Other lots in this auction
-
#115“Het bezoek van Amor”. Een groep van biscuit voorstellend een engel en een jongedame met ontblote borst, achteraan gemerkt Ester. Eén vleugeltje gelijmd.
A group in biscuit depicting an angel and a young lady with exposed breast, marked on the back with Ester. One wing glued.Dim. 32 x 27 x 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#151MärklinZes dozen Märklin sporen, K 10 X 2205. Flexibele rail, lengte 900 mm (5/1).
Dim. HOEstimate: € 70 / 100 -
#109Lot champagne
M.O.
aantal: 6 bt
Champagne Brut An 2000
Dhondt-Grellet, Flavigny M.O. O.D.
aantal: 3 bt 3 verschillende ontwerpen
Champagne Brut Cuvée Zao Wu-Ki
Romain Guistel, Damery M.O. O.D.
aantal: 2 bt
Champagne Brut
Jean Dumangin, Chigny-les-Roses M.O. O.D.
aantal: 1 bt Met 2 dubbelzijdige glazen
-
#432Paul HagemansPeriod: Antwerpen 1884-1959‘Boszicht’. Olieverf op paneel. Getekend.
'Boszicht'. Oil on panel. Signed.Dim. 27/35 cmEstimate: € 180 / 260 -
#93GoebelPeriod: 1974Een vintage handbeschilderd bord, Flight into Egypt, Janet Rolson voor Goebel. 1974.
A vintage hand-painted plate, Flight into Egypt, Janet Rolson for Goebel. 1974.Dim. Ø 19 cmEstimate: € 10 / 20 -
#323Een lot van 15 glazen, Booms glas, 5 x 11 cm, 5 x 9 cm en 5 x 6 cm hoog.
A lot of 15 glasses, Booms glass, 5 x 11 cm, 5 x 9 cm, and 5 x 6 cm tall.Dim. h 11 cmEstimate: € 20 / 30 -
#109Set van 3 Chinese kraagvaasjes, versierd met vechtende draken. 1 vaas in goede staat, 2 zijn gelijmd waarvan 1 enkele kleine stukjes mist.
Set of 3 Chinese collar vases, decorated with fighting dragons. 1 vase in good condition, 2 have been repaired with one missing a few small pieces.Dim. Hoogte 26 cmEstimate: € 30 / 50 -
#170Een 18 kt geelgouden halsketting met hanger met centrale briljant van 0,70 ct. FSI2 en briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,16 ct. FVS1.
An 18kt yellow gold necklace with a pendant featuring a central brilliant cut diamond of 0.70 ct FSI2, surrounded by diamonds totaling 0.16 ct FVS1.Dim. 3,41 gEstimate: € 1300 / 1500 -
#119Replica wereldbol met hommage aan cartograaf Abraham Ortelius via Italiaanse en Nederlandse wereldkaarten van de 17de eeuw. Gemaakt door de ‘Donati Societas’ in Milan in 1962.
Replica globe with a tribute to cartographer Abraham Ortelius through Italian and Dutch world maps from the 17th century. Made by the 'Donati Societas' in Milan in 1962.Dim. h 36,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#306Diane BijlDrie landschapsschilderijen, getekend D. Bijl. Olieverf op doek.
Three landscape paintings, signed D. Bijl. Oil on canvas.Dim. 80/60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#54‘Abstracte compositie’, een monochrome ets/aquatint. Getekend Riopelle, epreuve artist. Zonder kader.
'Abstract composition', a monochrome etching/aquatint. Signed Riopelle, artist's proof. Unframed.Dim. 14/18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#108Een zilveren schaaltje met organische vormgeving, 290 gram, gemerkt 800.
A silver dish with organic design, 290 grams, marked 800.Dim. 5.5 x 24.5 x 21 cmEstimate: € 150 / 200

