Other lots by Pillen
Similar lots by type
-
#519
Een Chinese triptiek, gemengde techniek op papier met figuren en dienaren. Ingelijst op een driedelig fluwelen paneel.
A Chinese triptych, mixed media on paper with figures and servants. Ink-framed on a three-part velvet panel.No longer availableDim. 25 x 17 (x3)Estimate: € 150/250 -
#322Period: 1846-1851
Paul Fredericq. “Scheets eener Geschiedenis der Vlaamsche Beweging”. Drie delen in drie banden. Ed. Victor De Hoon Fonds. J. Vuysteke, Gent 1906-1909. In-8°, goede staat. Evenals “Vlaamsch België sedert 1830. Studiën en schetsen bijeengebracht door het algemeen bestuur van het Willems-fonds ter Gelegenheid van het Jubeljaar 1905”. Vierde deel, Hoste Gent 1907. Zelfde binding.
Paul Fredericq. “Scheets eener Geschiedenis der Vlaamsche Beweging”. Three parts in three volumes. Ed. Victor De Hoon Fonds. J. Vuysteke, Gent 1906-1909. In-8°, good condition. Also “Vlaamsch België sedert 1830. Studiën en schetsen bijeengebracht door het algemeen bestuur van het Willems-fonds ter Gelegenheid van het Jubeljaar 1905”. Fourth part, Hoste Gent 1907. Same binding.No longer availableEstimate: € 35/50 -
#39S. Fonseca
“Dame met zwarte avondjurk.” Gravure, buiten de plaat gesigneerd. Gedateerd 1923.
“Lady with black evening dress.” Engraving, signed outside the plate. Dated 1923.No longer availableDim. 43 x 32 cmEstimate: € 30/40 -
#614Charles Louis La SallePeriod: 1938
“Damesportret”. Pasteltekening op doek. Gesigneerd.
"Ladies' Portrait". Pastel drawing on canvas. Signed.No longer availableDim. 100 cm x 100 cmEstimate: € 80/100 -
#389Martin Wallaert
“Boy with pony”. Een tekening, houtskool op papier. Onderaan gesigneerd “M Wallaert”. Bijgevoegd met kunstboek getiteld “Wallaert”.
Boy with pony. A drawing, charcoal on paper. Signed on the bottom "M Wallaert". Enclosed with art book titled “Wallaert”.No longer availableDim. 69 x 63cmEstimate: € 100/200 -
#72van Straten HenriPeriod: 1937
“Soldatenlief”. Een litho op papier, linocut, buiten de plaat gesigneerd en genummerd 7/50.
"Soldiers dear". A lithograph on paper, linocut, signed outside the plate and numbered 7/50.No longer availableDim. 35 x 26cmEstimate: € 200/300 -
#32
“Top Gun”. Filmaffiche voor de film met Tom Cruise uit 1986. Franse versie. Gevouwen.
"Top Gun". Movie poster for the movie with Tom Cruise from 1986. French version. Folded.No longer availableDim. 160 x 115 cmEstimate: € 40/60 -
#599
‘Android ornithology’, gemengde techniek rechtsonder gesigneerd A. Torrekens met als opschrift ‘Groetjes aan Kathleen’.
'Android ornithology', mixed media signed lower right A. Torrekens with the inscription 'Groetjes aan Kathleen'.No longer availableDim. h 28 x b 24 cmEstimate: € 60/80 -
#4H. Bettens
“Staand naakt”. Een tekening, houtskool op papier. Gesigneerd onderaan.
"Standing naked". A drawing, charcoal on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 40/60 -
#464Keith Haring Foundation
“Wolf”. Een litho op papier. Genummerd 115/150, in de plaat gesigneerd “Keith Haring”, met stempel en droogstempel “The Keith Haring Foundation”.
"Wolf". A lithograph on paper. Numbered 115/150, signed in the plate "Keith Haring", with stamp and embossing "The Keith Haring Foundation".No longer availableDim. 69 x 48cmEstimate: € 200/250 -
#142Eugène LaermansPeriod: 1864 - 1940
“Pax et Labor.” Houtskool op papier. Gesigneerd en gedateerd 1904. Lichte oude vouw in het midden.
“Pax and Labor.” Charcoal on paper. Signed and dated 1904. Slight old crease in the middle.No longer availableDim. 73 x 49 cmEstimate: € 2000/3000 -
#11PH Zilcken
‘Le peintre de la mer du nord’, Een map met etsen door PHh Zilcken naar de werken van H. W. Mesdag.
