#97Een lot porselein met pauwen en zwanen gedecoreerd.
A lot of porcelain decorated with peacocks and swans.Dim. Ø 26 cmEstimate: € 10 / 20 -
#343Volnay 1e Cru Les Fremiets A.C. Charles Père & Fille, Nantoux M.O. O.D. 2018 aantal: 6 bt
#193Ch. La Marzelle A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1992 aantal: 12 bt enkele slechte etiketten
#258Chassagne-Montrachet 1e Cru Les Chaumes A.C. Ch. de Chassagne-Montrachet M.C. 1999 aantal: 5 bt
An 18 kt white gold brooch. Unique design with engraving 570 years diamond Antwerp.Dim. speld: 4,23 gEstimate: € 250 / 350 -
#200Ch. Moulin du Cadet A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1993 aantal: 12 bt goede niveaus, slechte en manco etiketten
#22Nürnberger Bleichwaren Tucher & WalterTwee blikken straatvenders met een vliegwiel aangedreven karretje.
Two tin street vendors with a flywheel-powered cart.Dim. L 10, H 10 cmEstimate: € 30 / 50 -
#148Y. Lefevre‘Boszicht’, olieverf op doek. Een impasto schilderij, getekend Y. Lefevre, ‘59.
'Boszicht', oil on canvas. An impasto painting, signed Y. Lefevre, '59.Dim. 65/110 cmEstimate: € 30 / 50 -
'Abstract composition', gouache on paper. Signed J. Maes.Dim. 35/25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#23Paya juguetes JBI (Alicante-Espana)Period: 1991Een opwindbare blikken wagen met verlichting. Dit stuk is een reproductie van een model uit 1934-42. Nr. 317 uit een oplage van 5000 exemplaren. Met certificaat en OVP.
A wind-up tin car with lighting. This piece is a reproduction of a model from 1934-42. No. 317 out of an edition of 5000 copies. With certificate and original packaging.Dim. Lengte 49 cmEstimate: € 40 / 60 -
#151Een bronzen ballerina met tule rok, naar Degas.
A bronze ballerina with a tulle skirt, after Degas.Dim. h 67 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#179‘Landschap met ruine’, potloodtekening. Getekend F. De Braekeleer, ‘78.
'Landscape with ruin', pencil drawing. Signed F. De Braekeleer, '78.Dim. 22/28 cmEstimate: € 40 / 60