#223
Een klein eikenhouten tafeltje.
#152
Twee groepjes, waarbij één gemerkt van Solingen.
#217
No longer availableOnline onlyDim. 30 x 21,5 cmEstimate: € 15/25 -
#194
#273
#1Val Saint Lambert
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 15 cmEstimate: € 10/15 -
#157La Contea, Bassano
Twee majolica sierkruiken, versierd met bloemen. Eén met kleine schilfer.
Deux pots décoratifs en majolique, décorés de fleurs. Un avec petit éclat.No longer availableOnline onlyDim. h: 31 & 33 cmEstimate: € 30/40 -
#32
Een toilet-/ juwelenkistje.
#286Atlas Editions
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Estimate: € 25/35 -
#24
Une lampe à huile en verre, à décor de fleurs tangées (une abîmée). Adapté à l'électricité.No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. h: 33 cmEstimate: € 40/50 -
#136Villeroy & Boch
Twee kleine vazen van meerkleurig aardewerk. Beide gemerkt.
#112
Een gefineerde banjobarometer. Een instrument manco.
Un baromètre banjo plaqué. Une pénurie d'instruments.No longer availableOnline onlyDim. l: 97 cmEstimate: € 25/35