#41
Een gefineerd houten kistje met gebroken spiegel en onderverdelingen. Een deel van de metalen rand ontbreekt.
A veneered wooden box with broken mirror and compartments. Part of the metal edge is missing. -
#17
#258
Een lot van vier kepies van verschillende Britse guards.
A lot of four kepis from different British guards. -
#185
Een lot van 8 souvenir poppen in originele verpakking.
A lot of 8 souvenir dolls in original packaging. -
#57
Een vintage wanddeco design plaaster beeldje met bloempot.
A vintage wall decor plaster statue with flower pot. -
“L’Accolade” Bronzen beeld met twee paarden. Naar PJ Mene.
“L'Accolade” Bronze sculpture with two horses. AFter PJ Mene. -
#252
#139
#58
#240
Een lot van 3 kristallen asbakken waarvan 2 gemerkt Val Saint Lambert. Alledrie met kleine schilferschade.
#246
Een grote goudkleurige Boeddha spaarpot/offerblok in gegoten composiet.
A large gold-colored Buddha piggy bank/offering box in cast composite.