Other lots in this auction
-
#310Een hanger en een ring bezet met half edelstenen en een paar oorbellen bezet met barnsteen van zilver.
A pendant and a ring set with semi-precious stones, and a pair of earrings set with silver amber.Dim. 14,26 gEstimate: € 80 / 120 -
#60Een 18 kt geelgouden hanger in de vorm van een bloemenmandje bezet met diamanten, robijnen, saffieren en smaragden met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
An 18 kt yellow gold pendant in the shape of a flower basket set with diamonds, rubies, sapphires, and emeralds with a total weight of approximately 1 ct.Dim. 3,25 gEstimate: € 900 / 1000 -
#69Jozef De BruynPeriod: 1914 - 1999“Nature morte”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.
"Still life", a painting, oil on canvas, signed.Dim. 60 x 75 cmEstimate: € 60 / 80 -
#106Een grote vaas in geslepen kristal. Kleurloos.
A large vase in cut crystal. Colorless.Dim. h 26 x Ø 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
#128Christofle FranceEen 52-delig verzilverd metalen bestek bestaande uit 8 soeplepels, 7 dessertlepels, 2 koffielepels, 5 individuele sauslepels, 6 vismessen, 3 grote vorken, 11 kleine vorken, 3 visvorken en 7 stuks serveerbestek. Gemerkt.
A 52-piece silver-plated metal cutlery set consisting of 8 soup spoons, 7 dessert spoons, 2 tea spoons, 5 individual sauce spoons, 6 fish knives, 3 large forks, 11 small forks, 3 fish forks, and 7 serving utensils. Marked.Dim.Estimate: € 150 / 200 -
#558Een grote tafellamp op goudkleurige zuil met een stoffen ecrukleurige kap. Twee lichtpunten.
A large table lamp on a gold-colored column with a fabric off-white shade. Two light points.Dim. Hoogte 105, Ø 47 cmEstimate: € 30 / 50 -
#150Steiff, Germany"Snucki", het bergschaap. 1312.00. Een vintage knuffel met ‘Knopf im ohr’.
"Snucki", the mountain sheep. 1312.00. A vintage stuffed animal with 'Knopf im Ohr'.Dim. Lengte 13 cmEstimate: € 20 / 30 -
#234Francesco Bartolozzi2 19e eeuwse etsen van Francesco Bartolozzi uit de reeks ‘Paradise Lost’.
A lot of 2 19th-century etchings by Francesco Bartolozzi from the series 'Paradise Lost'.Dim. 33 x 26.5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#246Een goudkleurige Gucci Abbey D-Ring schoudertas. Gemaakt van GG canvas met het Gucci monogrampatroon.
A gold-colored Gucci Abbey D-Ring shoulder bag. Made of GG canvas with the Gucci monogram pattern.Dim. 38/30 cmEstimate: € 250 / 350 -
#147InselbergEen paar vintage ski’s gemerkt Inselberg, gedateerd ‘59. Met bijgevoegde bamboe stokken.
A pair of vintage skis marked Inselberg, dated '59. With accompanying bamboo poles.Dim. h 192 cmEstimate: € 100 / 150 -
#540Een Perzisch handgeknoopt tapijt met geometrisch decor.
A Persian hand-knotted carpet with geometric design.Dim. 160 x 117 cmEstimate: € 60 / 80 -
#469Een 84 delig kristallen glasservies, Regina, 7 x 12 glazen waarvan één van de champagnefluten met schilfer.
An 84-piece crystal glassware set, Regina, 7 x 12 glasses including one champagne flute with a chip.Dim. h 20 cmEstimate: € 150 / 200

