Other lots in this auction
-
#236Een grote kruik van monochroom creamware, in reliëf versierd met imitatie duigwerk. Engeland, XIXde eeuw. Onderaan gemerkt. Kleine schilfer aan de rand.
Une grande cruche de creamware monochrome, décorée en relief d'imitation de douves. Angleterre, XIXème siècle. Marqué en bas. Petit éclat en bordure.No longer availableOnline onlyDim. H. 32 cmEstimate: € 35 / 45 -
#92Een bronzen kandelaar, genre Ashanti. Senegal.
A bronze candlestick, Ashanti genre. Senegal.No longer availableOnline onlyDim. H. 26 cmEstimate: € 60 / 100 -
#152Een lot divers archeologische bodemvondsten.
A lot of various archeological ground finds.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 40 -
#257Twee parfumflesjes van Gauthier.
Two perfume bottles by Gauthier.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#148Een Chinees porseleinen vaas, famille rose met figuren en florale details in het decor.
A Chinese porcelain vase, famille rose, with figures and floral details in the decoration.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 20cmEstimate: € 40 / 60 -
#160Een paar olielampjes van messing met lampglazen gemerkt Belgique.
A pair of brass oil lamps with lampshades marked Belgique.No longer availableOnline onlyDim. H. 28 cmEstimate: € 40 / 45 -
#69Dansende struisvogel.
Dancing ostrich.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#165Een serie van zes glazen versierd met koudgeschilderde decors. Engeland, einde XIXde eeuw.
A set of six glasses decorated with cold-painted designs. England, late 19th century.No longer availableOnline onlyDim. H. 14 cmEstimate: € 60 / 80 -
#239Een glazen wijnkoeler met verzilverde handvaten.
A glass wine cooler with silver-plated handles.No longer availableOnline onlyDim. 25 x Ø29cmEstimate: € 40 / 60 -
#221Een verzilverd metalen koffie-en theeservies: koffie-, thee-, melk- en suikerpot. Made in Sheffield. We voegen er een dienblad aan toe met een ander motief.
A silver-plated metal coffee and tea service: coffee, tea, milk and sugar bowl. Made in Sheffield. We add a tray with a different motif.No longer availableOnline onlyDim. H: 7-20 cmEstimate: € 100 / 120 -
#31Een lot van 3 oude smeedijzeren fotokaders.
A lot of 3 old wrought iron photo frames.No longer availableOnline onlyDim. h 49 x b 37 cmEstimate: € 30 / 40 -
#184“De paardenmenner”. Een beeld van kunstbrons naar “Les chevaux de Marly” van Coustou.
"Le Cavalier". Une statue en bronze d'art d'après "Les chevaux de Marly“ par Coustou.No longer availableOnline onlyDim. h: 44 cmEstimate: € 50 / 80

