#6Een beeldje van een ruiter te paard in metaal.
#176Een lot van 5 porseleinen kommetjes.
A lot of 5 porcelain bowls.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 30 -
#311Een pijp met een meerschuimen kop in de vorm van Bacchus. Amberkleurige steel.
#69Een retro groene vaas met oranje-witte accenten. onderaan gesigneerd.
A retro green vase with orange-white accents, signed at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 30cmEstimate: € 20 / 30 -
#79Een porseleinen taartschaal met fruittafereel versierd, op metalen voet.
A porcelain cake dish decorated with a fruit scene, on a metal base.No longer availableOnline onlyDim. 15 x Ø30cmEstimate: € 15 / 25 -
#294Een lange Oosterse pijp met een metalen steel en met een grote kop in de vorm van een zwarte vuurpot.
#102Een Sevres stijl porseleinen siervaas. Vermoedelijk als lamp voorheen.
#239Een smeedijzeren staande lamp.
#261Een lot polychroom porselein 10 stuks. Waaronder borden en een vaas.
A lot of polychrome porcelain 10 pieces. Including plates and a vase.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50