Other lots by Satsuma
#230Een kammenbakje en vuilblik uit messing.
No longer availableOnline only -
#146Een Chinees porseleinen vaas met figuren en geometrische elementen in het decor. Onderaan gemerkt.
#14Een laat 19e eeuwse opaline vaas met geëmailleerde motieven.
A late 19th-century opaline vase with enameled motifs.No longer availableOnline onlyDim. h 29 cmEstimate: € 10 / 20 -
#34Een Chinese dekselvaas.
#5Een glazen vaasje uit de jaren 30 van de vorige eeuw met een beschilderd motief.
#118Een kristallen vaasje, Val Saint Lambert. Kleurloos en groen in de massa met 2 minieme stukjes schilferschade aan de rand.
#65Een paar boekensteunen uit gesculpteerd hout met twee krijgers.
A pair of bookends made of carved wood featuring two warriors.No longer availableOnline onlyDim. h 25,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#589Jan Bevort“De Visvangst”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en met label. Kleine herstelling aanwezig.
No longer availableOnline onlyDim. 50 x 60cmEstimate: € 100 / 200 -
#7Een set van 2 handbeschilderde fin de siécle vaasjes met vergulde handvatten.
A set of 2 hand-painted fin de siècle vases with gilded handles.No longer availableOnline onlyDim. h 24.5 cmEstimate: € 10 / 20 -
No longer availableOnline onlyDim. l 14 cmEstimate: € 5 / 10 -
No longer availableOnline onlyDim. h 41 cmEstimate: € 20 / 30