#147‘Kat met groene bal’, olieverf op losse canvas. Getekend; Heerup.
'Cat with Green Ball', oil on loose canvas. Signed; Heerup.Dim. 32/41 cmEstimate: € 150 / 200 -
#143Een ronde Chinees porseleinen dekseldoos.
A round Chinese porcelain lidded box.Dim. h 12.5 x Ø 23 cmEstimate: € 240 / 280 -
An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 0.50 ct in total.Dim. 2,32 gEstimate: € 800 / 900 -
#307Twee ingekaderde prenten van fregatten, naar het werk van Chapelet.
Two framed prints of frigates, after the work of Chapelet.Dim. 50/63 cmEstimate: € 20 / 30 -
#6Een Murano-stijl handgeblazen glazen vaas met 3 voetjes.
A Murano-style hand-blown glass vase with 3 feet.Dim. h 21 cmEstimate: € 20 / 30 -
#61Lot rode bordeaux
aantal: 7 bt
Ch. La Rose Côtes Rol A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1986 aantal: 5 bt
Ch. Siran A.C. Margaux Cru bourgeois supérieur M.C. 1977 aantal: 1 bt
Ch. Dauzac A.C. Margaux 5e grand cru classé M.C. 1987 aantal: 1 bt
#99“Bruggetje met kapel”. Een schilderij, olieverf op doek.
"Bridge with Chapel". A painting, oil on canvas.Dim. 50 x 71 cmEstimate: € 80 / 120 -
An 18 kt white gold ring set with a total of 0.65 ct diamonds.Dim. 5,34 gEstimate: € 700 / 800 -
Winter landscape. Color lithograph after a work by Savereys by Roger Hebbelinck.Dim. 57/48 cmEstimate: € 20 / 30 -
#25Een gesculpteerd eikenhouten hoekconsole.
A carved oak corner console.Dim. 21 x 14.5 x 15 cmEstimate: € 10 / 20 -
Two landscapes, watercolor on paper. Unreadable signature.Dim. 25/33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#146Een Chinees roodgelakte ‘High Chest’ 19e eeuw, Qing Dynastie.
A Chinese red lacquered 'High Chest' 19th century, Qing Dynasty.Dim. 125 x 153 x 45 cmEstimate: € 200 / 400