Een Chinees tinnen gepatineerde lang leven kandelaar.

A Chinese pewter patinated long life candlestick.
Dim. 37 cm
Categories: Aziatisch, Tin.
Estimate: € 80 / 120

  • #72
    junghans electronic

    Een elektrisch klokje onder stolp, Junghans.

    An electric clock under glass dome, Junghans.
    Dim. Hoogte 27, Ø 20 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #47

    Lot witte bordeaux

    aantal: 12 bt

    Dom. de Chouvac A.C. Sainte-Croix-du-Mont

    M.O. 1960 aantal: 2 bt vuile en beschadigde etiketten

    Cru des Plantes A.C. Graves Supérieures - sec

    M.O. 1961 aantal: 10 bt vuile en beschadigde etiketten

  • #48

    Lot rode bordeaux

    aantal: 2

    Ch. Coufran A.C. Haut-Médoc Cru bourgeois M.C. 1988 aantal: 1 D.Mag.

    Ch. Coufran A.C. Haut-Médoc Cru bourgeois M.C. 1995 aantal: 1 Mag.

  • #442

    Een set goudkleurige badkamerkranen van het merk Nussbaum. Model ‘Orient Express’. Een dubbele lavabokraan en een badkraan met handsproeier.

    A set of gold-colored bathroom faucets by the brand Nussbaum. Model 'Orient Express'. Includes a double basin faucet and a bath faucet with hand shower.
    Estimate: € 80 / 120
  • #352
    Jack Godderis
    Period: 1916-1971

    ‘Amerikaans straatbeeld’, olieverf op papier. Getekend Godderis ‘54.

    "American street scene", oil paint on paper. Signed Godderis '54.
    Dim. 26/37 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #271
    Armogrès Belgium

    Een keramisch wapenschild met kroon, gemerkt Armogrès Belgium.

    A ceramic coat of arms with crown, marked Armogrès Belgium.
    Dim. 15 x 11,5 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #14

    Een blauw-witte porseleinen vaas.

    A blue and white porcelain vase.
    Dim. h 26 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #147
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    “Lentezicht met hoeve en koeien”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd. Verfschade.

    "Spring view with farmhouse and cows", a painting, oil on canvas in gilded frame, signed. Paint damage.
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #597

    Een kleine vaas van VSL kristal. Blauw in de massa gekleurd. Niet gemerkt.

    A small vase of VSL crystal. Colored blue in the mass. Not marked.
    Dim. Hoogte 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #8
    Nürnberger Bleichwaren Tucher & Walter

    Een blikken zeppelin met twee gondels. Model T-101, nr. 1537 uit een oplage van 3000 exemplaren.

    A tin Zeppelin with two gondolas. Model T-101, number 1537 from an edition of 3000 copies.
    Dim. Lengte 32 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #1

    Lot witte wijn

    aantal: 2

    Silvaner Eiswein Prädikatswein Reinhessen Pallhuber, Langenlonsheim E.A. 2007 aantal: 1 50 cl

    Houburger Grüner Veltliner Eiswein Österreichischer Prädikatwein Thermenregion Plank-Ploderer, Leobersdorf E.A. 1992/93 aantal: 1 hbt

  • #270

    Ch. Prieuré-Lichine A.C. Margaux 4e grand cru classé M.C. 2000 aantal: 7 bt