Other lots in this auction
-
#32Steiff, Germany‘Margaret Strong Cinnamon Bear, #0156/18’ & ‘Steiff 0201/18 mini orginal Teddy’.
'Margaret Strong Cinnamon Bear, #0156/18' & 'Steiff 0201/18 mini original Teddy'.Dim. Hoogte 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#16Nürnberger Bleichwaren Tucher & Walter‘Schiffschaukel’, een opwindbare kermisatractie. Model T-164, nr. 119 uit een oplage van 200 exemplaren. Met OVP.
'Ship swing,' a wind-up fairground attraction. Model T-164, number 119 out of an edition of 200 copies. With original packaging.Dim. 20/15, H 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#256Een massief eikenhouten piedestal. Art-deco.
A solid oak pedestal. Art Deco.Dim. 102 x 29 x 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#246Een set van drie gevlochten zeteltjes in de stijl van Lloyd Loom. Twee roze en één blauw met gouden accenten. De roze zeteltjes zijn gedateerd; Okt. 37 en Aug. 52. De kussens moeten opnieuw worden bekleed.
A set of three woven armchairs in the style of Lloyd Loom. Two pink and one blue with golden accents. The pink armchairs are dated; Oct. 37 and Aug. 52. The cushions need to be reupholstered.Dim. Hoogte 69, 70 en 75 cmEstimate: € 80 / 120 -
#93Een wandtapijt met een decor van verliefde koppeltjes in een landschapstuin, naar de 18e eeuw. Met waterschade aan de linkerbovenhoek. Draagt achteraan een label ‘DAL 1925’.
A tapestry depicting couples in a landscaped garden, from the 18th century. Shows water damage to the upper left corner. Back bears a label 'DAL 1925'.Dim. H 157, B 355 cmEstimate: € 75 / 100 -
#65“Moeder en kind”, een modern bronzen beeld.
"Mother and child," a modern bronze sculpture.Dim. h 17 cmEstimate: € 120 / 160 -
#56Acht kleine knuffelberen, verschillende merken en afmetingen. 4 X ‘Furskins’, ‘Tiamo Collection’, ‘Bubba by Russ & Co.’, ‘Tommy by Ganz’ en twee merkloos.
Eight small stuffed bears, various brands and sizes. 4 X ‘Furskins’, ‘Tiamo Collection’, ‘Bubba by Russ & Co.’, ‘Tommy by Ganz’ and two unbranded.Dim. Hoogte 14-27 cmEstimate: € 30 / 50 -
#250“Chioggia - Venetië”, een schilderij, olieverf op beschadigd gemaroufleerd doek.
"Chioggia - Venice", a painting, oil on damaged marouflaged canvas.Dim. 36 x 45 cmEstimate: € 20 / 30 -
#314Ch. Dasvin-Bel-Air A.C. Haut-Médoc Cru bourgeois M.C. 2006 aantal: 6 bt
-
#238Lot rode bordeaux
1998 aantal: 12 bt
Ch. Haut-Maurac A.C. Médoc Cru bourgeois M.C. 1998 aantal: 7 bt
Ch. Segonnes A.C. Margaux
M.C. 1998 aantal: 1 bt
Ch. de Cantin A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1998 aantal: 2 bt
Ch. Les Hauts-Conseillants A.C. Lalande-de-Pomerol
M.C. 1998 aantal: 2 bt
-
#158Een tinnen lampvoet met namaak kaars als fitting.
A pewter lamp base with a fake candle as a socket.Dim. h 45 cmEstimate: € 15 / 25 -
#141Een Aziatisch kamerscherm in twee delen. Van gesculpteerd hout, met planten en ganzen in hoogrelief. Meerdere kleine beschadigingen aan het reliëf.
An Asian room divider in two parts. Carved wood, featuring plants and geese in high relief. Multiple minor damages on the relief.Dim. 183/160 cmEstimate: € 150 / 200

