#237Coca ColaEen lot van 2 Coca-Cola ijsemmers.
A lot of 2 Coca-Cola ice buckets.No longer availableOnline onlyDim. 25.5 x 35 x 27 cmEstimate: € 10 / 20 -
#77Een kersenhouten humidor met hydrometer en een Credo bevochtiger.
A cherry wood humidor with hygrometer and a Credo humidifier.No longer availableOnline onlyDim. 12 x 26 x 22.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#88Een lot van 17 boeken over antiek.
A lot of 17 books on antiques.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#179“Een man met een pijp”. Een schilderij, olieverf op tabaksbladeren. Vermoedelijk Thailand.
#245Een antiek houten schabbenrekje.
An antique wooden wall shelf.No longer availableOnline onlyDim. 65 x 58,5 x 12,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#183Een vintage Delftse handbeschilderde turquoise geglazuurd aardewerken vaas.
#241Louis Clesse“Strandjutter.” Gravure op papier. Gesigneerd buiten de plaat. Genummerd 65/100.
#249LumedartEen lot van 3 beeldjes in biscuit op een messing voetstuk, gemerkt Lumedart.
A lot of 3 porcelain figurines on a brass base, marked Lumedart.No longer availableOnline onlyDim. h 20 cmEstimate: € 10 / 20 -
#239Een copy van een icoontje.
#234KarlsbaderEen set van een ronde en een rechthoekige porseleinen schaal met vergulde decoraties, Karlsbader gemerkt.
A set of a round and a rectangular porcelain bowl with gilded decorations, marked Karlsbader.No longer availableOnline onlyDim. Ø 25 cmEstimate: € 15 / 25