#554Dordevic MiodragPeriod: 1936“Kleurrijk abstract”. Een serigrafie op papier. Onderaan gesigneerd.
"Colorful abstract". A silkscreen on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 80 x 93 cmEstimate: € 100 / 150 -
#69Louis Liévin Théophile Clesse“Vijvers van Heverlé”. Een schilderij, olieverf op doek. Achteraan gesigneerd.
#14“Bloemenstilleven in blauwe vaas.” Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
"Flower still life in blue vase." Oil on panel. Signature illegible.No longer availableDim. 22 x 27 cmEstimate: € 50 / 100 -
#635Een lot van 22 Duitse munten. DDR: 20 Mark Goethe 1969, Engels 1970, 10 Mark Beethoven 1970, Weltfestsiele 1973, Gütenberg 1968, 5 Mark, 20 Jahre DDR 1969, Hertz 1969. Reichskreditkassen, Duits Oost-Afrika, Wilhelm II, Thaler, Gulden, Friedrich Wilhelm, Wilhelm I.
A lot of 22 German coins. DDR: 20 Mark Goethe 1969, Engels 1970, 10 Mark Beethoven 1970, Weltfestsiele 1973, Gütenberg 1968, 5 Mark, 20 Jahre DDR 1969, Hertz 1969. Reichskreditkassen, German East Africa, Wilhelm II, Thaler, Gulden, Friedrich Wilhelm, Wilhelm I.No longer availableEstimate: € 65 / 80 -
#699Een lot bestaande uit een brandweerhelm van Le Levoir en een Belgische WW1 helm.
A lot consisting of a Le Levoir firefighter helmet and a Belgian WW1 helmet.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#138Een decoratief sierkanon in staal.
A decorative steel cannon.No longer availableDim. l 64 cmEstimate: € 250 / 300 -
#137Een bronzen beeld van een struisvogel bereden door een cherubijn met samoerai zwaard en schild in hand.
#23Een vintage vaas, jaren 50 van de vorige eeuw, onderaan gemerkt W. Germany en genummerd 598-40.
A vintage vase from the 1950s, marked W. Germany on the bottom and numbered 598-40.No longer availableDim. h 41 cmEstimate: € 40 / 60