#573Een lot van 27 munten uit landen van de Commonwealth. George VI, Australië, 1 Crown 1937 Coronation, Ag 925/1000. Elisabeth II, 1 Crown Bermuda 1964, Set Canada 6 stuks 1965, 1 Dollar Canada 1964, 1967 Eeuwfeest, 1959. 50 ct Autralië 1977 Jubilee, Ag 800/1000. En 15 kleinere waarden. George V, Victoria, Edward XII, George VI, Elizabeth II. Australië, New Brunswick, Canada, Malta, Mauritius (10 ct 1897 Ag 925/1000), Bermuda, Barbados.
A lot of 27 coins from Commonwealth countries. George VI, Australia, 1 Crown 1937 Coronation, Ag 925/1000. Elizabeth II, 1 Crown Bermuda 1964, Set Canada 6 pieces 1965, 1 Dollar Canada 1964, 1967 Centennial, 1959. 50 ct Australia 1977 Jubilee, Ag 800/1000. And 15 smaller denominations. George V, Victoria, Edward XII, George VI, Elizabeth II. Australia, New Brunswick, Canada, Malta, Mauritius (10 ct 1897 Ag 925/1000), Bermuda, Barbados.No longer availableEstimate: € 180 / 240 -
#7Een Duitse geslepen kristallen coupe. Gemerkt ‘Made in Germany’. Kleine schilfers onderaan de voet.
A German cut crystal compote. Marked 'Made in Germany'. Small flakes at the bottom of the foot.No longer availableDim. h 18,5 - Ø 21,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#152Paul Jean ClaysPeriod: 1819-1900“Maritiem zicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1887.
#256Een set van 2 armstoelen kunstleder met crocoprint.
#150“Elizabeth II. D.G. Regina. Een 22 kt geelgouden Canadese munt van 100 dollars 1583 - St. John’s - 1983 in hanger gezet van 18 kt. In originele doos en met certificaat.
"Elizabeth II. D.G. Regina. A 22kt yellow gold Canadian coin of 100 dollars 1583 - St. John’s - 1983 set in an 18kt pendant. In original box and with certificate."No longer availableDim. 21,20 gEstimate: € 1300 / 1400 -
#430Zilveren herdenkingsmedaille, 900/1000. 1880.
Silver commemorative medal, 900/1000. 1880.No longer availableDim. 32,25 gEstimate: € 280 / 360 -
#43“Engelse jachthond”, een bronzen beeldje, niet gesigneerd.
#18Sparklets LondonEen art deco sodafles, Sparklets London, ca. 1930. Met metalen net.
An art deco soda siphon, Sparklets London, circa 1930. With metal mesh.No longer availableDim. h 34 cmEstimate: € 40 / 60