Een Chinees tinnen gepatineerde lang leven kandelaar.

A Chinese pewter patinated long life candlestick.
Dim. 37 cm
Categories: Aziatisch, Tin.
Estimate: € 80 / 120

  • #115

    “Het bezoek van Amor”. Een groep van biscuit voorstellend een engel en een jongedame met ontblote borst, achteraan gemerkt Ester. Eén vleugeltje gelijmd.

    A group in biscuit depicting an angel and a young lady with exposed breast, marked on the back with Ester. One wing glued.
    Dim. 32 x 27 x 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #151
    Märklin

    Zes dozen Märklin sporen, K 10 X 2205. Flexibele rail, lengte 900 mm (5/1).

    Dim. HO
    Estimate: € 70 / 100
  • #109

    Lot champagne

    M.O.

    aantal: 6 bt

    Champagne Brut An 2000

    Dhondt-Grellet, Flavigny M.O. O.D.

    aantal: 3 bt 3 verschillende ontwerpen

    Champagne Brut Cuvée Zao Wu-Ki

    Romain Guistel, Damery M.O. O.D.

    aantal: 2 bt

    Champagne Brut

    Jean Dumangin, Chigny-les-Roses M.O. O.D.

    aantal: 1 bt Met 2 dubbelzijdige glazen

  • #432
    Paul Hagemans
    Period: Antwerpen 1884-1959

    ‘Boszicht’. Olieverf op paneel. Getekend.

    'Boszicht'. Oil on panel. Signed.
    Dim. 27/35 cm
    Estimate: € 180 / 260
  • #93
    Goebel
    Period: 1974

    Een vintage handbeschilderd bord, Flight into Egypt, Janet Rolson voor Goebel. 1974.

    A vintage hand-painted plate, Flight into Egypt, Janet Rolson for Goebel. 1974.
    Dim. Ø 19 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #323

    Een lot van 15 glazen, Booms glas, 5 x 11 cm, 5 x 9 cm en 5 x 6 cm hoog.

    A lot of 15 glasses, Booms glass, 5 x 11 cm, 5 x 9 cm, and 5 x 6 cm tall.
    Dim. h 11 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #109

    Set van 3 Chinese kraagvaasjes, versierd met vechtende draken. 1 vaas in goede staat, 2 zijn gelijmd waarvan 1 enkele kleine stukjes mist.

    Set of 3 Chinese collar vases, decorated with fighting dragons. 1 vase in good condition, 2 have been repaired with one missing a few small pieces.
    Dim. Hoogte 26 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #170

    Een 18 kt geelgouden halsketting met hanger met centrale briljant van 0,70 ct. FSI2 en briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,16 ct. FVS1.

    An 18kt yellow gold necklace with a pendant featuring a central brilliant cut diamond of 0.70 ct FSI2, surrounded by diamonds totaling 0.16 ct FVS1.
    Dim. 3,41 g
    Estimate: € 1300 / 1500
  • #119

    Replica wereldbol met hommage aan cartograaf Abraham Ortelius via Italiaanse en Nederlandse wereldkaarten van de 17de eeuw. Gemaakt door de ‘Donati Societas’ in Milan in 1962.

    Replica globe with a tribute to cartographer Abraham Ortelius through Italian and Dutch world maps from the 17th century. Made by the 'Donati Societas' in Milan in 1962.
    Dim. h 36,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #306
    Diane Bijl

    Drie landschapsschilderijen, getekend D. Bijl. Olieverf op doek.

    Three landscape paintings, signed D. Bijl. Oil on canvas.
    Dim. 80/60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #54

    ‘Abstracte compositie’, een monochrome ets/aquatint. Getekend Riopelle, epreuve artist. Zonder kader.

    Dim. 14/18 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #108

    A silver dish with organic design, 290 grams, marked 800.
    Dim. 5.5 x 24.5 x 21 cm
    Estimate: € 150 / 200