#126Een meerkleurig aardewerken craquelé beeldje van een paard.
#38Een grote porseleinen Imari schaal.
#227Een geslepen kristallen decanteerkaraf. Onderaan gemerkt.
#27Een Chinees porseleinen vaas, onderaan gemerkt.
#162Rosenthal CoalportEen lot van 2 vintage porseleinen sierbordjes, gemerkt Rosenthal en Coalport met bijgevoegd kannetje.
#31Een lot van 5 vintage “BRUX” bierglazen.
#206Een massief houten bureau-schrijftafel. (AID5464)
#7Een oud lederen valiesje, te restaureren.
#43Een vintage camera statief met lederen draagkoker
#232Een lot van 6 eieren van verschillende steensoorten op vergulde sokkel.
A lot of 6 eggs made of various types of stone on a gilded base.No longer availableOnline onlyDim. h +- 7 cmEstimate: € 30 / 50