#176Een lot van 5 porseleinen kommetjes.
A lot of 5 porcelain bowls.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 30 -
#240Oost-Europese vlasspindel op voet.
#239Een smeedijzeren staande lamp.
#28Een klei Art-Deco dienbladje in hout met spiegelblad met Deco vormen.
A clay Art-Deco tray in wood with a mirrored surface, featuring Deco shapes.No longer availableOnline onlyDim. 5 x 38 x 14 cmEstimate: € 10 / 15 -
#231Een eenvoudige cilindrische pijpenkop van pijpaarde.
#113Een messingen kandelaar, gemonteerd als lampenvoet.
#76Een lot vintage poppen, waarvan 3 in kunststof en 1 porselein.
#82Royal Worcester PorcelainEen lot van 12 porseleinen sierborden versierd naar seizoens taferelen. Gemerkt Peter Banett, limited edition Royal Worcester Porcelain.
#295Een lange pijp met een gevlamde effen kop.
#257Een Imari dekselvaas. Randschade in ronding onder deksel.
#270Grote porseleinen pijpenkop. Met sporen van verguld decor. Metalen deksel.