Other lots in this auction
-
#222Chinees porseleinen vaas, zeshoekig, versierd met een dame op een vliegende vogel.
Vase en porcelaine de Chine, hexagonal, à décor d'une dame sur un oiseau en vol.No longer availableOnline onlyDim. h 36 cm x b 20 cmEstimate: € 80 / 100 -
#3Bay KeramikEen vintage keramische vaas, Bay-keramik, West-Germany.
A vintage ceramic vase, Bay-keramik, West-Germany.No longer availableOnline onlyDim. h 20 x Ø 9 cmEstimate: € 10 / 15 -
#122Een biscuit jardinière met gesculpteerd 2 figuren en paard en koets.
A biscuit jardinière with sculpted 2 figures and horse and carriage.No longer availableOnline onlyDim. 16,5 x 25cmEstimate: € 40 / 60 -
#200La Pipe WallonneEen pijp van pijpaarde met een versiering van een man in hoogreliëf.
A clay pipe with a decoration of a man in high relief.No longer availableOnline onlyDim. L. 24 cmEstimate: € 35 / 40 -
#163Een aardewerken asbak en twee diverse aardewerken borden.
A terracotta ashtray and two assorted terracotta plates.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 20 -
#192Een grote kaarshouder/windlicht in glas en verchroomd staal.
A large candlestick with stormglass on a chromium base.No longer availableOnline onlyDim. h 49 x Ø 22 cmEstimate: € 25 / 40 -
#39Een oud handtasje met metalen beugel en zwarte stof.
An old handbag with a metal frame and black fabric.No longer availableOnline onlyDim. h 21 x b 24 cmEstimate: € 10 / 15 -
#96“Oost-Aziatische kunst”. Twee boekdelen in een stofhuls. Samengesteld door Gabriëlle Fahr-Becker. Ed. Könemann. Keulen, 1998.
“Oost-Aziatische kunst”. Two volumes in one slipcase. Compiled by Gabriëlle Fahr-Becker. Ed. Könemann. Köln, 1998.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#95“De Vlaamse Wandtapijten van de Wawelburcht te Krakau”. O.l.v. Prof. Dr Jerzy Szablowski. Mercatorfonds 1972. In huls.
“De Vlaamse Wandtapijten van de Wawelburcht te Krakau”. Supervision Prof. Dr. Jerzy Szablowski. Mercatorfonds 1972. In slipcase.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#6Een Chinees porseleinen cilindervaas, famille rose decor met vlinders in het decor. Onderaan gemerkt.
A Chinese porcelain cylindrical vase, famille rose decoration with butterflies in the design. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 24,5 x Ø10cmEstimate: € 40 / 60 -
#99Een varia lot van 8 stuks porselein (vaasjes, postuurtjes etc...).
A mixed lot of 8 pieces of porcelain (vases, figurines, etc...).No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#105Val Saint-LambertEen vintage design kristallen vaasje, onderaan gemerkt.
A vintage design crystal vase, marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 14 x Ø10cmEstimate: € 40 / 60


