#105Val Saint-LambertEen vintage design kristallen vaasje, onderaan gemerkt.
#31Een lot van 3 oude smeedijzeren fotokaders.
#69Dansende struisvogel.
Dancing ostrich.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#13Een verrekijker, Ritter 7x50 Field 7.1. Met originele draagtas.
#71Een lot van 15 Chinese schaaltjes en kommetjes.
#17Limonges FranceEen paar Singer polychroom porseleinen vaasjes met bloemdecor en vergulde rand. Gemerkt onderaan.
A pair of Singer polychrome porcelain vases with floral decoration and gilded rim. Marked on the bottom.No longer availableOnline onlyDim. h 20,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#180“Lezend meisje met kat.” Een beeldje, galvanoplastie.
#20Een biscuit beeldje van een windhond.
#240Een recente Friese staartklok.
Wietje & Krol. A lot of 2 vintage comic strips, titled "In America" & "Young Wings". Covers with stains.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60