Similar lots by type
-
#192
Een vintage 18-delig kunstoffen ijsmal in de vorm van een koets met 4 paarden.
-
#231
Een koffie-en theeset, bestaande uit een koffiekan gemerkt Hutschenreuter, een theekan gemerkt Regout & Co., een melkkannetje en een suikerpot
-
#244
Een massief eiken houtgesculpteerde kinderstoel met biezen zitting.
-
#210
Een lot van 2 honden in bronskleurig metaal.
-
#215Maastricht.
Een antieke cache-pot op losse voet, P. Regout & Co - Maastricht.
-
#249Lumedart
Een lot van 3 beeldjes in biscuit op een messing voetstuk, gemerkt Lumedart.
-
#191
Een decoratieve Oriëntaalse dolk in koper en staal.
-
#148Sawyer’s Viewmaster, Oregon
Een lot Viewmaster bestaande uit bakelieten kijkers van Sawyer met hun originele doos en een lot reels waaronder de maanlanding en van de wereldtentoonstelling van 1958.
-
#237Coca Cola
Een lot van 2 Coca-Cola ijsemmers.
-
#247Decortie
Een paar wandrekken met geometrische vorm in gefineerd spaanplaat. Gemerkt Decortie. 1 met enkele deukjes aanwezig.
-
#184Frutarex INCA
“Frutarex”. Een vintage kers en pruim ontpitter. Gemerkt INCA, in originele doos.
-
#260Val Saint Lambert
Een kleurloos kristallen schaal met vergulde rand.
-
#232
Een cache-pot met schaal met oosterse decoraties.
-
#238
“Napoleon op Saint Hélène”. Een litho op papier.
-
#209Capo di Monte
“Zwerver met hond”, een gepolychromeerd porseleinen beeld gemerkt met de gekroonde N van Capo Di Monte.
-
#181
Een set van 2 handbeschilderde zwart metalen vaasjes.
-
#248
Een tafellamp in Tiffany stijl met enkele stukjes van het glas gebroken en de voet geschilderd.
-
#150
Een lot van 58 Suske & Wiske SC strips, varia titels en uitgaven.
-
#166
Een spiegel met verguld gesculpteerd houten kader.
-
#246Pioneer
Een lot van 4 vintage luidsprekers, 3x Pioneer CS-5 en een Akai SW-130 niet getest.
-
#165Luc VerleePeriod: °1939
“Bosspel”. Een ets op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd, gedateerd ‘92 en genummerd 40/80.
-
#183
Een vintage Delftse handbeschilderde turquoise geglazuurd aardewerken vaas.
-
#229Meccano
Een lot vintage houten Meccano. Gemengde set.
-
#261
Een lot van 3 sierborden in porselein gemerkt Copenhagen.
Other lots in this auction
-
#21
Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Davidoff, Joop, Leonard, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
A lot of luxury perfume samples from various brands including: Armani, Davidoff, Joop, Leonard, Van Cleef & Arpels, Versace, among others. -
#40Studio Vandersteen
“Les trois fleches”. Een eerste druk Bessy, 1960.
-
#96
Een lot chromo-albums:- “Honderd portrettenvan beroemde mannen”. Gutermann N.V. Enkelen manco’s.- “Nos enfants Royaux”. Côte d’or.- “Onze oude steden”. Van Baarle’s ontbiijtkoek. - De Koninklijke familie”. Chocolade Jacques.- “Vincent Van Gogh” & “Pieter Breugel de Oudere”. Laboratoria Pharma-Union.- “Koningin Astrid”. Côte d’or.- “Verzameling van leerrijke kleurenprenten. Chocolade Jacques.
A lot of chromo albums:- "One hundred portraits of famous men". Gutermann N.V. Some missing.- "Our royal children". Côte d'or.- "Our old cities". Van Baarle's gingerbread.- "The Royal Family". Chocolade Jacques.- "Vincent Van Gogh" & "Pieter Breugel the Elder". Pharma-Union Laboratories.- "Queen Astrid". Côte d'or.- "Collection of instructive color prints". Chocolade Jacques. -
#226
Een robijnrode glazen vaas met fauna en flora in het decor, frosted glass.
A ruby-red glass vase with fauna and flora in the decor, frosted glass. -
#74Amilcare Santini
Een Ivorine beeld van de Griekse godin Hebe. Onderaan gesigneerd.
-
#219
Een luchter met vijf ringen en zes lichtpunten met kristallen pendeloques.
A chandelier with five rings and six light points with crystal pendeloques. -
#73Satsuma
Een Chinees Satsuma vaasje met figuren in het tafereel. Onderaan gemerkt “Made in China”.
A Chinese Satsuma vase with figures in the scene. Marked "Made in China" at the bottom. -
#14
Een Afrikaanse aardewerken masker met schelpen en kralen decoratie. Traditionele kunststijl. 20e eeuw.
-
#243
Een vintage porseleinen wijwatervaatje. Verso tekst “Zonnewende, Kortrijk, Made in Belgium”.
A vintage porcelain holy water stoop. On the back, the text reads "Zonnewende, Kortrijk, Made in Belgium". -
#256
Een zilverkleurige porseleinen vaas.
A silver-colored porcelain vase. -
#62
Een uit kunststof vervaardigde bekervaas met engelachtig figuur in het reliëf.
A cup-shaped vase made from plastic with an angelic figure in relief. -
#193J et F Martell
Een kristalglazen likeurset met karaf, onderaan gemerkt, en 6 glaasjes, waarvan 1 met schilfertje.
A crystal liqueur set with a decanter, marked at the bottom, and 6 glasses, one of which has a small chip.