Other lots in this auction
-
#87“De manden draagster”. Een beeld van aardewerk. Gemerkt: Amphora.
"The Basket Carrier". A terracotta sculpture. Marked: Amphora.Dim. 32 x 22 x 17 cmEstimate: € 120 / 140 -
#156MärklinEen lot huisjes, sporen, planten en een tunnel. Schaal HO.
A lot of houses, tracks, plants, and a tunnel. Scale HO.Dim. HOEstimate: € 50 / 70 -
#561Een set van 3 Chinese porseleinen geluksgoden.
A set of 3 Chinese porcelain gods of luck.Dim. h 28 cmEstimate: € 60 / 80 -
#388Een paar hoge gemberpotten van blauw-wit geglazuurd Chinees porselein. Met de symbolen voor een lang leven en een floraal decor. Schilferschade aan de dekselknoppen.
A pair of tall ginger jars of blue and white glazed Chinese porcelain. Featuring symbols for longevity and a floral design. Chips on the lid knobs.Dim. Hoogte 36 cmEstimate: € 120 / 150 -
#157Parrot FrèresEen grote 19e eeuwse Boulle pendule gedragen door 4 vergulde paarden met bovenaan een gezeten Athena. Gemerkt op het mechanisme ‘Parrot Frères, Medaille de Bronze 1878. De koperen marquetterie is op meerdere plaatsen gelost en het glas manco.
A large 19th-century Boulle clock carried by 4 gilded horses with a seated Athena on top. Marked on the mechanism 'Parrot Frères, Medaille de Bronze 1878'. The copper marquetry is loose in several places and the glass is missing.Dim. h 115 x b 61 x d 23 cmEstimate: € 1500 / 2000 -
#159Frans HensPeriod: 1856 - 1928‘De Scheldekaai aan Het Steen’, een monochrome ets. Getekend binnen en buiten de plaat, Frans Hens. Nr. 80 uit een oplage van 100 exemplaren.
'The Schelde Quay at Het Steen', a monochrome etching. Signed within and outside the plate, Frans Hens. Number 80 out of an edition of 100 copies.Dim. 22/30 cmEstimate: € 30 / 50 -
#260Lagye“Begijnhof.” Aquarel op papier. Draagt handtekening.
“Beguinage.” Watercolor on paper. Bears signature.Dim. 34 x 25 cmEstimate: € 30 / 50 -
#37Een lot van 2 honden, de grootste uit geglazuurd keramiek gemerkt Jema Holland, de kleine uit porselein Beswick England. Kleine met schade aan het oor.
A lot of 2 dogs, the larger one from glazed ceramic marked Jema Holland, the smaller one from porcelain Beswick England. Small one with damage to the ear.Dim. h 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#397Wim KuijlPeriod: 1946 - 2014“Nefertiti”, een hoofd op sokkel, gegoten composiet, gesigneerd en gedateerd 3-11-2002.
"Nefertiti", a head on pedestal, cast composite, signed and dated 3-11-2002.Dim. h 39 cmEstimate: € 100 / 140 -
#383BamounEen voorouderbeeld van gebeeldhouwd hout in een touwen mandje.
An ancestral figure made of carved wood in a rope basket.Dim. H. 42 cmEstimate: € 80 / 120 -
#130Een partij blikken speelgoed bestaande uit twee vliegtuigmolens, een spoorbaantje, een autobaan en een helikopter. Chinese replica’s.
A collection of tin toys including two airplane windmills, a miniature train track, a race track, and a helicopter. Chinese replicas.Dim. Lengte 10-33 cmEstimate: € 10 / 20 -
#15Een Chinees porseleinen vaas, famille jaune, met pauwen in het decor.
A Chinese porcelain vase, famille jaune, with peacocks in the decoration.Dim. h 21.5 cmEstimate: € 10 / 20

