#64Een komfoor met brander uit verzilverd metaal.
#35Set van 2 vazen, famille rose. Onderaan gemerkt.
#25Buste in zamac van een jongeman met muts. Naar J. Carpeau.
#111Tien verschillende sierlepeltjes en twee vorkjes van verzilverd metaal.
#116‘Trouwstoet aan de haven’ Fotolithografische reproductie naar het werk van Frederik Hendrik Kaemmerer.
'Wedding Procession at the Harbor' Photolithographic reproduction after the work of Frederik Hendrik Kaemmerer.No longer availableOnline onlyDim. 52/32 cmEstimate: € 20 / 30 -
#62Een lot van 4 vintage vazen, West Germany gemerkt.
#65De aanbidding door de herders, gips.
A set of 2 candle holders in silver-plated metal, marked Wiskemann.No longer availableOnline onlyDim. h 10 x l 23.5 cmEstimate: € 20 / 30