Similar lots by type
-
#728
Een vaas van Chinees porselein met een blauw en wit landschapsdecor.
Vase en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’un paysage.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 60/80 -
#434
“Draak”. Een kalligrafische tekening op rijstpapier.
“Dragon”. Dessin calligraphique sur papier de riz.No longer availableDim. 39 x 33 cmEstimate: € 15/20 -
#715
Een paar gemberpotten van blauw en wit Chinees porselein.
Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine bleue et blanche.No longer availableEstimate: € 130/150 -
#720
Een Chinese halsvaas van celadonporselein, gemonteerd als lamp en versierd met een een hagedis op de buik.
Vase à long col en porcelaine céladon de Chine monté en lampe et décoré d’un lézard sur la panse.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#747
Een cachepot van blauw en wit Chinees porselein op een houten sokkel.
Cache-pot en porcelaine de Chine bleue et blanche. Sur socle en bois.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 1500/1600 -
#697
Een vierkante cachepot van Chinees porselein, versierd met een meerkleurig bloemendecor op gele fond.
Cache-pot carré en porcelaine de Chine décoré de fleurs polychromes sur fond jaune.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 30/50 -
#616
Een Chinees sokkeltje van ijzerhout met een rond blad van roze marmer.
Socle en bois de fer à tablette ronde en marbre rose. Travail chinois.No longer availableDim. Ø: 42 cmEstimate: € 60/100 -
#210Omega Seamaster Quartz
Een herenhorloge van roestvrij staal.
Montre homme en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#658
Een Tibetaans voorouderbeeld en een Chinese wijze van gepolychromeerd hout. XIXde eeuw.
Statuette d’ancêtre tibétaine et un sage chinois en bois polychrome. XIXe siècle.No longer availableDim. H 25 cmEstimate: € 120/200 -
#727
Kleine vaas van Chinees porselein met een wit camaïeudecor van bloemen op een lichtgele ondergrond. Onderaan gemerkt.
Petit vase en porcelaine de Chine à décor en camaïeu blanc sur fond jaune. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#765
Een schotel van blauw en wit Chinees porselein met een floraal decor.
Plat en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor floral.No longer availableDim. Ø: 40 cmEstimate: € 130/150 -
#438
Een Chinees theeservies van blauw en wit porselein met figuren in het decor. Voor 14 personen.
Service à thé en porcelaine de Chine bleue et blanche décorée de personnages. Pour 14 personnes.No longer availableEstimate: € 20/40 -
#496
Een paar indrukwekkende vazen van Chinees porselein met een famille rosedecor van vogels. Restauratie aan één van de twee.
Paire de vases impressionnants en porcelaine de Chine à décor famille rose d’oiseaux. Un exemplaire réparé.No longer availableDim. h: 122 cmEstimate: € 2000/2200 -
#402
Een schotel van celadonkleurig porselein met een reliëfdecor op de vleugel.
Plat en porcelaine céladon à décor en relief sur l’aile.No longer availableDim. Ø: 31 cmEstimate: € 120/140 -
#1
Een papegaai van meerkleurig aardewerk. China.
Perroquet en faïence polychrome. Chine.No longer availableDim. H 23 cmEstimate: € 80/100 -
#135Omega Seamaster Deville
Een automatisch herenhorloge van roestvrij staal met lederen armband. In originele doos.
Montre homme automatique en acier inoxydable et à bracelet en cuir. Dans la boite d’origine.No longer availableEstimate: € 400/500 -
#592
Een bronzen schotel van Japanse makelij.
Plat en bronze. Travail japonais.No longer availableDim. Ø: 39 cmEstimate: € 50/80 -
#470
Een kom van Chinees porselein, versierd met een blauw en wit decor.
Bol en porcelaine de Chine décoré en bleu et blanc.No longer availableDim. Ø: 29,5 cmEstimate: € 90/100 -
#741
Een gemberpot van polychroom Chinees porselein met een decor van personages en een houten deksel. Op houten sokkel.
Pot à gingembre en porcelaine polychrome de Chine à décor de personnages et à couvercle en bois. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 40/60 -
#688
Een Japanse theaterpop in een kleine vitrine. Handjes en gezicht van gofun (gemalen oesterschelpen).
Poupée de théâtre japonaise dans une petite vitrine. Mains et visage en gofun (coquilles d’huîtres moulues).No longer availableDim. 34 cmEstimate: € 40/60 -
#678
Twee kalligrafische penselen waarvan één met benen handvat met afbeeldingen uit de dierenriem en één met gesculpteerd houten handvat.
