#72junghans electronicEen elektrisch klokje onder stolp, Junghans.
An electric clock under glass dome, Junghans.Dim. Hoogte 27, Ø 20 cmEstimate: € 20 / 30 -
#47Lot witte bordeaux
aantal: 12 bt
Dom. de Chouvac A.C. Sainte-Croix-du-Mont
M.O. 1960 aantal: 2 bt vuile en beschadigde etiketten
Cru des Plantes A.C. Graves Supérieures - sec
M.O. 1961 aantal: 10 bt vuile en beschadigde etiketten
#48Lot rode bordeaux
aantal: 2
Ch. Coufran A.C. Haut-Médoc Cru bourgeois M.C. 1988 aantal: 1 D.Mag.
Ch. Coufran A.C. Haut-Médoc Cru bourgeois M.C. 1995 aantal: 1 Mag.
A set of gold-colored bathroom faucets by the brand Nussbaum. Model 'Orient Express'. Includes a double basin faucet and a bath faucet with hand shower.Estimate: € 80 / 120 -
#352Jack GodderisPeriod: 1916-1971‘Amerikaans straatbeeld’, olieverf op papier. Getekend Godderis ‘54.
"American street scene", oil paint on paper. Signed Godderis '54.Dim. 26/37 cmEstimate: € 75 / 100 -
#271Armogrès BelgiumEen keramisch wapenschild met kroon, gemerkt Armogrès Belgium.
A ceramic coat of arms with crown, marked Armogrès Belgium.Dim. 15 x 11,5 cmEstimate: € 20 / 40 -
#14Een blauw-witte porseleinen vaas.
A blue and white porcelain vase.Dim. h 26 cmEstimate: € 10 / 20 -
#147Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Lentezicht met hoeve en koeien”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd. Verfschade.
"Spring view with farmhouse and cows", a painting, oil on canvas in gilded frame, signed. Paint damage.Dim. 50 x 60 cmEstimate: € 20 / 30 -
#597Een kleine vaas van VSL kristal. Blauw in de massa gekleurd. Niet gemerkt.
A small vase of VSL crystal. Colored blue in the mass. Not marked.Dim. Hoogte 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#8Nürnberger Bleichwaren Tucher & WalterEen blikken zeppelin met twee gondels. Model T-101, nr. 1537 uit een oplage van 3000 exemplaren.
A tin Zeppelin with two gondolas. Model T-101, number 1537 from an edition of 3000 copies.Dim. Lengte 32 cmEstimate: € 20 / 30 -
#1Lot witte wijn
aantal: 2
Silvaner Eiswein Prädikatswein Reinhessen Pallhuber, Langenlonsheim E.A. 2007 aantal: 1 50 cl
Houburger Grüner Veltliner Eiswein Österreichischer Prädikatwein Thermenregion Plank-Ploderer, Leobersdorf E.A. 1992/93 aantal: 1 hbt
#270Ch. Prieuré-Lichine A.C. Margaux 4e grand cru classé M.C. 2000 aantal: 7 bt