Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Chinese neksteun/dekseldoos in van meerkleurig porselein in de vorm van een liggend kind.

Een Chinese neksteun/dekseldoos in van meerkleurig porselein in de vorm van een liggend kind.

A Chinese neck support/lid box in multi-coloured porcelain in the shape of a reclining child.
Dim. l: 27 cm
SKU: 2706230391.
Categories: Aziatisch, Porselein.
Auction day: 28 June 2023 19:00
Catalogue #391
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #553

    Een paar zeshoekige vazen van Chinees porselein met meerkleurig decor van geisha’s. Op houten sokkels.

    A pair of Chinese porcelain hexagonal vases with a multi-coloured design of geishas. On wooden pedestals.
    No longer available
    Dim. h: 35 + 5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #511

    Een paar blauw-wit Chinees porseleinen dekselvazen. Floraal patroon met schrift in het decor.

    A pair of blue and white Chinese porcelain lidded vases. Floral pattern with writing in the decor.
    No longer available
    Dim. 59 x Ø29cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #659

    Een grote en een kleinere vaas van Satsuma aardewerk. Met houten sokkels.

    A large and a smaller vase of Satsuma pottery. With wooden bases.
    No longer available
    Dim. h: 32 & 37 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #5

    Beeld met twee flamingo's, onderaan gemerkt "ITALY", lichte haarlijn aan voet.

    Statue with two flamingos, marked “ITALY” at the bottom, slight hairline damage to foot.
    No longer available
    Dim. h 57 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #302

    Een lampenvoet met cloisonné delen, verder bronzen ornamenten en een romantisch beschilderd deel.

    A lamp base with cloisonné parts, bronze ornaments and a romantic painted part.
    No longer available
    Dim. h 38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #172
    Limoges France

    Een 120- delig porseleinen servies, Haviland Limoges Renaissance. Bestaande uit: 30 platte borden, 18 dessertbordjes, 14 ondertassen, 13 tassen, 19 kleine ondertassen, 19 kleine tassen, 2 grote ovalen schalen, 2 suikerpotjes met onderbordje, 1 melkkannetje en 2 sauskommen.

    A 120-piece porcelain service, Haviland Limoges Renaissance. Consisting of: 30 flat plates, 18 dessert plates, 14 saucers, 13 cups, 19 small saucers, 19 small cups, 2 large oval dishes, 2 sugar bowls with saucer, 1 milk jug and 2 sauce boats.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #489

    Een Aziatisch houten beeld.

    An Asian wooden statue.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #249
    Royal Doulton

    Een 158-delig Royal Doulton servies, model Kingswood, bestaande uit: 12 grote platte borden, 12 kleine platte borden, 12 dessertborden, 11 kleine dessertbordjes, 12 diepe borden, 14 grote ondertassen, 13 grote tassen, 12 kleine ondertassen, 12 kleine tassen, 8 borreltjes, 12 kommen met oren, 12 kommen zonder oor waarvan 1 beschadigd, 1 kleine bolle kom, 6 ovalen schalen, 2 terrines, 2 sauskommen, 1 koffiepot waarvan het dopje van het deksel afgebroken, 1 theepot, 1 suikerpot en 3 melkkannetjes.

    A 158-piece Royal Doulton service, model Kingswood, consisting of: 12 large flat plates, 12 small flat plates, 12 dessert plates, 11 small dessert plates, 12 soup plates, 14 large saucers, 13 large cups, 12 small saucers, 12 small cups , 8 drinks, 12 bowls with handles, 12 bowls without handles, 1 of which is damaged, 1 small convex bowl, 6 oval dishes, 2 terrines, 2 sauce boats, 1 coffee pot of which the lid has broken off, 1 teapot, 1 sugar bowl and 3 milk jugs .
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #352

    ‘Processie van de Maharaja’, goud op zijde geschilderd, afkomstig uit het noorden van India.

    'Procession of the Maharaja', painted gold on silk, from northern India.
    No longer available
    Dim. h 25 x b 44 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #385

    Een grote, platte dekselpot in cloisonne met een veelkleurig floraal decor.

    A large covered pot in cloisonné on bronze with a colourful floral decor.
    No longer available
    Dim. h 20 x Ø 38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #65

    Een plaasteren herenbuste.

    A plaster male bust.
    No longer available
    Dim. h: 82 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #615

    Een rond Chinees bijzettafeltje met snijwerk en marmeren blad, kan restauratiewerk gebruiken.

