#174“Bloemstilleven met Chinees beeldje”. Een schilderij olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#256Een zilverkleurige porseleinen vaas.
#234KarlsbaderEen set van een ronde en een rechthoekige porseleinen schaal met vergulde decoraties, Karlsbader gemerkt.
#184Frutarex INCA“Frutarex”. Een vintage kers en pruim ontpitter. Gemerkt INCA, in originele doos.
#270Een messing luchter met melkglazen kapjes en 6 lichtpunten.
#253Capo di MonteEen beeld van een zwerver en een meisje, gemerkt Capo Di Monte.
#136Raoul Dufy“Mediterraan havenzicht”. Een litho op papier. Onderaan binnen de plaat gesigneerd.
"Mediterranean harbor view". A lithograph on paper.No longer availableOnline onlyDim. 84 x 38cmEstimate: € 100 / 200 -
#173“Jonge vossen”. Een kleurets door Alfred Lucas naar een schilderij van Samuel Carter.
“Young foxes”. A color etching by Alfred Lucas after a painting by Samuel Carter.No longer availableOnline onlyDim. 58 x 47 cmEstimate: € 20 / 30 -
#8Een lot van 2 Arabische dolken.
A lot of 2 Arabian daggers.No longer availableOnline onlyDim. 44 cmEstimate: € 20 / 40 -
#249LumedartEen lot van 3 beeldjes in biscuit op een messing voetstuk, gemerkt Lumedart.
A lot of 3 porcelain figurines on a brass base, marked Lumedart.No longer availableOnline onlyDim. h 20 cmEstimate: € 10 / 20 -
#47Pour Vous“POUR VOUS”. Een lot van 32 vintage weekbladen, anno 1939.
#206Een verzilverd metalen crucifix met vergulde elementen.
A silver-plated metal crucifix with gilt elements.No longer availableOnline onlyDim. 53 cmEstimate: € 40 / 60