Other lots by Satsuma
#192Een gevarieerd lot van 9 strips.
A mixed lot of 9 comics.No longer availableOnline onlyEstimate: € 45 / 50 -
#25Een Satsuma vaas met decor van figuren.
#182Een zwart olielampje van steengoed en een roos metalen mand.
#3Een koperen kandelaar. Eind 18e begin 19e eeuw.
#235Een houten gesculpteerd paneel met gelaat in het decor.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 60 -
#35Een barometer met houten omlijsting. Gemerkt Made in Western Germany.
#51Een wijwatervat in biscuit, gepolychromeerd.
A holy water font in biscuit, polychromed.No longer availableOnline onlyDim. h 21 cmEstimate: € 10 / 20