Other lots in this auction
-
#278Raymond ChevalierEen Boch vaas met Nagako bloemendecor. Gemerkt D.2938.
A Boch vase with Nagako floral decoration. Marked D.2938.Dim. Hoogte 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#140MärklinMärklin locomotief 3095 (los) en set 4035 ‘Pruisische reizigersrijtuigen van de K.P.E.V’ in OVP.
Märklin locomotive 3095 (loose) and set 4035 'Prussian passenger coaches of the K.P.E.V' in original box.Dim. HOEstimate: € 30 / 50 -
#145Een gemengd lot locomotieven en wagons van Lima, Jouef en Roco.
A mixed lot of locomotives and wagons by Lima, Jouef, and Roco.Dim. HOEstimate: € 40 / 60 -
#214Johann August CorvinusPeriod: 1682-1738“Toren van Babel”. Een kopergravure op papier. Onderaan in de plaat gesigneerd.
"Tower of Babel." A copper engraving on paper. Signed at the bottom of the plate.Dim. 34 x 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#490Een halssnoer met witte barock parels.
A necklace with white baroque pearls.Dim.Estimate: € 80 / 120 -
#41Een lot van 4 kandelaars, 3 van verzilverd metaal en 1 in koper.
A lot of 4 candlesticks, 3 in silver-plated metal and 1 in copper.Dim. h 48 cmEstimate: € 30 / 40 -
#45Een lot van 8 oude glasnegatieven van omstreeks 1900 met personen en interieur als onderwerp.
A lot of 8 antique glass negatives from around 1900 featuring people and interior subjects.Dim. 9 x 12 cmEstimate: € 40 / 60 -
#434Alex WautersPeriod: 1899–1965“Prostituee op uitkijk”. Een schilderij, inkt en gouache op papier. Onderaan gesigneerd.
"Prostitute on the lookout." A painting, ink and gouache on paper. Signed at the bottom.Dim. 49 x 68 cmEstimate: € 1500 / 1700 -
#74E. NaetsPortret van Aloïs De Laet, krijttekening op papier. Getekend E. Naets, leerling van Aloïs De Laet.
Portrait of Aloïs De Laet, chalk drawing on paper. Signed by E. Naets, student of Aloïs De Laet.Dim. 48/38 cmEstimate: € 70 / 100 -
#118George Georgiadis“Paean”. Bronzen beeldje van een gehavende luitspelende engel. Genummerd 17/50. Met certificaat van de galerij.
"Paean". Bronze figurine of a battered angel playing the lute. Numbered 17/50. With certificate from the gallery.Dim. 11 x 8 x 11,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#283Een Oosterse Kelim van wol.
An Oriental wool Kilim.Dim. 182 x 124 cmEstimate: € 60 / 100 -
#155John Roberts & CoEen set van 4 George III kandelaars met losse bobeches, gemerkt John Roberts & Co, Sheffield (1805-1814) met jaarletters P, 1807, en S, 1808. Verzwaarde voet.S70
A set of 4 George III candlesticks with detachable bobeches, marked John Roberts & Co, Sheffield (1805-1814) with assay marks P, 1807, and S, 1808. Weighted base. Estimate: $70.Dim. h 18 cmEstimate: € 800 / 1000

