Other lots by Satsuma
#135Maria Innocentia HummelEen lot van 3 Hummeltjes. Lichte schilferschade en haarlijntje.
#229Twee Afrikaanse houten beelden op stenen voetstuk.
#20Een lot Aziatisch porselein, gemengde stijlen, bestaande uit 2 vaasjes, waarvan 1 Satsuma gemerkt en 2 dekselpotjes in blauw-wit.
#37Een Grés kruikje in het typische grijs en blauw.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#21Een lot van 4 gevarieerde kaders.
#187Mandarina DuckEen schrijfmap van leder en polyester. Met stofhoes.
#48Een versierde dirigeerstok in zijn kartonnen verpakking.
#1Een witte antieke waterkruik met bloemenmotief in reliëf.
#217Een lot van 2 tinnen kandelaars.
No longer availableOnline onlyDim. h 69 cmEstimate: € 20 / 30 -
#166Een bronzen emmertje, naar middeleeuws voorbeeld.
A bronze bucket, based on a medieval design.No longer availableOnline onlyDim. h 21,5Estimate: € 20 / 30 -
#168Een set van 2 sierlijke zamac vazen waarvan 1 met schade.
A set of 2 graceful zamac vases, 1 with damage.No longer availableOnline onlyDim. h 32 cmEstimate: € 10 / 15