#226Een paar houten armstoelen met gestoffeerde zitting versierd met plantendecor.
A pair of wooden armchairs with upholstered seats decorated with plant decor.No longer availableOnline onlyDim. 85 x 59 x 50cmEstimate: € 25 / 50 -
#256Een presenteerschaal met vakverdeling in Arabisch Chinees porselein .
#244Een set van 2 wandconsoles met een engeltje in gegoten beton.
#218Een houten halkastje met 3 laden.
A wooden hall cupboard with 3 drawers.No longer availableOnline onlyDim. 69 x 40 x 30cmEstimate: € 30 / 40 -
#235Een lot van 4 eikenhouten bijzetmeubeltjes.
A lot of 4 oak side furniture.No longer availableOnline onlyDim. 49 x 56 x 41cmEstimate: € 40 / 60 -
#102Jan CobbaertPeriod: 1909-1995Een vintage asbak uit keramiek. 1 houder met hoekje afgebroken. Onderaan gesigneerd.
#216JacobEen paar pijpenkoppen van deels beschilderde witte pijpaarde in de vorm van bebaarde mannen. Gemerkt.
#266Een paar blanc de Chine beeldjes.
#161Een lot van 4 porseleinen beeldjes met diverse thema’s.
#170Een Imari porseleinen sierbord met floraal tafereel.
An Imari porcelain decorative plate with a floral scene.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 50