#157Suske & WiskeEen lot van 52 Suske en Wiske strips.
A lot of 52 Suske and Wiske comics.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#210Een art deco schouwpendule van meersoortig marmer.
#244Een set van 2 wandconsoles met een engeltje in gegoten beton.
#272Een lot van 3 Nanking stijl Chinese vazen met craquellé, en bijgevoegde vaas.
A lot of 3 Nanking style Chinese vases with crackle, and attached vase.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 100 -
#150Een Delfts blauw-witte porseleinen viool. 2 ontbrekende stepknoppen.
A Delft blue and white porcelain violin. 2 missing step buttons.No longer availableOnline onlyDim. 48 x 18 cmEstimate: € 25 / 35 -
#45Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Ace, Davidoff, Joop, Scherrer, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
#204Een houten conische karnton met metalen ringen. Eind 19e eeuw.
A wooden conical churn with metal rings. Late 19th century.No longer availableOnline onlyDim. 53cmEstimate: € 25 / 50 -
#319La Pipe WallonneEen pijp van pijpaarde met een versiering van een man in hoogreliëf.
#205Luchter van messing en kristal.
#91Maria Innocentia HummelEen Hummeltje, nr 201 3/0, periode 1950/1955.
A Hummel figurine, no. 201 3/0, period 1950/1955.No longer availableOnline onlyDim. h 10 cmEstimate: € 20 / 30 -
#110Een oude aardewerken kruik, het handvat is reeds lang geleden afgebroken.
An old earthenware jug, the handle has long since been broken off.No longer availableOnline onlyDim. h 28 cmEstimate: € 20 / 30