• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
Een Chinees roodgelakte ‘High Chest’ 19e eeuw, Qing Dynastie.

A Chinese red lacquered 'High Chest' 19th century, Qing Dynasty.
Dim. 125 x 153 x 45 cm
SKU: 2511250416.
Auction day: 26 November 2025 19:00
Catalogue #416
Estimate: € 400 / 600

  • #197
    Auguste Henri Carli
    Period: 1868-1930

    Een kleine art nouveau meisjesbuste van marmer en albast. Achteraan gesigneerd.

    A small Art Nouveau bust of a girl in marble and alabaster. Signed on the back.
    Dim. H. 27 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #164
    Romain Steppe

    “Twee Marines bij avond schemering”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Two Marines at Dusk". Oil on panel. Signed.
    Dim. 15 x 23 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #328

    Een houten Tolokoshi hoofd, herkomst; Zuid Afrika.

    A wooden Tolokoshi head, origin; South Africa.
    Dim. Hoogte 54 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #518

    Een gevarieerd lot van 5 kristallen items, rood in de massa gekleurd, bestaande uit een mandje, een kom, twee vazen een een coupe met deksel op voet

    A varied lot of 5 crystal items, red colored throughout, consisting of a basket, a bowl, two vases, and a covered coupe on foot.
    Dim. h 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #63

    “De turnster”. Een beeld van gepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel. Gesigneerd ‘Milo’.

    "The gymnast." A sculpture of patinated bronze on a black marble base. Signed 'Milo'.
    Dim. Hoogte 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #14
    Pierre Godefroid

    “Stilleven met een oude koffiemolen”, een aquarel op papier, gesigneerd.

    "Still life with an old coffee grinder," a watercolor on paper, signed.
    Dim. 38 x 56 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #7

    Een lot kleurloos geslepen kristal: een kratervaas. Een grote asbak, twee ronde schotels met vergulde rand (gemerkt VSL) en twee parfumflesjes (een letsel aan een hals), deels rood gekleurd in de massa.

    A lot of colorless cut crystal: a crater vase. A large ashtray, two round dishes with gilded edges (marked VSL), and two perfume bottles (one with a neck injury), partly red colored in the mass.
    Estimate: € 50 / 80
  • #568

    Een tinnen melkpot, naar de 18e eeuw, 3360 gram. Deuk op de buik.

    A pewter milk jug, possibly from the 18th century, weighing 3360 grams. Dent on the body.
    Dim. h 31 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #428
    Bamoun

    Een groot masker van gebeeldhouwd hout met baard en haar van geknoopt touw. Kameroen.

    A large mask of carved wood with a beard and hair made of knotted rope. From Cameroon.
    Dim. H. 58 x 48 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #554

    Een abstract sculptuur, roze marmer op zwart marmeren voet. Niet gesigneerd.

    An abstract sculpture, pink marble on a black marble base. Not signed.
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #377

    Een Hindoeïstisch bronzen beeld voorstellend de godin Durga op de stier Nandi.

    A Hindu bronze statue depicting the goddess Durga on the bull Nandi.
    Dim. h 32 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #467
    Bamoun

    Een staf van een stamhoofd van gebeeldhouwd hout. Kameroen.

    A staff of a tribal chief carved from wood. Cameroon.
    Dim. 100 cm
    Estimate: € 50 / 70

Veiling 25 & 26 november 2025

25 November 2025 19:00
26 November 2025 19:00