#28
Een set van twee polychrome beelden in Capodimonte stijl, Italiaans werk.
A set of two polychrome statues in the Capodimonte style, Italian work. -
#14
Een groep in porselein voorstellend twee engeltjes, gemerkt Ludwigsburg.
A group in porcelain depicting two cherubs, marked Ludwigsburg. -
#143
Een vintage Murano glaspasta schaal in groen en amber.
A vintage Murano glass paste bowl in green and amber. -
#181Boch Luxembourg
#286Wedgewood
Een lot van 12 borden gemerkt ‘Stratford’, Wedgewood.
#137
Een Indische vaasje uit messing met gegraveerde florale patronen.
An Indian brass vase with engraved floral patterns. -
#232
#130
Een verguld bronzen inktpothouder. De glazen inktpotten ontbreken.
A gilded bronze inkwell holder. The glass inkpots are missing. -
#204
Een bronsgepatineerde zamakken kandelaar met leeuwenpoten.
A bronzed zamak candlestick with lion feet. -
#199
#133
Een keramische vaas, Deruta, Italy.
A ceramic vase, Deruta, Italy. -
#159Imari
Een Japans porseleinen Ko-Imari bord. Onderaan gemerkt.
A Japanese porcelain Ko-Imari plate. Marked at the bottom.