Other lots by Satsuma
-
#80Satsuma
Een paar zeshoekige Japanse porseleinen Satsuma vazen met enkele figuren in het decor. Onderaan gemerkt.
A pair of hexagonal Japanese porcelain Satsuma vases with several figures in the decoration. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 25cmEstimate: € 20 / 40
Other lots in this auction
-
#172Philips
Een bakelieten radio, Philips, jaren 30, schade aan het bakeliet aan de onderzijde.
A bakelite radio, Philips, 1930s, damage to the bakelite at the bottom.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 18 x 28 x 15 cmEstimate: € 20 / 30 -
#246
Een lot van 3 houten opbergkoffertjes met slotje, handvat en koperen strips belegd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 40 x 16 x 30cm grootsteEstimate: € 40 / 80 -
#183
Een lot van zamak bestaande uit een beeldje van een muzikante en 2 kandelaars.
No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. h 41 cmEstimate: € 20 / 30 -
#110Jan De Bouvrie
Een dubbele tafel/bureaulamp model Boxford en ontworpen door Jan De Bouvrie, gesigneerd op de voet. Een van de lampen is gelijmd bovenop de voet, lijmresten overtollig aanwezig.
A double table/desk lamp model Boxford designed by Jan De Bouvrie, signed on the base. One of the lamps is glued on top of the base, with excess glue residue present.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h 43 cmEstimate: € 10 / 20 -
#59Royal Stone China
“Kattenkan”. Een porseleinen kan, blauw-wit met katten in het decor.
"Cat jug". A porcelain jug, blue and white with cat decorations.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. 22,5 x 20cmEstimate: € 30 / 40 -
#239
Een glazen wijnkoeler met verzilverde handvaten.
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. 25 x Ø29cmEstimate: € 40 / 60 -
#126
Een paar kandelaars in de vorm van korinthische zuilen van verzilverd metaal.
A pair of candle holders in the shape of Corinthian columns made of silver-plated metal.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. H. 21 cmEstimate: € 30 / 40 -
#248
Een lot Afrikaans varia, bestaande uit een pop, 5 balletjes, een bekertje en een potje waarvan het onderstel met schade.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 € -
#619
“Nieuwsgierig Aagje”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd. 19e eeuws.
No longer availableOnline onlyDim. h 48 x b 58 cmEstimate: € 60 / 100 -
#197
Een vergrote fotoaffiche van Charles Trenet. Achteraan gedateerd 1971. Slijtage.
An enlarged photo poster by Charles Trenet. Dated 1971 on the back. Wear.No longer availableOnline onlyDim. 49 x 39 cmEstimate: € 15 / 20 -
#155
Een lot van 2 setjes peper- en zoutvaatjes in de vorm van uiltjes, de ene set is verguld, de andere verzilverd.
A lot of 2 sets of owl-shaped salt and pepper shakers, one set gilded and the other silver-plated.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h 8 cmEstimate: € 10 / 20 -
#222
Een lot van 2 vijzels met stamper in geel koper, toegevoegd een geel koperen kandelaar.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h 10 x Ø 10.5 cmEstimate: € 30 / 40