Other lots by Satsuma
#33Een Samovar met veelkleurige bloemen.
A samovar with multicolored flowers.No longer availableOnline onlyDim. h 35 cmEstimate: € 10 / 20 -
#175Een vintage verzilverde warmhoudschaal in 3 vakken verdeeld. Onderaan gemerkt Cornet 48.
No longer availableOnline only -
#5Een glazen vaasje uit de jaren 30 van de vorige eeuw met een beschilderd motief.
#97Van de Velde“Vrouw aan de stoof”. Een beeldje van gepatineerd terracotta. Gesigneerd met stempel.
"Woman at the stove". A figurine of patinated terracotta. Signed with stamp.No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cmEstimate: € 60 / 100 -
No longer availableOnline onlyDim. 9 x 20cmEstimate: € 40 / 60 -
#247Giuseppe Armani CapodimonteEen lot van 3 kunststoffen beeldjes, gesigneerd, gemerkt Capo Di en met label.
No longer availableOnline onlyDim. 25cmEstimate: € 40 / 60 -
#231Een eenvoudige cilindrische pijpenkop van pijpaarde.
#4Een Delfts blauw aardewerken vaas met floraal decor.
A Delft blue earthenware vase with floral decoration.No longer availableOnline onlyDim. 40cmEstimate: € 40 / 60