#466Een Perzisch handgeknoopt tapijt met floraal decor.
#186Alfred Hendrickx BelformPeriod: 1931“Model 500”. Een lot van 8 houten vintage Mid-Century design eetkamerstoelen met skai bekleding. Ontwerp door Alfred Hendrickx voor Belform. Gebruikssporen aanwezig.
#377Een zwart en goudkleurig porseleinen beeld van Boeddha in zithouding.
#506Een modern vierkante eettafel met wit gelakt blad en aluminium onderstel.
A modern square dining table with a white lacquered top and aluminum base.No longer availableDim. 74,5 x 140 x 140 cmEstimate: € 100 / 150 -
#170Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
#461“Navagraha”, een in massief hout gesculpteerd poortfragment uit Indië. Vermoedelijk 18e eeuws.
"Navagraha", a solid wood carved gate fragment from India. Presumably from the 18th century.No longer availableDim. 37 x 22 x 5.5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#546Een massief eikenhouten verlengbare tafel met bolpoten.
#14“Bloemenstilleven in blauwe vaas.” Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
"Flower still life in blue vase." Oil on panel. Signature illegible.No longer availableDim. 22 x 27 cmEstimate: € 50 / 100