'Le peintre de la mer du nord', A folder with etchings by Ph. Zilcken after the works of H.W. Mesdag.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#372H. Bettens
“Gestileerd figuur”. Een tekening, pastel op papier. Gesigneerd onderaan.
"Stylized Figure". A drawing, pastel on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 40 x 30cmEstimate: € 40/60 -
#402Keith Haring Foundation
“Andy Warhol”. Een litho op papier, binnen de plaat gesigneerd Keith Haring foundation met watermerk, genummerd 29/150.
“Andy Warhol”. A lithograph on paper, signed within the plate Keith Haring foundation with watermark, numbered 29/150.No longer availableDim. 47,5 x 47,5cmEstimate: € 100/150 -
#384Etienne Le Compte
“Bali”. Een houtsnede op papier. Genummerd 94/135 en buiten de plaat gesigneerd “Etienne Le Compte”.
"Bali". A woodcut on paper. Numbered 94/135 and signed outside the plate "Etienne Le Compte".No longer availableDim. 59 x 45cmEstimate: € 40/60 -
#686Frans Croes
“Scarecrow” & “Hand met kind”. Een lot van 2 ingekleurde litho’s op papier, gesigneerd “Frans Croes”.
“Scarecrow” & “Hand with child”. A lot of 2 colored lithographs on paper, signed “Frans Croes”.No longer availableDim. 28 x 20cmEstimate: € 100/200 -
#80Sully Special Swiss
Een 18 karaats geelgouden dameshorloge met 18 karaats geelgouden polsband.
An 18 carat yellow gold ladies watch with an 18 carat yellow gold wristband.No longer availableDim. bruto: 26,25 gEstimate: € 650/750 -
#452
“Chinees jachttafereel”. Een schilderij, inkt op papier.
"Chinese hunting scene". A painting, ink on paper.No longer availableDim. 84 x 41cmEstimate: € 100/120 -
#454Keith Haring Foundation
“Acrobat”. Een litho op papier. Genummerd 33/150, in de plaat gesigneerd “Keith Haring”, met stempel en droogstempel “The Keith Haring Foundation”.
"Acrobat". A lithograph on paper. Numbered 33/150, signed in the plate "Keith Haring", with stamp and embossing "The Keith Haring Foundation".No longer availableDim. 69 x 48cmEstimate: € 200/250 -
#262
Een lot van 3 tekeningen, potlood en houtskool, onleesbaar gesigneerd.
A lot of 3 drawings, pencil and charcoal, illegibly signed.No longer availableDim. kader 37 x 42 cmEstimate: € 60/80 -
#369
Een set van 2 kaders met een werkje van Bert Andreae waaronder een schets getiteld ‘Villa Dovia Pomphili’ en een ets getiteld ‘verlegen’. Beide uit 1977.
A set of 2 frames with a work by Bert Andreae including a sketch titled 'Villa Dovia Pomphili' and an etching titled 'shy'. Both from 1977.No longer availableDim. kader 31 x 27 cmEstimate: € 40/60 -
#379
Een Indo-Perzich oorlogstafereel. Gemengde techniek op papier.
An Indo-Persian war scene. Mixed media on paper.No longer availableDim. 37 x 21cmEstimate: € 60/80 -
#255Bibliothèque NationalePeriod: 1846-1851
A. Van Hasselt. “Histoire des Belges” 1e en 2e periode. A. Snellaert. “Histoire de la Littérature Flamande”. Coomans Aîné. “Les Communes Belges”. Jules Borgnet. “Histoire de la Comté de Namur”. Eugène Gens. “Histoire du Comté de Flandre”. G. Huydens. “Histoire du Marquisat d’Anvers et du St. Empire”. “ Histoire du Duché de Limbourg” “De Luxembourg”, “D’Albert et Isabelle”. De Reiffenberg. “Histoire du Comté du Hainaut”, “Ed. A. Jamar, Brussel. 4 vol. in-8°. Mooi en rijkelijke geïllustreerd. Slij(..)
