenaan, vlinders en floraal decor. Onderaan gemerkt.
-
#619
Een Chinees porseleinen dekselvaas met vogel, floraal decor en teksten. Schilfers aan de dekselrand.
-
#642
Een Chinees porseleinen vaas, famille rose met een pauw in het decor. Onderaan gemerkt.
-
#593
Een Chinees porseleinen terrine met deksel. Blauw-wit decor met foo-dog bovenaan.
-
#386
Een Chinese kamferhouten kist met figuratieve taferelen in het snijwerk.
A Chinese camphor wood chest with figurative scenes in the carvings. -
#598
Een Chinees polychroom houten gesculpteerd beeldje van een meisje met bloemen.
-
#483
Een Chinees porseleinen vaas met een famille noire decor van personages in een interieur. Onderaan het dynastiemerk van Kangxi in twee concentrische cirkels in zwart onder glazuur.
-
#461
Een lot van 2 Chinees porseleinen flesvazen met figuratief en floraal decor. Onderaan gemerkt.
-
#599
Een Chinees porseleinen cilindervaas met krijgstafereel in het decor.
-
#654
Een lot bestaande uit een blauw-wit Chinees porseleinen vaas en een cache-pot, met floraal decor.
-
#601
Een lot van 2 Chinees porseleinen gemberpotten met floraal decor.
-
#578
Een Chinees porseleinen dekselvaas. Famille verte met figuratief tafereel in het decor. Onderaan gemerkt.
Place a bid ›Estimate: € 120/180 -
#697Nimy
Een set van 2 vroeg 20ste eeuwse cache-pots in porselein met florale motieven gedecoreerd. Onderaan gemerkt Nimy.
A set of 2 early 20th-century porcelain cache-pots decorated with floral motifs. Marked Nimy at the bottom. -
#624
Een Chinees porseleinen vaas met figuratief decor en olifantenkoppen als handvaten. Onderaan gemerkt.
-
#610
Vijf verschillende Chinese jade beeldjes als hangers met geweven koorden.
Place a bid ›Estimate: € 50/80 -
#629
Een Chinees porseleinen dekselpot. Meerkleurig floraal decor met familiaal tafereel. Onderaan gemerkt.
-
#614
Een lot van 2 Chinees porseleinen vazen met floraal decor. 1 met 6-hoekige vorm, onderaan gemerkt.
-
#443
Een Chinees porseleinen vaas met mytische tafereel en teksten in het decor. Onderaan gemerkt.
-
#609
Een Satsuma porseleinen koro met diverse figuren in het decor, bovenaan 3 foo-dogs. Binnenin en onderaan gemerkt.
-
#589
Een Chinees porseleinen vaas, famille rose met figuratief tafereel in het decor. Onderaan gemerkt.
-
#376
Een Chinese kamferhouten kist met figuratieve taferelen in het snijwerk.
A Chinese camphor wood chest with figurative scenes in the carving. -
#458
Een Chinees porseleinen vaas met familiaal tafereel en floraal decor.
-
#372
Een houtgesculpteerd paneel, vermoedelijk Indonesisch.
A wooden carved panel, presumably Indonesian.
Other lots in this auction
-
#663
Een comptoise klok in Dinanterie, circa 1980.
A Comtoise clock in Dinanterie style, circa 1980. -
#348
Een grote antieke koperen smeltketel om te karameliseren.
A large antique copper melting pot for caramelizing. -
#433MBK
Een grijze koersfiets, MBK, 10 versnellingen, maat 56.
-
#602Joris HouwenPeriod: 1925-1998
“Gestileerd naakt”. Een schilderij, gemengde techniek op paneel. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘57.
-
#12Joris MinnePeriod: 1897 - 1988
“De Heilige Franciscus”, een ets, binnen en buiten de plaat gesigneerd door Joris Minne en genummerd 2/100.
"The Saint Francis", an etching, signed inside and outside the plate by Joris Minne and numbered 2/100. -
#441Kostka
Een paar craquelé porseleinen tafellampen met kunststoffen kap. Draagt label “Made in France, Kostka”.
A pair of crackle porcelain table lamps with plastic shade. Label reads "Made in France, Kostka". -
#607
Een groot lot verzilverd bestek, bestaande uit 2 etuis (waarvan één met wortelfineer). Eerste etui: Messen en vorken voor 12 personen met ivorine handvaten, gemerkt F.A. & Co. EPNS. Tweede etui: o.a 6 messen met art-deco handvat, messen vorken en lepels van wiskeman etc. voor een totaal van 74 stuks.
A large lot of silver-plated cutlery, consisting of 2 cases (one with burr veneer). First case: Knives and forks for 12 people with ivorine handles, marked F.A. & Co. EPNS. Second case: including 6 knives with art-deco handles, knives, forks, and spoons from Wiskeman etc. for a total of 74 pieces. -
#648Delheid Val Saint Lambert
Een kristal handgeslepen vaasje met groen in de massa en geometrisch patroon. Bovenaan een zilveren halsmontuur, gemerkt Delheid - 800‰.
A crystal hand-cut vase with green in the mass and a geometric pattern. Silver neck mount marked Delheid - 800‰. -
#481
Een set van 2 Japanse bronzen vazen met draken in het reliëf, Meiji periode, dragen stempels vermoedelijk Yoshimasa, laat 19e, vroeg 20ste eeuws.
A pair of 2 Japanese bronze vases with relief dragons, Meiji period, bearing stamps likely Yoshimasa, late 19th, early 20th century. -
#305
Een hanglampje met een bronzen vergulde engel met twee bloemvormige lichtpunten.
-
#627
Duitse bajonet, W.O.1. gemerkt Anker Werke met ijzeren schede. Bodemvonst.
German bayonet, W.W.I. marked Anker Werke with iron scabbard. Found at the bottom. -
#207
Een 12-delig servies, gemerkt Wiskemann. Bestaande uit grote messen, vorken, lepels en dessertmessen, vorken en lepels.
A 12-piece dinnerware set, marked Wiskemann. Consisting of dinner knives, forks, spoons, and dessert knives, forks, and spoons.Place a bid ›Estimate: € 120/180