#72Een kleurloos glazen vaas met vergulde rand.
#291Een gedraaide Vlaams aardewerken vaas. Onduidelijk gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyDim. h 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#61Een vintage asbak met 3D kattenhoofd ingeprint.
A vintage ashtray with a 3D printed cat head.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 20 -
#260Een fantasie halssnoer bezet met halfedelstenen.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#263Een vaas van geslepen kleurloos kristal.
#118Een kistje in messing met een middeleeuws tafereel.
#244Zes paar verschillende oorbellen bezet met fantasie stenen en parels.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#221Een paar gietijzeren vuurbokken, versierd met vlammen. Eén gebroken.
A pair of cast iron fire andirons, decorated with flames. One broken.No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cmEstimate: € 25 / 35