Other lots in this auction
-
#552L Moens“Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Farm view". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.Dim. 22 x 31 cmEstimate: € 60 / 90 -
#418Een paar hoge blauw-witte Chinese porseleinen gemberpotten.
A pair of tall blue and white Chinese porcelain ginger jars.Dim. H: 46,5 cmEstimate: € 140 / 180 -
#566Een kleine handgeknoopte loper, zijde en wol.
A small hand-knotted runner, silk and wool.Dim. 165 x 48 cmEstimate: € 40 / 60 -
#512“Le concert” Mechanisch wandtapijt naar de 16de eeuw. ‘Edition D’art de Rambouillet.
"The concert" Mechanical tapestry inspired by the 16th century. 'Edition D'art de Rambouillet.Dim. 113 x 84 cmEstimate: € 60 / 80 -
#335F.T.Een druiventonnetje met onderschaal en likeurset in Vlaams aardewerk. ‘Belgium 126’. Met zes ‘glaasjes’ waarvan één gebroken.
A grape barrel with undersaucer and liqueur set in Flemish earthenware. 'Belgium 126'. With six 'glasses', one of which is broken.Dim. 30 x 23 & h 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#269Leo JordaensPeriod: 1944-2000‘Marine’, olieverf op paneel. Getekend L. Jordaens.
'Marine', oil on panel. Signed L. Jordaens.Dim. 38/43 cmEstimate: € 50 / 70 -
#156‘Portret van een jonge Aziatische vrouw’, acryl op doek. Niet getekend.
'Portrait of a young Asian woman', acrylic on canvas. Not signed.Dim. 90/60 cmEstimate: € 30 / 50 -
#11Edmond HansenEen smeedijzeren rozentakje. Gesigneerd Edm Hansen.
A wrought iron rose twig. Signed Edm Hansen.Dim. B 20, H 10 cmEstimate: € 30 / 50 -
#353LimogesEen handbeschilderde porseleinen dekselvaas, Limoges-France, naar Chinees voorbeels, op houten sokkel.
A hand-painted porcelain covered vase, Limoges-France, after a Chinese model, on a wooden base.Dim. h 60 cm(zonder sokkel)Estimate: € 80 / 120 -
#35Pieter PortersEen set van vier aardewerken bloempothouders, uit de collectie; House Of Porters. Ecrukleurig beschilderd en versierd met schelpjes. Van het grootste paar zijn enkele schelpjes manco.
A set of four earthenware plant pot holders, from the collection House Of Porters. Beige painted and decorated with shells. Some shells are missing from the larger pair.Dim. Hoogte 24 & 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#202HusqvarnaEen gietijzeren wanddeco shield met krijgstafereel in het reliëf
A cast iron wall decoration shield with a military scene in relief.Dim. Ø 54 cmEstimate: € 120 / 160 -
#212Edmond Verstraeten‘Sneeuwlandschap met hooimijten’, krijttekening op papier. Gemonogrameerd E. V.
'Snowscape with Haystacks', chalk drawing on paper. Monogrammed E. V.Dim. 24/34 cmEstimate: € 100 / 150