    A round Chinese side table with carving and marble top, could use some restoration work.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #279

    Een Brussels koffieservies bestaande uit een koffiepot, een melkpotje, een kop en schoteltje en een suikerpot.

    A Brussels coffee set consisting of a coffee pot, a milk jug, a cup and saucer and a sugar bowl.
    No longer available
    Dim. h: 9 - 31 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #519

    Een Chinese triptiek, gemengde techniek op papier met figuren en dienaren. Ingelijst op een driedelig fluwelen paneel.

    A Chinese triptych, mixed media on paper with figures and servants. Ink-framed on a three-part velvet panel.
    No longer available
    Dim. 25 x 17 (x3)
    Estimate: € 150 / 250
  • #693
    Noritake, Japan

    Een grote sierschaal met veelkleurig en verguld decor van bloemen en vlinders. Jaarplaat 1978. Gemerkt en genummerd 1529/3000.

    A large decorative dish with multi-coloured and gilded decor of flowers and butterflies. Year plate 1978. Marked and numbered 1529/3000.
    No longer available
    Dim. Ø: 35,5 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #41

    Een bord van meerkleurig porselein, gedecoreerd met een wapenschild en bloemen. In de geest van Edmé Samson. XIX eeuw.

    A plate of multi-coloured porcelain, decorated with a coat of arms and flowers. In the spirit of Edmé Samson. XIX century.
    No longer available
    Dim. Ø 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #689

    Twee diepe Chinese porseleinen diepe borden met een blauw op wit floraal decor. XVIIIe eeuw.

    Two deep Chinese porcelain deep plates with a blue on white floral decoration. XVIIIth century.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #162
    Dresden All White Hutchenreuter

    Een 128-delig wit porseleinen servies van Hutschenreuther, model Dresden All White. Bestaande uit: 30 platte borden (1 beschadigd), 29 soepborden, 14 dessertbordjes, 1 ovalen schaal, 1 botervlootje, 3 sauskommen, 3 melkkannetjes, 3 suikerpotjes (1 zonder deksel), 2 koffiepotten, 14 ondertassen, 26 tassen, 2 terrines (waarvan 1 met gelijmde dop).

    A 128 piece white porcelain dinner service comprising of 30 flat plates (1 damaged), 29 soup plates, 14 dessert plates, 1 oval dish, 1 butter cup, 3 sauce boats, 3 milk jars, 3 sugar bowls (1 without lid), 2 coffee pots, 14 saucers, 26 cups, 2 terrines (of which 1 with glued handle).
    No longer available
    Estimate: € 250 / 350
  • #342

    Een lot van drie verschillende tabakspotten van meerkleurig biscuit/ porselein, waarbij één met aapjes in het decor en op het deksel, een in de vorm van een hoofd en één in de vorm van een thee drinkende dame. De eerste met lichte randschade.

    A lot of three different multi-coloured biscuit/porcelain tobacco jars, one with monkeys in the decor and on the lid, one in the shape of a head and one in the shape of a lady drinking tea. The first with light edge damage.
    No longer available
    Dim. h: 13 & 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #224
    Hutschenreuther Selb

    Een 109-delig van de Hutschenreuther Selb collectie Dresden bestaande uit: 12 platte borden, 12 soepborden, 12 grote dessertborden, 12 kleine dessertborden, 12 ondiepe kommetjes, 12 ondertassen waarvan 1 beschadigd, 10 tassen, 12 mini bordjes, 4 ovalen schalen, 1 sauskom, 1 suikerpotje, 1 botervlootje, 1 peper- en zoutstel, 2 grote ronde schalen, 1 soepterrine en 4 kommen/schalen.

    109 piece of the Hutschenreuther Selb collection Dresden consisting of: 12 flat plates, 12 soup plates, 12 large dessert plates, 12 small dessert plates, 12 shallow bowls, 12 saucers, 1 of which is damaged, 10 cups, 12 mini plates, 4 oval dishes, 1 sauce boat, 1 sugar bowl, 1 butter dish, 1 salt and pepper set, 2 large round dishes, 1 soup tureen and 4 bowls/dishes.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #518

    Een ronde metalen ijsemmer op drie pootjes en versierd met symbolen. Chinees werk (Taiwan). Naar een ontwerp van James Mont.

