#486HerizEen Perzisch handgeknoopt tapijt.
A Persian hand-knotted carpet.No longer availableDim. 385x276 cmEstimate: € 150 / 250 -
#203Een paar kristallen girandoles met pendeloques/
#472Een modern liefdespaar van gebeeldhouwd wit marmer.
#139John CalifanoPeriod: 1864 - 1924“Schaapjes bij maanlicht”, een schilderij, olieverf op doek (uitgesneden en herdoekt), gesigneerd John Califano.
#373Een paar recente Chinese blauw witte vazen. Onderaan gemerkt.
A pair of recent Chinese blue and white vases. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#638Een groot slangenvel van een Python.
#463Een aardewerken dekselpot met precolumbiaanse elementen in het decor en een beeldje van een jaguar bovenaan. Enkele schilfers.
An earthenware lidded pot with pre-Columbian elements in the decoration and a figurine of a jaguar on top. Some flakes present.No longer availableDim. 24 x Ø 19 cmEstimate: € 100 / 150