A. Van Hasselt. “Histoire des Belges” 1e and 2e periode. A. Snellaert. “Histoire de la Littérature Flamande”. Coomans Aîné. “Les Communes Belges”. Jules Borgnet. “Histoire de la Comté de Namur”. Eugène Gens. “Histoire du Comté de Flandre”. G. Huydens. “Histoire du Marquisat d’Anvers et du St. Empire”. “ Histoire du Duché de Limbourg” “De Luxembourg”, “D’Albert et Isabelle”. De Reiffenberg. “Histoire du Comté du Hainaut”, “Ed. A. Jamar, Brussels. 4 vol. in-8°. Nice and richly illustrated. Wear at(..)No longer availableEstimate: € 100/150 -
#695Frans Croes
“Red de otter”. Een offset litho op papier. Buiten de plaat genummerd 11/200 en gesigneerd “Frans Croes 1987”.
"Save the otter". An offset lithograph on paper. Outside the plate numbered 11/200 and signed "Frans Croes 1987".No longer availableDim. 61 x 45 cmEstimate: € 75/150
Other lots in this auction
-
#429Bruno Delvigne
‘Rivierzicht bij ondergaande zon’, een schilderij, gemengde techniek op natuurzijde.
'River view at sunset', a painting, mixed media on natural silk.No longer availableDim. h 81 x b 112 cmEstimate: € 80/120 -
#618
Een grote Japans porseleinen Imari jardiniere en schotel met vergulde randen en bloementafereel.
A large Japanese porcelain Imari jardiniere and dish with gilt edges and floral scene.No longer availableDim. 31 x Ø37cmEstimate: € 50/80 -
#273
Een houten kolompendule met vergulde delen en met koper ingelegd, emaille wijzerplaat.
A wooden column clock with gilded parts and copper inlaid, enamel dial.No longer availableDim. 50 x 27 x 15 cmEstimate: € 60/80 -
#650CFH 90 Made in Germany
Een verzilverd metalen bestek met Lodwijk XV-motieven, bestaande uit 12 grote en 12 kleine messen, 12 vismessen, 11kleine en 12 grote vorken, 12 kleine en 12 grote lepels, 12 koffielepels, 12 dessertorkjes, voorsnij- en serveerbestek, een pollepel, sauslepel en een taartschep. We voegen er nog 12 kreeftenvorkjes van Gero bij. Gemerkt.
Silver-plated metal cutlery with Louis XV motifs, consisting of 12 large and 12 small knives, 12 fish knives, 11 small and 12 large forks, 12 small and 12 large spoons, 12 coffee spoons, 12 dessert spoons, cutting and serving cutlery, a ladle, sauce ladle and a cake server. We add 12 lobster forks from Gero. Marked.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#360DKNY
Een roestvrij stalen dameshorloge bezet met fantasiestenen. In originele doos.
A stainless steel ladies watch set with fantasy stones. In original box.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#257
“De Denker”. Een roest gepatineerd beeldje, naar Rodin.
"The Thinker". A rust patinated figurine, after Rodin.No longer availableDim. 26cmEstimate: € 70/140 -
#430
Een 18 karaats witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,28 ct.
An 18 karat white gold ring set with a solitaire of +- 0.28 ct.No longer availableDim. 5,20 gEstimate: € 480/550 -
#6
Een lot tafelzilver, bestaande uit een tafelblik, servetring, suikertang, koffielepeltjes en mosterpotjes.
A lot of table silver comprising of a crumb catcher, a napkin ring, sugar tongs, coffee spoons and mustard pots.No longer availableDim. 335g x 800‰Estimate: € 150/180 -
#490
Een 18 karaats witgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
An 18 carat white gold ring set with old cut diamonds with a combined weight of +- 0.80 ct.No longer availableDim. 4,20 gEstimate: € 400/500 -
#665
Een massief houten bureau-schrijftafel. (AID5464)
A solid wood desk-writing table. (AID5464)No longer availableDim. 79 x 220 x 99 cmEstimate: € 300/400 -
#361
Een industriële stijl tafellamp.
An industrial style table lamp.No longer availableDim. h 62 cmEstimate: € 40/60 -
#543
Een Charles X-stijl klokkenstel van verguld brons en albast. De pendule versierd met een jonge vrouw, die door een engel een bloemenkrans wordt aangeboden. Vergezeld van twee kandelaars met twee lichtpunten (één arm om opnieuw te bevestigen).
A Charles X style gilt bronze and alabaster clock set. The pendulum decorated with a young woman, who is presented with a garland of flowers by an angel. Accompanied by two candlesticks with two light points (one arm to reattach).No longer availableDim. H. 27 cmEstimate: € 250/350