Other lots by Satsuma
#151RoemerEen lot van 10 vintage Roemer wijnglazen met groen geribbelde voet.
#219Een vintage koperen, omgebouwde olielamp naar 2 lichtpunten met kap.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 40 -
#54Een vergulde wandlamp met gehoornde bokkenkop ornament en en 2 lichtpunten.
#237Een lot van 9 handgeslepen glazen, 8 wijnglazen en een borrelglas. Vroeg 20ste eeuws.
No longer availableOnline onlyDim. h 12 x Ø 8 cmEstimate: € 10 / 20 -
#176Een veelkleurige Chinese craquelé bonbonnière met het decor van een draak en een krijger op het deksel.
#15LestradeEen vintage “Stéréoscope Lestrade” in originele doos. Medio 1960.
A vintage "Stéréoscope Lestrade" in original box. Mid-1960s.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#216JacobEen paar pijpenkoppen van deels beschilderde witte pijpaarde in de vorm van bebaarde mannen. Gemerkt.
#230Een kammenbakje en vuilblik uit messing.
No longer availableOnline only -
#82Een vintage aardewerken buste van een jong meisje.
#6Wade, EnglandEen vintage karaf met bebaard figuur en inscriptie “Them McCallum”. Onderaan gemerkt.
#95Een bronzen groep muzikanten. Senegal.
A bronze group of musicians. Senegal.No longer availableOnline onlyDim. H. 25 cmEstimate: € 120 / 200 -
A clay pipe with a decoration of a man in high relief.No longer availableOnline onlyDim. L. 24 cmEstimate: € 35 / 40