Other lots by Satsuma
#619“Nieuwsgierig Aagje”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd. 19e eeuws.
No longer availableOnline onlyDim. h 48 x b 58 cmEstimate: € 60 / 100 -
#184Een kristalglazen mandje met geslepen decor.
No longer availableOnline onlyDim. 14 x 14cmEstimate: € 40 / 60 -
#192Een gevarieerd lot van 9 strips.
A mixed lot of 9 comics.No longer availableOnline onlyEstimate: € 45 / 50 -
#25Een Satsuma vaas met decor van figuren.
No longer availableOnline onlyDim. h 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#216JacobEen paar pijpenkoppen van deels beschilderde witte pijpaarde in de vorm van bebaarde mannen. Gemerkt.
#78Een art-deco tafellamp met een rood gepatineerde voet met een beer. 2 barstjes in de voet achter de beer.
An Art Deco table lamp with a red patinated base featuring a bear. 2 cracks on the base behind the bear.No longer availableOnline onlyDim. h 22 cm zonder kapEstimate: € 30 / 50 -
#235Een houten gesculpteerd paneel met gelaat in het decor.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 60 -
#231Een eenvoudige cilindrische pijpenkop van pijpaarde.
#96Een houten masker. Gabon.
A wooden mask. Gabon.No longer availableOnline onlyDim. 35 x 23 cmEstimate: € 60 / 80