Other lots by Satsuma
#210Satsuma
Een Japans porseleinen Satsuma vaas met meerkleurig en figuratief decor. Onderaan gemerkt.
#77Satsuma
A pair of Japanese porcelain Satsuma vases decorated with foo dogs in multicolored, figurative design. Marked at the bottom.
#50
Een gepatineerd verguld houten gesculpteerd Boeddha hoofd.
A patinated gilded wooden sculpted Buddha head. -
#244
Een lampenvoet van porselein en koper.
A lamp base in porcelain and copper. -
#110
Een handbeschilderde vaas in opalineglas.
A hand-painted vase in opaline glass. -
#278
“Vin de Pays”. Een vintage aardewerken schenkkan met druiven in het decor. Onderaan gemerkt.
#162
Een tafellampje gemonteerd op een afgeslepen oud Chinees vaasje.
A table lamp mounted on a cut old Chinese vase. -
#91Val Saint Lambert
Een geslepen kristallen vaas, rood in de massa. Getekend onderaan.
A cut crystal vase, red in color. Signed at the bottom. -
#21
Een art-deco inktpot met pennenhouder in verzilverd metaal, made in France.
An art-deco inkwell with pen holder in silver-plated metal, made in France. -
#290
Een mahoniehouten scheerkistje met spiegel en lade.
#177
Een balustervaas van meerkleurig Canton porselein.
Vase balustre en porcelaine de Canton. -
#133
Een keramische vaas, Deruta, Italy.
A ceramic vase, Deruta, Italy. -
#186Bell & Howell
Een vintage 8 mm camera, model 134, gemerkt Bell & Howell. In lederen tas met extra lens.
#123
Een lot van 2 biscuit wijwatervaatjes met engel en cherubijn sculptuur.
A lot of 2 biscuit holy water fonts featuring angel and cherub sculptures.