#76Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969
“Dorpsplein”, een kleurenlitho, gesigneerd buiten de plaat en genummerd 242/350
"Village Square", a color lithograph, signed outside the plate and numbered 242/350. -
#9
Een antiek koperen Samovar.
An antique copper Samovar. -
#49
Een vintage zwart croco lederen handtas.
A vintage black crocodile leather handbag. -
#47
“POUR VOUS”. Een lot van 32 vintage weekbladen, anno 1939.
"POUR VOUS." A lot of 32 vintage magazines, year 1939. -
#160
“Stilleven”, een houtskooltekening op papier, onleesbaar gesigneerd.
#150
Een lot Maastrichts aardewerk waaronder borden en kommetjes en een melkkannetje. Meerdere schilfers en gebreken. Gemerkt ‘Société Céramique Maestricht’. Vroeg 20e eeuw. We voegen er nog 3 borden aan toe.
#92
Een lot Imari porselein bestaande uit een ovalen schaal en 2 vaasjes.
A lot of Imari porcelain consisting of an oval dish and 2 vases. -
#162
Een lot van 2 schilderijen, de ene met éénhoorns, de andere met pauwen. Beide olieverf op paneel. Gesigneerd.
#27
“Zeezicht met meeuwen”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd.
#59Eikow
Een vintage microscoop in houten kistje.
A vintage microscope in a wooden case. -
#46
Een vintage halsketting met zwart, wit en vegulde fantasiejuwelen.
A vintage necklace with black, white, and gold-plated costume jewels. -
#112
Een gepatineerd bronzen beeldje van een fluitspelende cherubijn, op marmeren voet.
A patinated bronze statuette of a flute-playing cherub, on a marble base.