Other lots by Satsuma
#65Een paar boekensteunen uit gesculpteerd hout met twee krijgers.
A pair of bookends made of carved wood featuring two warriors.No longer availableOnline onlyDim. h 25,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#229Twee Afrikaanse houten beelden op stenen voetstuk.
#151RoemerEen lot van 10 vintage Roemer wijnglazen met groen geribbelde voet.
#237Een lot van 9 handgeslepen glazen, 8 wijnglazen en een borrelglas. Vroeg 20ste eeuws.
No longer availableOnline onlyDim. h 12 x Ø 8 cmEstimate: € 10 / 20 -
#153LladroEen lotje van 2 Lladro ganzen.
#33Een Samovar met veelkleurige bloemen.
A samovar with multicolored flowers.No longer availableOnline onlyDim. h 35 cmEstimate: € 10 / 20 -
#119QuimperEen set van 2 borden met muziekspelers/dansers, Henriot Quimper.
#63JHM MartensEen lot van 2 Art-Deco bronzen sporttrofeeën, beide gesigneerd J.H.M. Martens.
#145Een 19e eeuws massief eiken spaarpot/kastje, 1 lade met 2 sloten, sleutels ontbreken.
#147Een Venetiaans glazen luchter met 5 armen.
#215Een eikenhouten bijzettafeltje.
An oak side table.No longer availableOnline onlyDim. 56 x 88 x 45cmEstimate: € 30 / 40