#125Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met acht kleine briljantjes.
#493Een gouden munt. Zuid-Afrika, George V, 1 Sovereign 1930. Au 916,7/1000 7,99 g. Muntersmerk S.A.
A gold coin. South Africa, George V, 1 Sovereign 1930. Au 916.7/1000 7.99 g. Mint mark S.A.No longer availableEstimate: € 550 / 650 -
#163Charles & Ray Eames Vitra“EA 108”. Een vintage design office armstoel met gestoffeerde zitting en chroom aluminium onderstel. Gemerkt aan de rug met label. Ontwerp door Charles & Ray Eames uit de Office Chair Aluminum Group series, voor Vitra.
#180Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,26 ct. En een centrale robijn 1,02 ct.
An 18 kt white gold necklace with a pendant set with diamonds totaling approximately 0.26 ct and a central ruby of 1.02 ct.No longer availableDim. 3,18 gEstimate: € 550 / 650 -
#229Floris Jespers“Havenzicht”. Een ets op papier. Onderaan binnen en buiten de plaat gesigneerd, genummerd 10/20.
"Havenzicht". An etching on paper. Signed inside and outside the plate at the bottom, numbered 10/20.No longer availableDim. 13 x 16 cmEstimate: € 100 / 150 -
#533Duitse penning. N.a.v. Tentoonstelling Karel de Grote te Aken 1965. Au 21 kt.
German coin. Commemorating the Exhibition of Charlemagne in Aachen 1965. Au 21 kt.No longer availableDim. 9,9 gEstimate: € 480 / 550 -
#617Een groen geglazuurde Chinese keramische jardinière, schilferschade en een gebroken/gelijmde voet.
A 40-piece porcelain dinnerware set, Boch La Louvière, Ramona model. Includes 2 round dishes, 2 oval dishes, 2 large bowls, 11 dinner plates, 13 soup plates, and 10 dessert plates.No longer availableEstimate: € 50 / 75