Other lots by Satsuma
#121Een lot kunstreproducties, een grote affiche van Antwerpen, een ets van Heymans en een tekening van Fons Thijsen.
#49Een lot van 2 oude prentenboeken, Sneeuwwitje en de zeven kabouters, volledig, van De Beuckelaer en van Chocolat Aiglon met gevarieerde onderwerpen, onvolledig.
A lot of 2 old picture books - Snow White and the Seven Dwarfs, complete, by De Beuckelaer and Chocolat Aiglon with various subjects, incomplete.No longer availableOnline onlyDim. 37 x 27 cmEstimate: € 20 / 30 -
#270Grote porseleinen pijpenkop. Met sporen van verguld decor. Metalen deksel.
#43Een houten speculaas mal met gesculpteerd figuur.
#101Een houten beeld van een knielende vrouw. Kongo.
#34Een Chinese dekselvaas.
#147Een Venetiaans glazen luchter met 5 armen.
No longer availableOnline onlyDim. h 10 x Ø 10.5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#38Een bronzen beeldje van een moeder met kind, niet gesigneerd.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#214Twee zeskantige schotels van wit metaal.
Two hexagonal dishes of white metal.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 30 & 28 x 40 cmEstimate: € 25 / 35