#177Een gefineerd vierkante eikenhouten salontafel.
#113Een gepatineerd bronzen beeldje van een jongen, op marmeren voet.
A patinated bronze statue of a boy, on a marble base.No longer availableOnline onlyDim. 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#202Een modern, meerkleurige glaspasta vaas, onderaan genummerd “G 04 06”.
#210Val Saint LambertEen vintage VSL vaas met groen in de massa.
#80Een grote gehamerde schaal in aluminium.
#212MuranoEen paar Murano glazen potjes, met label in originele verpakking.
#139“Gestilleerde watermolen”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
"Stylized watermill." A painting, oil on canvas, signed at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 22,5 x 32 cm -
No longer availableOnline onlyDim. 8 x 19.5 cmEstimate: € 10 / 20 -
#87Een Chinees porseleinen gemberpot met floraal decor, onderaan gemerkt.
#165Luc VerleePeriod: °1939“Bosspel”. Een ets op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd, gedateerd ‘92 en genummerd 40/80.
#94Een vintage handtas in python leder.
A vintage handbag in python leather.No longer availableOnline onlyDim. 21 x 27 x 15 cmEstimate: € 30 / 50