#144‘Stilleven met een kreeft en fruit’. Olieverf op doek. Getekend; Harry Graff.
'Still life with a lobster and fruit', oil on canvas. Signed; Harry Graff.No longer availableDim. 90/150Estimate: € 250 / 350 -
#14Kris De PillecijnDrie miniatuurschilderijtjes, acryl op papier. Getekend; K. De Pillecijn.
A lot of three miniature paintings, acrylic on paper. Signed; K. De Pillecijn.No longer availableDim. 5/3.5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#38Capodimonte“De visser en zijn geliefde”, een groep van Capodimonte porselein.
"The fisherman and his beloved", a sculpture made of Capo Di Monte porcelain.No longer availableDim. h 26 cmEstimate: € 50 / 70 -
#336Een Chinees kastje met 2 deuren en figuren in het decor.
A Chinese cabinet with 2 doors and figures in the decoration.No longer availableDim. 72 x 61 x 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#49Eugène Van MieghemPeriod: 1875-1930‘Vrachtschip aan de kade’. Een monochrome ets door Eugeen Van Mieghem. Gemonogrammeerd binnen de plaat; EVM.
#122B. Depoorter“Wandelaar in de dreef.” Een paar olieverfschilderijen op doek. Gesigneerd.
"Walker in the Lane." A set of two oil paintings on canvas. Signed.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 400 / 600 -
#164Eugène LaermansPeriod: 1864-1940“Meules en Campine (esquisse)”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 18 juillet 1906. Achteraan handgeschreven eigendomsverklaring van de kunstenaar, later in het bezit van een bevriende familie gekomen.
No longer availableDim. 68 x 98 cmEstimate: € 2000 / 3000 -
#235Twee zilveren lepels in hun originele etui met Engelse keuren, Birmingham, George Unite & Sons, 1890.n
Two silver spoons in their original case with English hallmarks, Birmingham, George Unite & Sons, 1890.No longer availableDim. l 20.5 cm 105 gramEstimate: € 80 / 120 -
#586Een gesigneerde Italiaanse porseleinen zuil met marmereffect, schilfer.
#12Rémy De PillecijnPeriod: 1920-1985‘Mannenportret’. Olieverf op paneel. Getekend.
'Men's portrait', oil on panel. Signed; Remy de Pillecijn.No longer availableDim. 40/30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#287CastelliEen tafellamp met porseleinen voet, gemerkt Castelli.
A table lamp with a porcelain base, marked Castelli.No longer availableDim. h 48 cm zonder kapEstimate: € 30 / 50