#176Een houten Art Deco stijl buffetkast. Lichte sporen van slijtage, sleutel linkerkast ontbreekt.
A wooden Art Deco style sideboard. Light traces of wear, key left cabinet is missing.No longer availableDim. 93 x 145 x 45cmEstimate: € 180 / 250 -
#165Dingens BarometersEen contrabarometer op houten paneel.
#315Studio VandersteenSuske en Wiske. De rode reeks in vier kleuren. Nummers 167 tot en met 216. Ed. Standaard Uitgeverij. Redelijke tot goede staat. 50 exemplaren.
Suske and Wiske. The red series in four colors. Issues 167 through 216. Ed. Standard Publisher. Reasonable to good condition. 50 copies.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#159Een grote antieke houten gesculpteerde spiegel . Versierd met engeltjes en een fluitspeler in de kuif.
A large antique wooden mirror. Decorated with sculpted angels and a flute player at the top.No longer availableDim. 160 x 117 cmEstimate: € 250 / 350 -
#223Een bronzen beeld van een liggende leeuw.
#596Een Oosters handgeknoopte loper.
An oriental hand-knotted runner.No longer availableDim. 355 x 110cmEstimate: € 40 / 50 -
#677Een Art-Deco stijl messing wandkapstok met 8 haken en een hoedenrek.
An Art-Deco style brass wall coat rack with 8 hooks and a hat shelf.No longer availableDim. 18 x 22 x 109 cmEstimate: € 40 / 60 -
#329Een vaas van geglazuurd aardewerk.
A glazed earthenware vase.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 35 / 45 -
#376Een Oosters handgeknoopte loper.
An oriental hand-knotted runner.No longer availableDim. 280 x 80cmEstimate: € 40 / 60 -
#314Een metalen luchter met 6 lichtpunten en versierd met glazen ornamenten.
#34Ferdinand De Braeckeleer“La maison du Sacré-Coeur à Blumenthal.” Studie met aquarel op papier.
“La maison du Sacré-Coeur à Blumenthal.” Study with watercolor on paper.No longer availableDim. 22 x 35 cmEstimate: € 100 / 120