    A round metal ice bucket on three legs and decorated with symbols. Taiwanese work after a model by James Mont.
    No longer available
    Dim. 40 x 32 cm
    Estimate: € 300 / 360
  • #514
    Shogo Okamoto

    ‘Aziatisch landschap bij herfst’, gemengde techniek, 3/15 rechtsonder buiten de plaat gesigneerd S. Okamoto.

    'Asian landscape in autumn', mixed media, 3/15 signed S. Okamoto lower right outside the plate.
    No longer available
    Dim. h 36 x b 39 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #501

    Een paar blauw-wit porseleinen dekselpotten met draken in het decor.

    A pair of blue and white porcelain lidded jars with dragons in the decor.
    No longer available
    Dim. 75 x Ø35cm
    Estimate: € 400 / 450
  • #541

    Een paar grote, Chinees porseleinen vazen met meerkleurig decor en personages. Onderaan gemerkt.

    A pair of large Chinese porcelain vases with multi-coloured decor and characters. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 59 x Ø22cm
    Estimate: € 300 / 400

Other lots in this auction

  • #551

    Een Afrikaans masker sculptuur uit rieten vlechtwerk, leem en een apenschedel.

    An African mask sculpture made of wickerwork, clay and a monkey skull.
    No longer available
    Dim. 24 x 31cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #170

    Een 18 karaats witgouden ring bezet met één diamant van +- 0,20 ct.

    An 18 carat white gold ring set with one diamond of +- 0.20 ct.
    No longer available
    Dim. 8,50 g
    Estimate: € 400 / 500
  • Rudi Pillen
    Period: 1931 - 2014

    Een lot van 3 houtskool tekeningen op papier. Gesigneerd “Rudi Pillen”.

    A “Tahiti” pearl necklace in different colors of gray and brown and with an 18 carat yellow gold clasp.
    No longer available
    Dim. 39 x 30cm
    Estimate: € 75 / 150
  • #215

    Een houten gepatineerde toonbank met verschillende hoogten en tabletten. (AID5852)

    A patinated wooden reception counter with different heights and shelves. (AID5852)
    No longer available
    Dim. 105 x 170 x 90 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #425

    Een massief houten bureau, 2 laden met messing handvatten met de afbeelding van een Griekse Sphinx.

    A solid wood desk, 2 drawers with brass handles depicting a Greek Sphinx.
    No longer available
    Dim. 78 x 137 x 59 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #291

    Een paar Brussels porseleinen cornet vazen, bloemendecor. Eén met restauratie aan de rechter bovenrand.

    A pair of Brussels porcelain cornet vases, floral decor. One with restoration on the top right edge.
    No longer available
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #647
    Willy Vandersteen
    Period: 1913-1990

    Suske en Wiske. Rode reeks. Standaard Uitgeverij tussen 1969 en 1973. Nummers 91-106, 108, 110-124, 126-141, 143-144. 50 stuks in redelijke tot goede staat.

    Suske and Wiske. Red series. Standaard Uitgeverij between 1969 and 1973. Numbers 91-106, 108, 110-124, 126-141, 143-144. 50 pieces in fair to good condition.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #578

    Een grote Japans porseleinen Satsuma vaas met diverse personages in het decor.

    A large Japanese porcelain Satsuma vase with various characters in the decor.
    No longer available
    Dim. 81 x 30cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #257

    “De Denker”. Een roest gepatineerd beeldje, naar Rodin.

    "The Thinker". A rust patinated figurine, after Rodin.
    No longer available
    Dim. 26cm
    Estimate: € 70 / 140
  • #154

    Een zamakken gesculpteerd beeld op sokkel. Naar Romeins voorbeeld.

    A zamac statue on a pedestal. After a Roman example.
    No longer available
    Dim. h: 72 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #695
    Frans Croes

    “Red de otter”. Een offset litho op papier. Buiten de plaat genummerd 11/200 en gesigneerd “Frans Croes 1987”.

    "Save the otter". An offset lithograph on paper. Outside the plate numbered 11/200 and signed "Frans Croes 1987".
    No longer available
    Dim. 61 x 45 cm
    Estimate: € 75 / 150
  • #473

    Een zwart geschilderd bronzen beeld van Shiva Nataraja, ook dansende Shiva genoemd.

    A black painted bronze statue of Shiva Nataraja, also called dancing Shiva.
    No longer available
    Dim. h 33.5 x b 25 cm
    Estimate: € 120 / 180
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 juni 2023

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling: vr. 23 & zat. 24 juni van 10.00u tot 17.00u.

27 June 2023 19:00
28 June 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 June 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More