#104“Bouwgrond te koop”, een oud houten bord beschilderd door Jos.
"Building plot for sale", an old wooden sign painted by Jos.Dim. 126 x 202 cmEstimate: € 100 / 150 -
#557Een Afrikaanse boog met pijlen en bijhorende gevlochten mand.
An African bow with arrows and accompanying woven basket.Dim. l 121 cmEstimate: € 60 / 80 -
#172Franz Courtens“Winters dorpzicht”. Een tekening op papier. Onderaan gesigneerd.
"Winter village view." A drawing on paper. Signed at the bottom.Dim. 29 x 38,5 cmEstimate: € 160 / 180 -
#101Lot rode bourgogne
aantal: 12 bt
Savigny-les-Beaune 1e Cru Les Lavières A.C. Louis Cuvier, Nuits M.O. 1983 aantal: 2 bt
Bourgogne Réserve Louis Cuvier A.C. Louis Cuvier, Nuits M.O. 1984 aantal: 8 bt
Nuits-Saint-Georges 1e Cru Aux Damodes A.C. Christian Gavignet, Nuits M.O. 1985 aantal: 2 bt
#149Ch. Laroze A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1974 aantal: 1 bt ts
#193Ch. La Marzelle A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1992 aantal: 12 bt enkele slechte etiketten
A lot of 4 antique firebacks, 3 made of baked clay and 1 plaster, various motifs.Dim. 7 x 14.5 x 10.5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#87“De manden draagster”. Een beeld van aardewerk. Gemerkt: Amphora.
"The Basket Carrier". A terracotta sculpture. Marked: Amphora.Dim. 32 x 22 x 17 cmEstimate: € 120 / 140 -
#209‘Herfstbos’, olieverf op doek. Getekend.
'Autumn forest', oil on canvas. Signed.Dim. 50/40 cmEstimate: € 30 / 50 -
#2Nürnberger Bleichwaren Tucher & WalterPeriod: 1988‘Rennwagen blau’, een opwindbare blikken racewagen. Model T-180, nr. 49 uit een oplage van 500 exemplaren. Met OVP
'Racing car blue', a wind-up tin race car. Model T-180, number 49 out of an edition of 500 copies. With original packaging.Dim. Lengte 24 cmEstimate: € 30 / 40 -
#173Frans Vantongerloo‘Platbodem bij laag water’, olieverf op doek, gesigneerd Fr. Vantongerloo en gedateerd.
"Flat-bottom boat at low tide", oil on canvas, signed Fr. Vantongerloo and dated.Dim. h 43 x b 69 cmEstimate: € 120 / 180 -
#551Een bronzen tafellampenvoet in rococo stijl.
A bronze table lamp stand in rococo style.Dim. h 70 cmEstimate: € 60 / 80