Other lots by Satsuma
Other lots in this auction
-
#53Een kerkelijke kaarsendover op lange stok met koperen kapje en pin.
A church candle extinguisher on a long stick with a copper cap and pin.No longer availableOnline onlyDim. 134cmEstimate: € 15 / 30 -
#93Een bronzen beeldje van een Aziatisch figuur met strohoed.
A bronze figurine of an Asian figure wearing a straw hat.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#155Een lot van 2 setjes peper- en zoutvaatjes in de vorm van uiltjes, de ene set is verguld, de andere verzilverd.
A lot of 2 sets of owl-shaped salt and pepper shakers, one set gilded and the other silver-plated.No longer availableOnline onlyDim. h 8 cmEstimate: € 10 / 20 -
#161‘L’age d’argent’, een bronzen beeld van een koppel op het veld, naar W. Héring.
"L'age d'argent", a bronze sculpture of a couple in the field, by W. Héring.No longer availableOnline onlyDim. h 63 cmEstimate: € 60 / 80 -
#183Een lot van zamak bestaande uit een beeldje van een muzikante en 2 kandelaars.
No longer availableOnline onlyDim. h 41 cmEstimate: € 20 / 30 -
#199Een blikken koekjesdoos met een scene naar Teniers, met een gevarieerd lot strass, horloges en een paar manchetknopen bezet met parelmoer. e.d.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#51Een wijwatervat in biscuit, gepolychromeerd.
A holy water font in biscuit, polychromed.No longer availableOnline onlyDim. h 21 cmEstimate: € 10 / 20 -
#213Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Davidoff, Joop, Leonard, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#70Een lot van 3 oude boeken over Belgie, La Libre Belgique 1914-18, Bulletin officiel de l’exposition de Bruxelles 1933-35 en La Belgique (les musees d’Europe).
A lot of 3 old books on Belgium, La Libre Belgique 1914-18, Official Bulletin of the Brussels Exhibition 1933-35, and Belgium (European museums).No longer availableOnline onlyDim. 30 x 22 cmEstimate: € 20 / 30 -
#139Een oud vliegenkastje achteraf in ecru geschilderd en goudbeschilderd beslag.
An old fly cabinet painted in ecru with gold-painted hardware.No longer availableOnline onlyDim. 90 x 81 x 36 cmEstimate: € 20 / 30 -
#239Een glazen wijnkoeler met verzilverde handvaten.
No longer availableOnline onlyDim. 25 x Ø29cmEstimate: € 40 / 60 -
#18Flora Plateel, GoudaEen Hollands Gouda handgeschildeed aardewerken vaasje. Onderaan gemerkt “Flora Plateel”, model 924.
A Dutch Gouda hand-painted earthenware vase. Marked "Flora Plateel" at the bottom, model 924.No longer availableOnline onlyDim. 15cmEstimate: € 30 / 60

