#152MinoltaEen lot vintage fototoestellen en benodigdheden.
A lot of vintage cameras and supplies.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 50 -
#210Een art deco schouwpendule van meersoortig marmer.
#103Een lot porseleinen borden met beschilderd rozendecor.
#248Van de Velde“Vrouw aan de stoof”. Een beeldje van gepatineerd terracotta. Gesigneerd met stempel.
"Woman at the stove". A figurine of patinated terracotta. Signed with stamp.No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cmEstimate: € 60 / 100 -
#223Een armstoel in Lodewijk XVI-stijl met gecanneerde rug.
A Louis XVI style armchair with cane back.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#2Een Chinees porseleinen vaas met afgeplatte buik. Polychroom decor met bloemen.
A Chinese porcelain vase with a flattened body. Polychrome decor with flowers.No longer availableOnline onlyDim. h 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#86Een groot lot van fantasiejuwelen.
A large lot of fantasy jewellery.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 20 -
#77JK Decor CarlsbadEen paar sierborden met Napoleontisch tafereel en vergulde randen. Aan achterzijde gemerkt “JK Decor Carlsbad”.
#44“Madonna met kind”. Een plaasteren beeld. Voetjes afgebroken.
#179Een Imari vaas in traditioneel blauw, wit en rood.
An Imari vase in traditional blue, white and red.No longer availableOnline onlyDim. h 25 cmEstimate: € 25 / 35