A Chinese porcelain vase in famille noire decor with swallows. Marked at the bottom.
Dim. h 31 cm
SKU: 1712240553.
Auction day: 18 December 2024 19:00
Catalogue #553
Estimate: € 100 / 140

  • #480

    Drie zilveren kettingen met hangers, bezet met markasiet en halfedelstenen. Evenals 3 zilveren broches en een dito armband, bezet met markasiet.

    Three silver necklaces with pendants, set with marcasite and semi-precious stones. Also, 3 silver brooches and a matching bracelet, set with marcasite.
    Dim. 66,80 g brut
    Estimate: € 40 / 60
  • #243
    Abraham Van Emden

    Een sextant in messing en staal met zijn originele koffer. Gemerkt A. Van Emden Amsterdam 319. Op bijhorend papier een aankoopplaats en datum: Leiden, 30 - 04 - 1937.

    A brass and steel sextant with its original case. Marked A. Van Emden Amsterdam 319. Includes accompanying paper with purchase location and date: Leiden, 30 - 04 - 1937.
    Dim. 12.5 x 28 x 25 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #258
    Louis Kalff
    Period: 1897 - 1976

    “Evoluon”, een mid-century design bureaulamp in groen gelakt en verchroomd metaal, Louis Kalff voor Philips.

    "Evoluon", a mid-century design desk lamp in green lacquered and chromed metal, Louis Kalff for Philips.
    Dim. h 53 x Ø 40 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #130

    Een halssnoer met witte en roze parels en verzilverd slot.

    A necklace with white and pink pearls and a silver-plated clasp.
    Dim. L: 29 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #574

    Een gepolychromeerd houten beeld van een gans.

    A polychrome wooden statue of a goose.
    Dim. 78 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #678
    Dr.G.K. Nagler

    “Die Monogrammisten, Künstler aller Schulen. In 5 delen. Linnen banden. Ed. De Graaf, Nieuwkoop 1977. Evenals Paul Piron, “Twee Eeuwen Signaturen van Belgische Kunstenaars”. Ed. Art in Belgium, 2002.

    "The Monogrammists, artists of all schools. In 5 volumes. Linen bindings. Ed. De Graaf, Nieuwkoop 1977. Also Paul Piron, "Two Centuries of Signatures of Belgian Artists". Ed. Art in Belgium, 2002."
    Estimate: € 60 / 80
  • #421

    Een Chinees gesculpteerde puzzelbal in Jade.

    A Chinese carved puzzle ball in Jade.
    Dim. Ø 9 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #323

    Een grote koperen ketel met handvat en op pootjes, naar oud voorbeeld.

    A large copper kettle with handle on legs, modeled after an antique design.n
    Dim. h 32 x Ø 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #442
    Jozef (Jef) Gastmans

    “WINTER 880801-0-”. Een schilderij, olieverf op doek, bovenaan gesigneerd “Antoon 88”, onderaan getiteld.

    "WINTER 880801-0-". A painting, oil on canvas, signed "Antoon 88" at the top, titled at the bottom.
    Dim. 40 x 40 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #577

    Een lot van 3 varia aardewerken kommetjes, bodemvondsten. 1 met enkele schilfers en 1 met diverse breukherstellingen.

    A lot of 3 assorted earthenware bowls, archaeological finds. 1 with some chips and 1 with several repairs.
    Dim. 10 x Ø 15 & 10 x Ø 9 & 6 x Ø 16 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #497

    Een paar Chinese voorraadpotten van blauw en wit porselein, versierd met lang leven symbolen.

    A bronze sculpture inspired by the work of Rodin.
    Dim. H. 24 cm x Ø 23 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #49

    “Molenzicht”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.

    "Molenzicht". A painting, oil on canvas, signed at the bottom.
    Dim. 26 x 36 cm
    Estimate: € 80 / 120

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00