#227Een geslepen kristallen decanteerkaraf. Onderaan gemerkt.
#177Een gefineerd vierkante eikenhouten salontafel.
#238“La nouvelle mode.” Ingebonden, uit 1900 N°1 - N°26.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#181Een massief eikenhouten salontafel.
A solid oak coffee table.No longer availableOnline onlyDim. 51 x 113 x 47 cmEstimate: € 20 / 30 -
No longer availableOnline onlyDim. 8 x 19.5 cmEstimate: € 10 / 20 -
#129Twee ijzeren handgeschilderde bloempothouders met bloemdecor. De ronde gesigneerd ‘Mimi’ (90 Dux?).
Two iron hand-painted flowerpot holders with flower decoration. The round one signed 'Mimi' (90 Dux?).No longer availableOnline onlyDim. 33 x 17 x 13,5 cm & h 15, Ø 16 cm -
#197Solingen SBSEen inox bestek in bijhorende koffer, Solingen Germany.
A stainless steel cutlery set in its matching case, Solingen Germany.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#249Een Belgisch porseleinen vaas met floraal decor en vergulde details.
No longer availableOnline onlyDim. 36 x Ø 19 cmEstimate: € 40 / 60