#135Maria Innocentia HummelEen Hummeltje, “Lets Sing”, 110/0, TMK2, 1950/1955.
A Hummel, “Lets Sing”, 110/0, TMK2, 1950/1955.No longer availableOnline onlyDim. h 8 cmEstimate: € 45 / 55 -
#166Een gesculpteerd stenen Boeddhahoofdje.
#187Een eiken klaptafel met kleine schade.
#60Biscuit beeldje wit, 3 meisjes, lichte herstelschade aan 1 arm.
#248Een lot van 6 stuks tin en verzilverd thee en koffieservies.
#46Een lot van 6 Chinees porseleinen vaasjes.
#190Een staande lamp met messing voet uit het midden van de vorige eeuw met vier lichtpunten.
#112Een gefineerde banjobarometer. Een instrument manco.
#154Watch“Hommage à Hergé”. Een poster over Kuifje, genummerd en gesigneerd.
Homage to Hergé. A poster about Tintin, numbered and signed.No longer availableOnline onlyDim. 69 x 49cmEstimate: € 20 / 30 -
#117Een houten opbergkistje met lederen bekleding en vergulde details in het decor. Een gekleurde ets in ovaal kadertje op het deksel en met sleutel.
#278RynaEen fantasie halssnoer bezet met beige ringen en bolletjes. e.a.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50