#317VBEen inktpothouder in verzilverd metaal op groen marmeren sokkel met 4 gelaatsuitdrukkingen. Gemonogrammeerd VB.
An inkwell holder in silver-plated metal on a green marble base with 4 facial expressions. Monogrammed VB.No longer availableDim. 15 x 18 x 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#27ElldeeEen 101-delig verzilverd metalen bestek, gemerkt Elldee bestaande uit 12 grote vorken, 11 dessertvorken, 12 visvorken, 11 grote messen, 12 dessertmessen, 12 vismessen, 12 soeplepels, 11 koffielepels en 8 stuks serveerbestek.
A 101-piece silver-plated metal cutlery set, marked Elldee, including 12 large forks, 11 dessert forks, 12 fish forks, 11 large knives, 12 dessert knives, 12 fish knives, 12 soup spoons, 11 coffee spoons, and 8 pieces of serving utensils.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#550Een 18 kt witgouden ring bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht resp. 0,74 ct. & 0,82 ct.
An 18 kt white gold ring set with white and black brilliant-cut diamonds with a total weight of 0.74 ct. & 0.82 ct.No longer availableDim. 8,9 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#672Een set van 3 bijzettafeltjes in Hollywood Regency stijl, messing en glas.
#451Een verzameling van 170 oude munten. “Armement Charles II 1666”, jeton. Archeologische vondsten Syrië, 1 Sk897, 1916. U.K. George III 1806. Italië, Victor-Emmanuel 5 Lire. 1/2 $ Kennedy 1964, 25 ct Liberty 1948, 1960, 5 ct, 1 dime. België 500 F, 1980 x 2, 250 F, 1976, 100 f, 1949, 1951, 50 F x 2, 20 f, 1931, Leopold II 5 F. En kleinere stukken voor W.O. II. Evenals 136 munten en penningen uit België, Nederland, Frankrijk en Duitsland.
A collection of 170 old coins. "Armament Charles II 1666", token. Archaeological finds from Syria, 1 Sk897, 1916. U.K. George III 1806. Italy, Victor-Emmanuel 5 Lire. 1/2 $ Kennedy 1964, 25 ct Liberty 1948, 1960, 5 ct, 1 dime. Belgium 500 F, 1980 x 2, 250 F, 1976, 100 f, 1949, 1951, 50 F x 2, 20 f, 1931, Leopold II 5 F. And smaller pieces pre-World War II. Also, 136 coins and medals from Belgium, the Netherlands, France, and Germany.No longer availableEstimate: € 120 / 150 -
#371Een oude handbeschilderde Chinese doos met deksel, papier-maché.
An old hand-painted Chinese box with lid, made of papier-mâché.No longer availableDim. 25 x 50 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#395Een antiek Chinees kastje met 2 deurtjes en 5 lades.
A Chinese cabinet with 2 doors and 5 drawers.No longer availableDim. 103 x 100 x 45 cmEstimate: € 60 / 80 -
#145Een 18 kt geelgouden horloge met lederen polsband met 18 kt geelgouden sluiting. Apocrief merk.
An 18 kt yellow gold watch with leather wristband and 18 kt yellow gold clasp. Apocryphal brand.No longer availableDim. Bruto: 57,40 gEstimate: € 600 / 800 -
#113Buttura & Massoni HarveilucePeriod: 1960-1970Een vintage design shell tafellamp met gechromeerde arm, kunststoffen kap en plateau. Ontwerp door Buttura & Massoni voor Harvey Guzzini, Italië ‘60s.
A vintage design shell table lamp with chrome arm, plastic shade, and base. Designed by Buttura & Massoni for Harvey Guzzini, Italy '60s.No longer availableDim. 42 x Ø 35 cmEstimate: € 200 / 300