Other lots by Satsuma
Other lots in this auction
-
#1Een witte antieke waterkruik met bloemenmotief in reliëf.
A white antique water pitcher with a raised flower motif.No longer availableOnline onlyDim. h 22 cmEstimate: € 15 / 30 -
#118Een kristallen vaasje, Val Saint Lambert. Kleurloos en groen in de massa met 2 minieme stukjes schilferschade aan de rand.
A crystal vase, Val Saint Lambert. Colorless and green in the mass with 2 tiny chips on the edge.No longer availableOnline onlyDim. h 16.5 x Ø 12 cmEstimate: € 20 / 30 -
#149CapodimonteEen decoratieve waterkan met bloemdecor. Paar gebroken en missende blaadjes.
A decorative water jug with floral decor. Couple of broken and missing leaves.No longer availableOnline onlyDim. h 36 cmEstimate: € 30 / 35 -
#146Een Chinees porseleinen vaas met figuren en geometrische elementen in het decor. Onderaan gemerkt.
A Chinese porcelain vase with figures and geometric elements in the decoration. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 14cmEstimate: € 25 / 50 -
#125CapodimonteEen Capodimonte porseleinen beeldje van een landloper op een bankje. Restauratieschade thv het bankje.
Capodimonte porcelain figurine of a vagrant on a bench. Restoration damage at the bench.No longer availableOnline onlyDim. 21cmEstimate: € 30 / 40 -
#223Een lot van Satsuma en Imari porselein bestaande uit een vaasje, een bord en 2 wierrookbranders.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 23.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#629Een eikenhouten spiegel met geslepen glas, midcentury.
No longer availableOnline onlyDim. 79 x 90 cm -
#239Een glazen wijnkoeler met verzilverde handvaten.
No longer availableOnline onlyDim. 25 x Ø29cmEstimate: € 40 / 60 -
#30Een bronzen Thaise tempelwachter met vergulde accenten.
A bronze Thai temple guardian with gilded accents.No longer availableOnline onlyDim. h 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#18Flora Plateel, GoudaEen Hollands Gouda handgeschildeed aardewerken vaasje. Onderaan gemerkt “Flora Plateel”, model 924.
A Dutch Gouda hand-painted earthenware vase. Marked "Flora Plateel" at the bottom, model 924.No longer availableOnline onlyDim. 15cmEstimate: € 30 / 60 -
#17Een handbeschilderd opaline vaas met floraal decor. En een opaline olielamp met floraal decor.
A hand-painted opaline vase with floral decoration. And an opaline oil lamp with floral decoration.No longer availableOnline onlyDim. 27 x Ø15cmEstimate: € 40 / 60 -
#222Een lot van 2 vijzels met stamper in geel koper, toegevoegd een geel koperen kandelaar.
No longer availableOnline onlyDim. h 10 x Ø 10.5 cmEstimate: € 30 / 40

