#576Karajeh, handgeknoopt Iraans tapijt.
#479“Zicht op zee”. Een schilderij, olieverf op doek, niet gesigneerd.
"View of the sea." A painting, oil on canvas, not signed.No longer availableDim. 68,5 x 58,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#249‘Landschap met hoeve’. Postimpressionistische olieverfstudie op paneel. Niet getekend.
'Landscape with farmhouse'. Post-impressionist oil study on panel. Not signed.No longer availableDim. 30/40 cmEstimate: € 30 / 50 -
#162Jos StokbroeckxPeriod: 1898 - 1968“Heidezicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Stokbroecks.
"Heidezicht", a painting, oil on canvas, signed Stokbroecks.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 180 / 220 -
#426Grote vergrijsde aardewerken kruik op metalen voet, gedecoreerd rond de kraag.
Large weathered earthenware jug on metal base, decorated around the neck.No longer availableDim. Hoogte 77, Ø 66 cmEstimate: € 60 / 80 -
#402St. Joris, BeeselEen groot vintage modernistisch wandsculptuur met 4 figuren, Terracotta. Circa 1960. Achteraan gemerkt St. Joris Beesel. Ontworpen door de Roermondse kunstenaar Joep Thissen.(Sint Joris Keramische Industrie, Beesel, Nederland)
#372Period: 1960“Melancholische Piérrot”, een schilderij, olieverf op paneel. Niet gesigneerd, circa 1960.
"Melancholic Pierrot", a painting, oil on panel. Not signed, circa 1960.No longer availableDim. 33 x 21 cmEstimate: € 80 / 120 -
#171Een vintage koersfiets, L’express, blauw, maat 60, 10 versnellingen.
A vintage racing bike, L’express, blue, size 60, 10 speeds.No longer availableDim. maat 60Estimate: € 100 / 150 -
#448Satsuma wierookbrander, fo-hond op het deksel, hersteld aan de staart.
Satsuma incense burner, with a lion dog on the lid, restored at the tail.No longer availableDim. H 28, B 28, D g16 cmEstimate: € 25 / 35 -
#580Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met witte en zwarte briljanten met een respectievelijk gezamenlijk gewicht van +- 0,39 ct. en 0,84 ct.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with white and black brilliant-cut diamonds with a combined weight of approximately 0.39 ct. and 0.84 ct.No longer availableDim. 6 gEstimate: € 1000 / 1200