Een Chinese salontafel midden 20ste eeuw.

A Chinese coffee table from the mid-20th century.
Dim. 132 x 78 cm
SKU: 3009250415.
Auction day: 1 October 2025 19:00
Catalogue #415
Estimate: € 80 / 120

  • #387

    Dim. Hoogte 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #144

    ‘Stilleven met een kreeft en fruit’. Olieverf op doek. Getekend; Harry Graff.

    'Still life with a lobster and fruit', oil on canvas. Signed; Harry Graff.
    Dim. 90/150
    Estimate: € 250 / 350
  • #14
    Kris De Pillecijn

    Drie miniatuurschilderijtjes, acryl op papier. Getekend; K. De Pillecijn.

    A lot of three miniature paintings, acrylic on paper. Signed; K. De Pillecijn.
    Dim. 5/3.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #38
    Capodimonte

    “De visser en zijn geliefde”, een groep van Capodimonte porselein.

    "The fisherman and his beloved", a sculpture made of Capo Di Monte porcelain.
    Dim. h 26 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #336

    Een Chinees kastje met 2 deuren en figuren in het decor.

    A Chinese cabinet with 2 doors and figures in the decoration.
    Dim. 72 x 61 x 38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #49
    Eugène Van Mieghem
    Period: 1875-1930

    ‘Vrachtschip aan de kade’. Een monochrome ets door Eugeen Van Mieghem. Gemonogrammeerd binnen de plaat; EVM.

    'Freighter at the quay', a monochrome etching by Eugeen Van Mieghem. Signed within the plate; EVM.
    Dim. 17/13 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #122
    B. Depoorter

    “Wandelaar in de dreef.” Een paar olieverfschilderijen op doek. Gesigneerd.

    "Walker in the Lane." A set of two oil paintings on canvas. Signed.
    Dim. 40 x 60 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #164
    Eugène Laermans
    Period: 1864-1940

    “Meules en Campine (esquisse)”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 18 juillet 1906. Achteraan handgeschreven eigendomsverklaring van de kunstenaar, later in het bezit van een bevriende familie gekomen.

    Dim. 68 x 98 cm
    Estimate: € 2000 / 3000
  • #235

    Twee zilveren lepels in hun originele etui met Engelse keuren, Birmingham, George Unite & Sons, 1890.n

    Two silver spoons in their original case with English hallmarks, Birmingham, George Unite & Sons, 1890.
    Dim. l 20.5 cm 105 gram
    Estimate: € 80 / 120
  • #586

    Een gesigneerde Italiaanse porseleinen zuil met marmereffect, schilfer.

    A signed Italian porcelain column with marble effect, flaking.
    Dim. 79 x 26 x 26 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #12
    Rémy De Pillecijn
    Period: 1920-1985

    ‘Mannenportret’. Olieverf op paneel. Getekend.

    'Men's portrait', oil on panel. Signed; Remy de Pillecijn.
    Dim. 40/30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #287
    Castelli

    Een tafellamp met porseleinen voet, gemerkt Castelli.

    A table lamp with a porcelain base, marked Castelli.
    Dim. h 48 cm zonder kap
    Estimate: € 30 / 50

Veiling 30 Sept. & 1 Okt. 2025

30 September 2025 19:00
1 October 2025 19:00