#69
#537
Een Tibetaanse theepot van verzilverd brons.
#63
#28
#771
#19Topazio Casquinha
#351
Couvert 128 pièces en métal argenté dans une ménagère. Une cuillère à café et une fourchette à désert manquent.No longer availableEstimate: € 180/220
#279H. Ten Cate
“Paysage aux promeneurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 32 x 42 cmEstimate: € 200/300 -
#91Saint Louis
Een karaf van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
“Abstract”. Collage.
#557
Een Afrikaanse mannenbuste van gesculpteerd hardsteen.
#439Yahyali
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#775J. B. Everaert à Bruxelles
#523
#595Ferdinand AdriaenssensPeriod: 1859 - 1944
“Sluisje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ecluse”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 31,5 cmEstimate: € 100/140 -
#387
Een driedelig haardstel van messing met staander.
#159
“Damesportret”. Met krijt opgehoogde potloodtekening op papier. Onleesbaar gesigneerd. Vermoedelijk Franse school, vroege XIXe eeuw.
“Portrait de dame”. Crayon et craie sur papier. Signature illisible. Probablement école française; début XIXième siècle.No longer availableDim. 20 x 14 cmEstimate: € 150/180 -
#354
Een lot meerkleurig en verguld Brussels porselein, bestaande uit een theepot, een suikerpot en twee kopjes met onderbordjes. XIXe eeuw.
Un lot de porcelaine polychrome et doré bruxelloise comprenant une théière, un sucrier, deux tasses et deux sous-tasses. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#124Jules de CortPeriod: 1918 - 1999
“Dorpszicht”. Een potloodtekening op papier. Gesigneerd.
“Vue de village”. Dessin au crayon sur papier. Signé.No longer availableDim. 15 x 17,5 cmEstimate: € 30/50