Similar lots by type
-
#232
Een cache-pot met schaal met oosterse decoraties.
A cache-pot with bowl with oriental decorations. -
#94
Een lot varia brocante. Beeldjes, biscuit, tin, verzilverd, tasje, etc. Circa 33 stuks. twee artikelen zijn kapot
A lot of various bric-a-brac. Figurines, bisque, tin, silver-plated, bag, etc. Approximately 33 pieces. Two items are broken. -
#128
Een lot van 2 houtgesneden kistjes met Chinese taferelen.
A lot of 2 wooden carved boxes with Chinese scenes. -
#61
Een onderdeel van een wierrookbrander in jade, onvolledig.
A component of a jade incense burner, incomplete. -
#231
Een koffie-en theeset, bestaande uit een koffiekan gemerkt Hutschenreuter, een theekan gemerkt Regout & Co., een melkkannetje en een suikerpot
A coffee and tea set, consisting of a coffee pot marked Hutschenreuter, a teapot marked Regout & Co., a creamer, and a sugar bowl. -
#198
“Guanyin”. Een houten gesculpteerd wandbeeld, Indonesië.
"Guanyin". A wooden carved wall sculpture, Indonesia. -
#264Imari
Een lot van een Imari porseleinen kom en sierbord.
A lot of an Imari porcelain bowl and decorative plate. -
#114Capo di Monte
Een lot van 13 stuks divers porselein, biscuit en kunststof beeldjes van Capo Di Monte.
A lot of 13 pieces of various porcelain, biscuit, and plastic figurines from Capo Di Monte. -
#202
Een paar Chinees porseleinen vaasjes met vogel en floraal decor. Onderaan gemerkt.
A pair of Chinese porcelain vases with bird and floral decoration. Marked at the bottom. -
#275
Een Chinees porseleinen gemberpot met floraal decor.
A Chinese porcelain ginger jar with floral decoration. -
#207Rosenthal
Een porseleinen beeldje van een eendje. Onderaan gemerkt.
A porcelain figurine of a duckling. Marked at the bottom. -
#261
Een lot van 3 sierborden in porselein gemerkt Copenhagen.
A lot of 3 decorative plates in porcelain marked Copenhagen. -
#80
Een lot van 6 Koreaans aardewerken theekopjes.
A lot of 6 Korean earthenware tea cups. -
#262
Een Chinees porseleinen vaasje met vlinders en floraal decor. Onderaan gemerkt.
A Chinese porcelain vase with butterflies and floral decoration. Marked at the bottom. -
#235
Een houten gesculpteerde tafellamp in de vorm van een Chinese wijze met tiffany stijl glazen kap.
A wooden sculpted table lamp in the shape of a Chinese sage with a Tiffany-style glass shade. -
#209Capo di Monte
“Zwerver met hond”, een gepolychromeerd porseleinen beeld gemerkt met de gekroonde N van Capo Di Monte.
"Tramp with dog", a polychrome porcelain statue marked with the crowned N of Capo Di Monte. -
#97
Een lot van zeven vergulde schapulieren een klein kristallen kruisje en drie verschillende bronzen kruisjes.
Lot de sept scapulaires dorés, une petite croix en cristal et trois croix en bronze différentes. -
#234Karlsbader
Een set van een ronde en een rechthoekige porseleinen schaal met vergulde decoraties, Karlsbader gemerkt.
A set of a round and a rectangular porcelain bowl with gilded decorations, marked Karlsbader. -
#215Maastricht.
Een antieke cache-pot op losse voet, P. Regout & Co - Maastricht.
An antique cache-pot on a separate base, P. Regout & Co - Maastricht. -
#79
Een lot vintage kinderservies bestaande uit 2 warmhoudbordjes, 4 bordjes en een tas. Arzberg, Limoges en Benraad.
A lot of vintage children's tableware consisting of 2 warming plates, 4 plates, and a cup. Arzberg, Limoges, and Benraad. -
#75
“Guan Yin”. Een Ivorine beeld.
"Guan Yin." An ivory statue. -
#122
Een Chinees porseleinen vaas met figuratief decor, op houten sokkel. Vervaging aanwezig. Eind 19e eeuw.
A Chinese porcelain vase with figurative decoration, on a wooden base. Fading present. Late 19th century. -
#222
Een lot van 5 oud porseleinen beeldjes waarvan de 2 middenformaatjes gebroken/gelijmd.
A lot of 5 old porcelain figurines, with the 2 medium-sized ones broken and glued. -
#95
Een lot van 3 handgemaakt, traditionele Wajang theaterpoppen.
A lot of 3 handmade traditional Wayang theater puppets.
Other lots in this auction
-
#257H&M Home
Een klein hout gelakt dienbladje met verguld metalen rand. Onderaan gemerkt H&M.
A small wooden lacquered tray with a gilded metal edge. Marked at the bottom with H&M. -
#149
Een paar Nanking balustervazen van meerkleurig aardewerk met een decor van krijgers. Onderaan gemerkt. Een vaas met stuk reparatie bovenaan de hals.
A pair of multicolored Nanking baluster vases with a warrior decor. Marked at the bottom. One vase with a repair at the top of the neck. -
#185
Een lot van 8 souvenir poppen in originele verpakking.
A lot of 8 souvenir dolls in original packaging. -
#67Vance Vernes
“Bob Morane”. Een lot van 13 vintage strips, diverse titels en uitgaven.
"Bob Morane". A lot of 13 vintage comics, various titles and editions. -
#193J et F Martell
Een kristalglazen likeurset met karaf, onderaan gemerkt, en 6 glaasjes, waarvan 1 met schilfertje.
A crystal liqueur set with a decanter, marked at the bottom, and 6 glasses, one of which has a small chip. -
#267
Een vintage verzilverde koffie-en theeset met melkkan en suikerpot, met houten heft. Onderaan gemerkt.
A vintage silver-plated coffee and tea set with creamer and sugar bowl, with wooden handle. Marked on the bottom. -
#39
Een set van 2 beeldjes voorstellend een jong paardrijdend koppel, lichte schade.
A set of 2 figurines depicting a young couple riding horses, slight damage. -
#27
Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Davidoff, Joop, Leonard, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
A lot of luxury perfume samples from various brands including: Armani, Davidoff, Joop, Leonard, Van Cleef & Arpels, Versace, and others. -
#204
“Galaxy Commander”. Een lot vintage Lego 6980 & 6930, met handleiding. Zonder doos. Bijgevoegd 2 grondplaten.
"Galaxy Commander." A lot of vintage Lego 6980 & 6930, with instruction manual. Without box. Includes 2 baseplates. -
#186Tabriz
Een Perzisch handgeknoopt tapijt met zijde, Tabriz. Met certificaat, zware verkleuring, zonneschade.
A Persian hand-knotted silk carpet from Tabriz. With certificate, heavy discoloration, sun damage. -
#22
Een 19e eeuws bord met een floraal decor en een veer, heeft een haarlijnscheur aan de rand.
A 19th-century plate with floral decoration and a feather, has a hairline crack on the edge. -
#74Amilcare Santini
Een Ivorine beeld van de Griekse godin Hebe. Onderaan gesigneerd.
An Ivorine statue of the Greek goddess Hebe. Signed at the bottom.