Similar lots by type
-
#757Val St. Lambert
Een vaas op octogonale voet van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa. Gemerkt.
Vase sur piédouche. octogonal en cristal taillé coloré vert dans la masse. Avec marque.No longer availableDim. H 27 cmEstimate: € 100/140 -
#751Swarovski
Twee sierstukjes in de vorm van bloemen van verzilverd metaal en geslepen mauve kristal. Gemerkt. Eén beschadigd.
Deux pièces décoratives en forme de fleurs en métal argenté et cristal taillé mauve. Avec marque. Un dégât.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#731Swarovski
Een steigerend paardje met gesatineerde staart en manen en twee zwaantjes van geslepen kleurloos kristal.
Cheval caracolant à la queue et crinière satinées, ainsi que deux cygnes en cristal taillé incolore.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#222Val St. Lambert
Een serie van vijf glaasjes van kleurloos kristal en versierd met een gouden rand.
Suite de cinq verres en cristal incolore, décorés d’une bordure dorée.No longer availableDim. H 11cmEstimate: € 100/120 -
#468Swarovski
“Harlekijn”. Een beeldje van geslepen kleurloos kristal met gesatineerde en gekleurde details. Ontwerp van Anton Hirzinger. SCS Jaarlijkse editie, 2001.
“Arlequin”. Statuette en cristal taillé incolore aux détails satinés et colorés. Conçue par Anton Hirzinger. SCS Edition annuelle, 2001.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 80/120 -
#407
Drie wijnglazen van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa en gemerkt Val St. Lambert. We voegen er vier likeurglaasjes van geslepen en gekleurd kristal aan toe.
Trois verres à vin en cristal taillé coloré vert dans la masse et avec la marque de Val St-Lambert. Nous ajoutons quatre gouttes en cristal taillé et coloré.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#471Swarovski
“Antonio”. Een beeldje van kleurloos geslepen kristal met rode details. Ontwerp van Martin Zendron. Swarovski Collectors Society 2003.
“Antonio”. Statuette en cristal taillé incolore aux détails rouges. Conçue par Martin Zendron. Swarovski Collectors Society 2003.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 100/120 -
#427Val St. Lambert
Een kristallen lampenvoet, paars gekleurd in de massa. Gemerkt.
Pied de lampe en cristal coloré mauve dans la masse. Avec marque.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 30/50 -
#381
Een ronde en een kleine driehoekige vaas van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa. Gemerkt Val St. Lambert. We voegen er een vaasje van Frans kristal aan toe.
Un vase ronde et un petit vase triangulaire en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Marque de Val St-Lambert. Nous ajoutons un petit vase en cristal français.No longer availableDim. 20, 17 en 7 cmEstimate: € 80/120 -
#378Val St. Lambert
Een lot geslepen kristal, groen gekleurd in de massa, bestaande uit een kokervaasje, een grote vaas en een klein bol vaasje. Allen gemerkt.
Lot de cristal taillé coloré vert dans la masse comprenant un vase cylindrique, un grand vase et un petit vase sphérique. Chaque pièce avec marque.No longer availableDim. 25, 20 en 12 cmEstimate: € 120/180 -
#431
Een gedeeltelijk glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit dertien borrelglaasjes, elf witte wijnglazen, vier rode wijnglazen en een champagnefluit. Met bijhorende karaf.
Partie de service à verres en cristal taillé incolore comprenant une carafe, treize goûtes, onze verres à vin blanc, quatre à vin rouge et une flûte à champagne.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#447
Een lot van drie verschillende vazen van kleurloos geslepen kristal.
Lot de trois différents vases en cristal taillé incolore.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#461Swarovski
“Anna”. Een beeldje van kleurloos geslepen kristal met gele details. Ontwerp van Anton Hirzinger. Swarovski Collectors Society 2004.
“Anna”. Statuette en cristal taillé incolore aux détails jaune. Conçue par Anton Hirzinger. Swarovski Collectors Society 2004.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 80/120 -
#451Swarovski
Een gnoe van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Gnou en cristal taillé incolore. Avec marque.No longer availableDim. l: 17 cmEstimate: € 100/120 -
#597Val St. Lambert
Twee coupes in diverse formaten, waarvan één op hoge voet, van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.
Deux coupes de tailles diverses dont une sur piédouche. Cristal taillé incolore avec marque.No longer availableDim. Ø 22,5 en 16 cmEstimate: € 40/50 -
#661Cristallerie Royale de Champagne
Een vaas van kleurloos geslepen kristal.
Vase en cristal taillé incolore.No longer availableDim. H. 35,50 cmEstimate: € 20/30 -
#398Val St. Lambert
Een kristallen lampenvoet en een vaasje respectievelijk blauw en roze gekleurd in de massa. Gemerkt.
Pied de lampe en cristal et un vase colorés respectivement bleu et rose dans la masse. Avec marque.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#66
Een fijn geslepen glasservies van kristal, bestaande uit tien witte wijnglazen, twaalf rode wijnglazen, vijf waterglazen en twaalf champagnecoupes. We voegen er twee witte- en acht rode wijnglazen met een afwijkend decor aan toe. Omstreeks 1900.
Service de verres en cristal finement taillé, comprenant dix verre à vin blanc, douze à vin rouge, cinq à eau et douze coupes à champagne. Nous ajoutons deux verres à vin blanc et huit à vin rouge dépareillés. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#477Swarovski
“Isadora”. Een beeldje van kleurloos geslepen kristal met blauwe details. Ontwerp van Adi Stocker. Swarovski Collectors Society 2002.
