Other lots in this auction
-
#231Capodimonte
“Ploegende boer met ossenspan”. Een grote groep van meerkleurig biscuit op houten sokkel. Gemerkt en gesigneerd ‘Maggione’.
Labour fermier avec paire de bœufs . Grand groupe de biscuits multicolores sur socle en bois. Marqué et signé Maggione .No longer availableDim. l: 84 cmEstimate: € 300/500 -
#155
Een paar witgouden oorbellen 18 K bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,48 ct.No longer availableDim. 3,06 gEstimate: € 550/650 -
#32
“Winters rivierlandschap met knotwilgen”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
Paysage fluvial d'hiver avec saules têtards . Huile sur toile. Signé indistinctement.No longer availableDim. 45 x 50 cmEstimate: € 35/40 -
#28
Een merkwaardig inktpotje van Parijs/Brussels porselein met koperen deksel en voet. XIXe eeuw. Porselein onder het dekseltje beschadigd. Merkjes onderaan.
Un encrier remarquable en porcelaine de Paris/Bruxelles, couvercle et pied en cuivre. Dégât au couvercle. Marques à la base.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 30/50 -
#361
Een vis van blauw, wit en kleurloos Muranoglas.
Un poisson en verre de Murano bleu, blanc et incolore.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 60/80 -
#107
Een paar ovale kaders met beeltenissen van Christus aan het kruis, waarbij de eerste opgebouwd uit tegeltjes en de andere in gipsreliëf.
Paire de cadres ovales aux effigies du Christ crucifié, le premier en mosaïque, l’autre en plâtre en relief.No longer availableDim. 43 x 32 cmEstimate: € 40/50 -
#587
Een bronzen voorstelling van Boeddha op koe.
Une représentation en bronze de Bouddha sur une vache.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 100/120 -
#638
Een gebeeldhouwd Afrikaans houten ritueel hoofddeksel in de vorm van een vogel.
Une coiffe rituelle africaine en bois sculpté en forme d'oiseau.No longer availableDim. l: 48 cm; h: 23 cmEstimate: € 80/120 -
#281Limoges, France
Een lot van twee paar porseleinen flessen, versierd met handgeschilderde decors van bloemen en barokke motieven met putti, waarbij één paar in rood en één paar in blauw. Stoppen beschadigd. Onderaan gemerkt.
Lot de deux paires de bouteilles en porcelaine, décorées de décors de fleurs peints à la main et de motifs baroques avec putti, une paire en rouge et une paire en bleu. Bouchons abîmés. Marqués en bas.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 80/120 -
#531
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met meerkleurig decor van personages. Met stempel onderaan.
Paire de vases en porcelaine de Chine à décor multicolore de caractères. Avec cachet en bas.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 120/200 -
#596
Een Afrikaanse houten ceremoniële staf. Op metalen voet.
Bâton cérémoniel en bois africaine. Sur base en métal.No longer availableDim. l: 123 cmEstimate: € 120/200 -
#571
Een schijf van een agaatgeode.
Une tranche d'une géode d'agate.No longer availableDim. 27 x 46 cmEstimate: € 50/60