Other lots in this auction
-
#71Canterburry Bears, England.Vier kleine knuffelberen van het Engelse merk ‘Canterburry Bears’.
Four small cuddly bears from the English brand 'Canterburry Bears'.Dim. Hoogte 20-25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#311Een grote Chinees bronzen schotel met draken in het decor.
A large Chinese bronze plate decorated with dragons.Dim. Ø 43 cmEstimate: € 40 / 60 -
#22Rupel - BoomEen art-deco vaas, groen glas met een decor in goudverf, Rupel-Boom.
An art deco vase, green glass with a gold-painted decoration, Rupel-Boom.Dim. h 21.5 x Ø 16 cmEstimate: € 10 / 20 -
#192Ch. Carteau Côtes Daugay A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1992 aantal: 4 bt
-
#279Tilla Van HeesPortret van Aloïs De Laet, olieverf op schilderspaneel. Getekend Tilla Van Hees. Tilla Van Hees leerde schilderen in het atelier van Aloïs De Laet.
Portrait of Aloïs De Laet, oil on panel. Signed by Tilla Van Hees. Tilla Van Hees learned to paint in the studio of Aloïs De Laet.Dim. 53/40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#53Christofle FranceEen lot verzilverd metalen bestek, bestaande uit 10 grote messen, 5 kleine messen, 6 botermessen en een taartschep, toegevoegd een schaaltje, een suikertang, een serveerlepel en een peper en zoutvaatje. Alles gemerkt Christofle.
A lot of silver-plated flatware, including 10 large knives, 5 small knives, 6 butter knives, and a cake server, along with a dish, a sugar tong, a serving spoon, and a salt and pepper set. All marked Christofle.Dim.Estimate: € 80 / 100 -
#37Een lot van 2 honden, de grootste uit geglazuurd keramiek gemerkt Jema Holland, de kleine uit porselein Beswick England. Kleine met schade aan het oor.
A lot of 2 dogs, the larger one from glazed ceramic marked Jema Holland, the smaller one from porcelain Beswick England. Small one with damage to the ear.Dim. h 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#192Unterweissbach“Musicerende jonge dames.” Porseleinen groepje in goede staat. Onderaan gemerkt.
"Young ladies making music." Porcelain group in good condition. Marked at the bottom.Dim. h 21 cmEstimate: € 140 / 200 -
#96Een consoletafel in Louis-XV stijl, messing onderstel met groen marmeren blad.
A console table in Louis XV style, brass base with green marble top.Dim. 82 x 94 x 35 cmEstimate: € 150 / 200 -
#568Acht wanddecoratie van zwart gelakt metaal.
Eight wall decorations made of black lacquered metal.Dim. 52 x 42 cm en kleinerEstimate: € 40 / 80 -
#314Een spiegel met messing kader in Louis XV stijl.
A mirror with a brass frame in the Louis XV style.Dim. 101 x 66 cmEstimate: € 40 / 60 -
#400Een 18 kt witgouden halsketting met hanger bezet met briljanten een gezamenlijk gewicht van 0,26 ct. FVVS1
An 18 kt white gold necklace with a pendant set with brilliant-cut diamonds weighing a total of 0.26 ct. FVVS1Dim. 1,87 gEstimate: € 650 / 700