“Isadora”. Statuette en cristal taillé incolore aux détails bleu. Conçue par Adi Stocker. Swarovski Collectors Society 2002.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 100/120 -
#458Swarovski
“Pierrot”. Een beeldje van geslepen kleurloos kristal met gesatineerde en gekleurde details. Ontwerp van Adi Stocker. SCS Jaarlijkse editie, 1999.
“Pierrot”. Statuette en cristal taillé incolore aux détails satinés et colorés. Conçue par Adi Stocker. SCS, édition annuelle 1999.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 80/100 -
#737Swarovski
Twee witmetalen houders met resp. drie grote en negen kleine bloemen van geslepen kristal. We voegen er twee kristallen bloempjes en een kerstboompje van geslepen gekleurd kristal aan toe. Allen gemerkt.
Deux supports en métal blanc contenant resp. trois grandes et neuf petites tulipes en cristal taillé. Nous ajoutons deux petites fleurs et un arbre de Noël en cristal taillé. Chaque pièce avec marque.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#713Swarovski
Een kandelaar van geslepen kristal, opgebouwd uit drie globes en een vredesduif op een wereldbol. Beide gemerkt en het tweede gedateerd 2000.
Chandelier en cristal taillé composé de trois globes et une colombe sur un globe terrestre. Les deux avec marque et la seconde datée 2000.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#598Val St. Lambert
Een asbak van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Cendrier en cristal incolore. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø 26 cmEstimate: € 20/25 -
#457Swarovski
“Colombine”. Een beeldje van geslepen kleurloos kristal met gesatineerde en gekleurde details. Ontwerp van Gabriele Stamey. SCS Jaarlijkse editie, 2000.
“Colombine”. Statuette en cristal taillé incolore aux détails satinés et colorés. Conçue par Gabriele Stamey. SCS Edition annuelle 2000.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#416Meissen
Een gedeelte servies van meerkleurig porselein, versierd met een handgeschilderd bloemendecor en een vergulde bies op de rand. Bestaande uit vier ovale en twee ronde schotels en zeventien borden. Gemerkt met gekruiste zwaarden.
Partie de service en porcelaine polychrome décoré de fleurs peintes à la main et une bordure dorée sur l’aile. Comprenant quatre plats ovales et deux ronds et dix-sept assiettes. Marque avec épées croisées.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#616
Een kabinet van mahoniehoutfineer. De binnenkant naar de XVIIe eeuw met twaalf laden en een centraal deurtje met barokke schilderingen op goud achter glas (enkele beschadigd). De binnenkant van de paneeldeuren beschilderd met voorstellingen van de ten hemelopneming van Maria en Henoch. Sletig. Op een meubel met twee deuren in gefineerd mahoniehout uit de XIXde eeuw (versleten).
Cabinet en placage. L’intérieur d’après le XVIIe siècle avec douze tiroirs entourant une petite porte centrale. Décoration baroque dorée en églomisé (quelques dégâts). Deux portes pleines, l’intérieur décoré de peintures représentant l’Assomption et Henoch, placé au ciel. Sur un meuble à deux portes en placage d’acajou du XIXe siècle (usé).No longer availableDim. 156 x 102 x 40 cmEstimate: € 500/600 -
#375
Een tweeledige boekenkast van groengepatineerd hout.
Bibliothèque à deux corps en bois à patine verte.No longer availableDim. h: 222 cmEstimate: € 120/200 -
#361Val St. Lambert
Een vaas van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa. Gemerkt.
Vase en cristal taillé coloré vert dans la masse. Avec marque.No longer availableDim. h: 30,5 cmEstimate: € 80/120 -
#834
Vier stoelen van gesculpteerd eikenhout in volkse stijl met gevlochten rieten zit.
Quatre chaises en chêne sculpté de style rustique aux sièges cannées.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#530Lady Di en Guess by Georges Marciano
Twee vaporisators eau de toilette van 100 ml en 30 ml.
Deux vaporisateurs d’eau de toilette de 100 ml et de 30 ml.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#358
Een lot biscuit, bestaande uit een mandje met een vrouwenfiguur, een dekseldoosje in de vorm van een karper en een spiegeltje, vastgehouden door een vrouwenfiguur.
Lot de biscuits comprenant une corbeille surmontée d’une femme assise, une boîte couverte en forme de carpe et un petit miroir porté par une femme en soirée.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#225
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 7,70 gEstimate: € 150/200 -
#634
Scroll met een Han-afbeelding. In doos.
Scroll chinois avec une représentation Han. Dans une boîte.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#20
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met één diamantje van ± 0,10 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et pendentif serti d’un diamant de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 2,90 gEstimate: € 100/150 -
#534Le Sidaner
“Steegje”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: “Le Sidaner”.
“Impasse”. Huile sur panneau. Porte une signature: “Le Sidaner”.No longer availableDim. 60 x 48 cmEstimate: € 200/300 -
#816
Lot speelgoed van hout: kinder-en poppenstoeltjes, een poppenwagen, schoolbankjes enz. Evenals een metalen kinderbedje en een rieten wieg op een metalen onderstel.
Lot de jouets en bois: des chaises d’enfant et de poupée, une charrette à poupées, des bancs d’école etc. Ainsi qu’un lit d’enfant en métal et un berceau en osier avec piétement en métal.No longer availableEstimate: € 50/80