#197Auguste Henri CarliPeriod: 1868-1930Een kleine art nouveau meisjesbuste van marmer en albast. Achteraan gesigneerd.
A small Art Nouveau bust of a girl in marble and alabaster. Signed on the back.No longer availableDim. H. 27 cmEstimate: € 120 / 200 -
#328Een houten Tolokoshi hoofd, herkomst; Zuid Afrika.
A wooden Tolokoshi head, origin; South Africa.No longer availableDim. Hoogte 54 cmEstimate: € 50 / 70 -
#518Een gevarieerd lot van 5 kristallen items, rood in de massa gekleurd, bestaande uit een mandje, een kom, twee vazen een een coupe met deksel op voet
A varied lot of 5 crystal items, red colored throughout, consisting of a basket, a bowl, two vases, and a covered coupe on foot.No longer availableDim. h 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#14Pierre Godefroid“Stilleven met een oude koffiemolen”, een aquarel op papier, gesigneerd.
"Still life with an old coffee grinder," a watercolor on paper, signed.No longer availableDim. 38 x 56 cmEstimate: € 30 / 50 -
#7Een lot kleurloos geslepen kristal: een kratervaas. Een grote asbak, twee ronde schotels met vergulde rand (gemerkt VSL) en twee parfumflesjes (een letsel aan een hals), deels rood gekleurd in de massa.
#568Een tinnen melkpot, naar de 18e eeuw, 3360 gram. Deuk op de buik.
A pewter milk jug, possibly from the 18th century, weighing 3360 grams. Dent on the body.No longer availableDim. h 31 cmEstimate: € 60 / 80 -
#428BamounEen groot masker van gebeeldhouwd hout met baard en haar van geknoopt touw. Kameroen.
#554Een abstract sculptuur, roze marmer op zwart marmeren voet. Niet gesigneerd.
An abstract sculpture, pink marble on a black marble base. Not signed.No longer availableDim. h 27 cmEstimate: € 60 / 80 -
A Hindu bronze statue depicting the goddess Durga on the bull Nandi.No longer availableDim. h 32 cmEstimate: € 120 / 180 -
#467BamounEen staf van een stamhoofd van gebeeldhouwd hout. Kameroen.
A staff of a tribal chief carved from wood. Cameroon.No longer availableDim. 100 cmEstimate: € 50 / 70