Similar lots by type
-
#155
Een massief houten opvouwbare Dagobert stoel.
A solid wood folding Dagobert chair. -
#113
Een gepatineerd bronzen beeldje van een jongen, op marmeren voet.
A patinated bronze statue of a boy, on a marble base. -
#163
Een massief eikenhouten bijzettafeltje met gesculpteerde delen.
-
-
#125
Een koeienschedel.
A cow skull. -
#169
Een massief eikenhouten bijzettafeltje met gesculpteerde delen.
-
#162
Een lot van 2 schilderijen, de ene met éénhoorns, de andere met pauwen. Beide olieverf op paneel. Gesigneerd.
A lot of 2 paintings, one with unicorns, the other with peacocks. Both oil on panel. Signed. -
#152
Een massief houten beeld voorstellend een gezeten gezin.
A solid wooden sculpture depicting a seated family. -
#160
“Stilleven”, een houtskooltekening op papier, onleesbaar gesigneerd.
-
#161
“La veuve et son curé”, een gravure.
"The widow and the priest", an engraving. -
#107
“Just blowin’ thru”. Een gepatineerd zamakken beeldje, repro naar het werk van Paul Wegner.
"Just blowin' thru." A patinated zamak figurine, reproduction inspired by the work of Paul Wegner. -
#124
Een set van 2 karafjes in opaline met geëmailleerde bloemen en goudverf.
A set of 2 carafes in opaline with enameled flowers and gold paint. -
#119
Een wandklok/paardjesklok in hout. Laat 20ste eeuws.
A wall clock/horse clock in wood. Late 20th century. -
#131
Een vintage meerkleurig, 6-hoekig Chinees porseleinen cache-pot met floraal decor en vergulde lijnen, onderaan gemerkt.
A vintage multi-colored, hexagonal Chinese porcelain cache-pot with floral decoration and gilded lines, marked at the bottom. -
#120
Een buizerd op stronk, taxidermie met restauratiewerk.
A buzzard on a tree stump, taxidermy with restoration work. -
#177
Een gefineerd vierkante eikenhouten salontafel.
A veneered square oak coffee table. -
#97Val Saint Lambert
Een asbak met dover in kristal, Val Saint Lambert, rood in de massa gekleurd.
An ashtray with a lid in crystal, Val Saint Lambert, red colored in the mass. -
#134
“Vlaeykensgang te Antwerpen en Landelijke boerderij te Bokrijk”, een lot van 2 etsen buiten de plaat gesigneerd Daniel Winkelmans.
"Vlaeykensgang in Antwerp and Rural farm in Bokrijk," a lot of 2 etchings signed outside the plate by Daniel Winkelmans. -
#96
Een Yokkaichi, Japans “Banko” porseleinen theepot in de vorm van een olifant met berijder. Onderaan gemerkt.
A Yokkaichi, Japanese "Banko" porcelain teapot in the shape of an elephant with a rider. Marked at the bottom. -
#112
Een gepatineerd bronzen beeldje van een fluitspelende cherubijn, op marmeren voet.
A patinated bronze statuette of a flute-playing cherub, on a marble base. -
#118
Een paar gepatineerd zamakken beelden van eenden.
A pair of patinated zamak sculptures of ducks. -
#123
Een kristallen vaas, blauw in de massa gekleurd.
A crystal vase, colored blue in the glass. -
#142
“De vogel”, een Japanse houtsnede met tekst.
"The bird," a Japanese woodcut with text. -
#179
Een gefineerd eikenhouten tv-meubel.
A veneered oak TV cabinet.
Other lots in this auction
-
#17
Een paar gipsen bustes van een jonkvrouw en heer. Schilfertje aan de neus.
A pair of plaster busts of a noblewoman and nobleman. Flake on the nose. -
#37
Een vintage Agfa-Werk AG camera en flash in origineel lederen tassen.
A vintage Agfa-Werk AG camera and flash in original leather cases. -
#75
“De mirakelen van Fransiscus Xaverius”. Een gravure naar een werk van Rubens.
"The miracles of Francis Xavier". An engraving after a work by Rubens. -
#116W.
“Meisje in groen gewaad bij de kachel”, een tekening, wasco op papier, gemonogrammeerd W en gedateerd 1903. Grote scheur onderaan.
"Girl in a green gown by the stove," a drawing, wax crayon on paper, monogrammed W and dated 1903. Large tear at the bottom. -
#36
“Vlucht uit Egypte”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
"Flight from Egypt". A painting, oil on canvas, signed at the bottom. -
#115Marti
Een paar houten schabben in W vorm. 1 grote, 1 kleine.
A pair of wooden shelves in W shape. 1 large, 1 small. -
#175
Een lot van 2 vazen, één gemerkt Nizbor lead crystal Bohemia en de andere Ametis mondgeblazen.
A lot of 2 vases, one marked Nizbor lead crystal Bohemia and the other Ametis mouth-blown. -
#111J.V.
“Poort”, een set van 2 fotoprints van een roestige metalen poort, gemonogrammeerd J.V.
"Gate", a set of 2 photo prints of a rusty metal gate, monogrammed J.V. -
#261
Een lot van 3 sierborden in porselein gemerkt Copenhagen.
A lot of 3 decorative plates in porcelain marked Copenhagen. -
#137De Porceleyne Fles, Delft
Een vintage Delft polychroom vaasje met floraal decor. Onderaan gemerkt.
A vintage Delft polychrome vase with floral decoration. Marked at the bottom. -
#86Takeda
Een bronzen Japanse bel, gemerkt “Takeda”.
A bronze Japanese bell, marked "Takeda". -
#185
Een dienblad met spiegeltje met ijzeren arm in de vorm van een rozenstruik.
A mirrored tray with an iron arm in the shape of a rose bush.