#283IkeaEen lot van 3 stoeltjes met wit kunststoffen zitting en metalen frame. Onderaan gemerkt.
#115MartiEen paar houten schabben in W vorm. 1 grote, 1 kleine.
#161“La veuve et son curé”, een gravure.
#237Een oude bajonet.
No longer availableOnline onlyDim. 48 cmEstimate: € 50 / 75 -
#41Een vintage industriële bureaustoel, circa 1950.
#54Een lot van 7 vintage bakelieten speelplaten, diverse titels.
#29Een vintage geglazuurde keramische vaas, gesigneerd Lilse Potterie F. Celik Handwerk.
#167Een hoekschabbe in hout.
#112Een gepatineerd bronzen beeldje van een fluitspelende cherubijn, op marmeren voet.
A patinated bronze statuette of a flute-playing cherub, on a marble base.No longer availableOnline onlyDim. 45 cmEstimate: € 60 / 80 -
#143“Interieur”, een schilderij, olieverf op paneel, links onder gesigneerd.
"Interior", a painting, oil on panel, signed lower left.No longer availableOnline onlyDim. 27 x 21 cmEstimate: € 20 / 40 -
A lot of children's books, including a set of fairy tales, and translated Japanese versions of The Ugly Duckling and Sleeping Beauty; and a Chinese puzzle of mute swans.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30