Other lots in this auction
-
#32‘Portret van een man met baard’, olieverf op doek. Getekend in de rechter bovenhoek.
'Portrait of a man with a beard', oil on canvas. Signed in the top right corner.Dim. 47/43 cmEstimate: € 50 / 70 -
#136MärklinMärklin Booster 6017, transformer 6002 en control unit 6021 voor de digital reeks. Toegevoegd een magazine ‘Märklin insider’.
Märklin Booster 6017, transformer 6002, and control unit 6021 for the digital series. Also includes a magazine 'Märklin insider'.Dim. HOEstimate: € 40 / 60 -
#65Lot koperen, bronzen en nikkelen munten. Van het einde van de XIXde eeuw tot de jaren 1980. mogelijk België, Bulgarije, Cuba, Duitsland, Frankrijk, Groot-Brittanië, Italië, Joegoslavië, Luxemburg, Polen, Portugal, Rhodesië, Roemenië, Verenigde Staten, Zuid-Afrika, Zwitserland e.a.
Lot of copper, bronze, and nickel coins. From the late 19th century to the 1980s. Possibly from Belgium, Bulgaria, Cuba, Germany, France, Great Britain, Italy, Yugoslavia, Luxembourg, Poland, Portugal, Rhodesia, Romania, United States, South Africa, Switzerland, and others.Dim. 1436 gEstimate: € 75 / 100 -
#256Een notenhouten armstoel met naaldwerk bekleed, met decor van een hofdame.
A walnut armchair upholstered with needlework depicting a court lady.Dim. 116 x 80 x 60 cmEstimate: € 150 / 200 -
#32Een rood koperen voorraadpot met 3 niveaus. Arabisch opschrift.
A red copper storage pot with 3 levels. Arabic inscription.Dim. h 21 x Ø 16 cmEstimate: € 20 / 30 -
#187Vier vintage poppentoebehoren, bestaande uit een Barbie fiets, een Sindy haardroger, een Sindy droogrek en een Playwell haardroger. In OVP.
Four vintage doll accessories, consisting of a Barbie bike, a Sindy hairdryer, a Sindy drying rack, and a Playwell hairdryer. In original packaging.Dim. .Estimate: € 40 / 60 -
#99‘Zicht op Antwerpen vanaf linkeroever’, olieverf op doek. Een postimpressionistisch werk, niet getekend.
'View of Antwerp from the left bank', oil on canvas. A post-impressionist piece, not signed.Dim. 54/73 cmEstimate: € 80 / 120 -
#242Hubert HenrardPeriod: 1882‘Grazende koe’, olieverf op doek. Een 19e eeuws werk, gesigneerd.
'Grazing cow', oil on canvas. A 19th-century piece, signed.Dim. 32,5/40 cmEstimate: € 180 / 260 -
#64Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Heidezicht met kudde schapen”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.
"Heath view with flock of sheep", a painting, oil on canvas, signed.Dim. 65 x 80 cmEstimate: € 60 / 80 -
#85Tien munten van 250 BEF, waarvan 5 Nederlandstalig en 5 Franstalig en vier in een etui. Ag. 835/1000, 25 g.
Ten coins of 250 BEF, 5 in Dutch and 5 in French, four in a case. Ag. 835/1000, 25 g.Dim. 250 gEstimate: € 300 / 400 -
#561Een set van 3 Chinese porseleinen geluksgoden.
A set of 3 Chinese porcelain gods of luck.Dim. h 28 cmEstimate: € 60 / 80 -
#186Een salontafel met glazen blad rustend op twee Moorse figuren in kunststof, vermoedelijk Italiaans, circa 1980/90.
A coffee table with a glass top resting on two plastic Moorish figures, presumably Italian, circa 1980/90.Dim. 51 x 160 x 80 cmEstimate: € 200 / 300

