#125Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Winter”. Een gekleurde ets. Gesigneerd en genummerd 3/50 buiten de plaat.
"Hiver". Une gravure colorée. Signée et numérotée 3/50 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 25 cmEstimate: € 80 / 100 -
#277Een grote en gevarieerde partij lego allerlei.
#198Een messingen kandelaar, gemonteerd als lamp.
#290De kat van Jan, Jans en de kinderen. Geweven strip.
#102Een vaas van gesatineerd oranje glas.
Lot d'objets en cuivre composé d'un arrosoir, lampe Art Déco, lampadaire, plat avec bol.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 40 -
#283Een officier, een beeld van biscuit (één vinger ontbreekt).
Un officier, une statue de biscuit (il manque un doigt).No longer availableOnline onlyDim. h: 32 cmEstimate: € 35 / 45 -
#30Een decoratieve bauw glazen vaas met witte lijnen.
#293Een paar Aziatische bronzen sierbordjes met gegraveerde drakendecors.
Une paire d'assiettes décoratives asiatiques en bronze à décors de dragons gravés.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 25 cmEstimate: € 35 / 45 -
#2Larucci, ItalyEen aardewerken bord met meerkleurig Japans decor. Gemerkt.
#44“Madonna met kind”. Een plaasteren beeld. Voetjes afgebroken.