#294Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903-1983“Steegje”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
#601Een Chinees bronzen ritueel wijnvat.
#413SatsumaEen paar polychroom Japanse Satsuma vazen als lampenvoet, met figuratief decor.
A pair of polychrome Japanese Satsuma vases converted into lamp bases, featuring figurative decoration.No longer availableDim. 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#130Een halssnoer met witte en roze parels en verzilverd slot.
A necklace with white and pink pearls and a silver-plated clasp.No longer availableDim. L: 29 cmEstimate: € 80 / 120 -
#205Een 14 kt geelgouden ring bezet met een briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,24 ct.
A 14 kt yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.24 ct.No longer availableDim. 3,97 gEstimate: € 400 / 500 -
#445Een moderne witgouden ring van bewogen vorm.
A modern white gold ring of flowing form.No longer availableDim. 8,83 g brutEstimate: € 400 / 500 -
#464Een vintage Venetiaanse glazen kroonluchter met 6 lichtpunten.
#291DerutaEen milieu de table in meerkleurige faience, Deruta, Italy.
An oval cut mirror in a gilded frame with bow ornaments.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 60 / 90