Een Chinese porseleinen appeltheepot met een famille rose decor op een celadon achtergrond. Metalen hengsels. Onderaan gemerkt.

A Chinese porcelain apple-shaped teapot with famille rose decoration on a celadon background. Metal handles. Marked at the bottom.
Dim. H. 11,5 cm
SKU: 2502250493.
Auction day: 26 February 2025 19:00
Catalogue #493
Estimate: € 40 / 50

  • #199
    Jos Stockbroeckx

    “Heidezicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Heath view." Oil on canvas. Signed.
    Dim. ± 38,5 x 48 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #182
    Jos Stockbroeckx

    “Boszicht in herfst.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Forest view in autumn." Oil on canvas. Signed.
    Dim. 48,8 x 38,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #302
    Jean Xhoffer

    “Amadeus”. Modern bronzen beeld. Gedateerd ‘s Gravenwezel 1994.

    "Amadeus". Modern bronze sculpture. Dated 's Gravenwezel 1994.
    Dim. 31 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #567

    A large rectangular mirror in cut glass with a gilded frame.
    Dim. 144 x 83 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #215
    Favaro Cecchetto

    Dim. 32 x 38 x 21 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #434
    Jean-Marie Monsengwo (Moke-Fils)
    Period: 1968 - ....

    “Complexe commercial Moke”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd ‘Moke-Fils en genummerd 013.

    "Commercial Complex Moke", a painting, oil on canvas, signed 'Moke-Fils' and numbered 013.
    Dim. 90 x 74 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #488
    Märklin

    Märklin modeltrein 3065, ‘Diesellokomotive’. Made in Western Germany.

    Märklin model train 3065, "Diesel Locomotive." Made in Western Germany.
    Dim. l 13 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #278

    Een lot van 6 paar 19de eeuwse schoenvormen. 3 paar kinderschoenen, 2 paar herenschoenen, en 1 paar damesschoenen.

    A lot of 6 pairs of 19th-century shoe lasts. 3 pairs of children's shoes, 2 pairs of men's shoes, and 1 pair of women's shoes.
    Dim. l 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #506

    Een modernistische tafel in zwart gelakt staal en hout.

    A modernist table in black lacquered steel and wood.
    Dim. 74 x 140 x 140 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #480

    Een 18 kt witgouden ketting met hanger met parel van 11 mm en bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,52 ct. EVVS.

    An 18 kt white gold necklace with pendant featuring an 11 mm pearl and set with brilliant-cut diamonds totaling approximately 0.52 ct. EVVS.
    Dim. 5.56 g
    Estimate: € 1000 / 1100
  • #202
    Jos Stockbroeckx

    Dim. ± 38,5 x 48 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #134

    Twaalf affiches van Galerij De Zwarte Panter te Antwerpen. Voor Camiel van Breedam, Iris Clert(1972), Ibens - Lemmens (1972-1973), André Goezu, Jan Van Riet, Broniatowski, Patrick Conrad, Szukalski - Benoit, Alain Denis, Paul Snoek (1973), Bervoets - Pas - Goossens, Walter Goossens (1974)

    ,
    Dim. 90 x 60 cm
    Estimate: € 180 / 220

Veiling van 25 & 26 Februari 2025

25 February 2025 19:00
26 February 2025 19:00