Deux pinceaux à calligraphie dont un en os aux illustrations du zodiaque, l’autre en bois sculpté.No longer availableDim. 75 en 36 cmEstimate: € 20/25 -
#560
Een lot van acht miniatuur No-maskers van gelakt papier-maché in diverse formaten. Japans werk. We voegen er een zamak inktpotje in de vorm van een samoeraihelm.
Lot de huit masques Nô miniatures en papier mâché miniature de différentes dimensions. Travail japonais. Nous ajoutons un petit encrier en régule en forme d’un casque samouraï.No longer availableEstimate: € 200/250 -
#687
Een divers lot aziatica bestaande uit twee Indische kruidenpijpen, een driedelig wierookbrander van messing en een bronzen Indische godin.
Lot d’objets asiatiques comprenant deux pipes indiennes, un encensoir en trois parties en laiton et une déesse indienne en bronze.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#415
Een sculptuur van speksteen, versierd met vleermuizen en Chinese tekens. Begin XXste eeuw.
Sculpture en pierre de lard décorée de chauves souris et de calligraphie chinoise. Début du XXe siècle.No longer availableDim. H 23 cmEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#206
Een credenza van rijkelijk gesculpteerd eikenhout in barokke stijl, gedragen door twee mannenfiguren. Het voorste paneel versierd met een mythologische voorstelling in reliëf, de zijpanelen met afbeeldingen van twee saters. Omstreeks 1900.
Crédence en chêne richement sculpté de style baroque, la partie coffre portée par deux sculptures masculines. Le fronton représentant une scène mythologique en relief, les côtés représentant des satyres. Fin XIXe siècle.No longer availableDim. b: 195 cmEstimate: € 500/800 -
#423
“Schatten uit de Nieuwe Wereld”. Catalogus naar aanleiding van de gelijknamige tentoonstelling in 1992.
“Schatten uit de Nieuwe Wereld”. Catalogue de l’exposition du même nom en 1992.No longer availableEstimate: € 30/34 -
#220
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Bague en or jaune et blanc sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 4,50 gEstimate: € 250/350 -
#327
Een gevarieerd lot tin en koper bestaande uit o.a. twee olielampen, drie maatbekers enz.
Lot varié d’étains et de cuivres comprenant e.a. deux lampes à huile, trois mesures etc.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#631
Een Chinese Shunga met erotische afbeeldingen op zijde. XIXe eeuw.
Chunga chinois décoré de scènes érotiques sur soie. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#507
Een dekselpot van blauw en wit porselein met personages in het decor.
Pot couvert en porcelaine bleue et blanche à décor de personnages.No longer availableDim. H 20 cmEstimate: € 30/40 -
#51
Een lot geslepen kristal bestaande uit een kleurloze coupe en een coupe, een vaas en een asbak rood gekleurd in de massa. De laatste gemerkt Val St. Lambert.
Lot de cristal taillé comprenant une coupe incolore et une coupe, un vase et un cendrier colorés rouge dans la masse. Le dernier avec la griffe de Val St. Lambert.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#646
Een vitrinekast van gefineerd hout, versierd met een gemarketteerde urnevormige vaas met bloemen en een vlinder aan de zijkanten. Tijdperk Louis-Philippe.
Vitrine en bois de placage décoré de un vasque aux fleurs et un papillon marquetés. Epoque Louis-Philippe.No longer availableDim. b: 104 cmEstimate: € 200/300 -
#363Wiskemann
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit twee theepotten, twee melkkannetjes, twee suikerpotten, een plateau en vijf schalen. Allen met een schelpmotief.
Lot de métal argenté comprenant deux théières, deux pots à lait, deux sucriers, un plateau et cinq plats. Toutes pièces au motif à la coquille.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#61Capodimonte
Twee siervazen van meerkleurig porselein met een landschapsdecor in cartouches op de buik op lichtblauwe fond. Onderaan gemerkt met de gekroonde “N”.
Deux vases en porcelaine polychrome à décor de paysages dans des cartouches sur fond bleu clair. Marque sous la base avec l’N couronné.No longer availableDim. H 40 cmEstimate: € 200/240 -
#77Schaubach
Vier balletdanseresjes van porselein en biscuit. Onderaan gemerkt.
Quatre ballerines en porcelaine et biscuit. Marques sous la base.No longer availableDim. H. 14 cmEstimate: € 20/40 -
#296
Een commode in Lodewijk XV-stijl met drie gebombeerd laden en een marmeren blad en versierd met bloemenmarketterie en bronsbeslag.
Commode de style Louis XV à trois tiroirs bombés, tablette en marbre, décor de fleurs marquetées, montures en bronze.No longer availableDim. B 95 cmEstimate: € 300/500