#180Een handgemaakte 18 K geelgouden broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en in cabochon geslepen kleurstenen.
Broche faite à la main en or jaune 18 kt sertie de brillants d'un poids combiné de +- 1 ct. et de pierres de couleur taillées en cabuchon.No longer availableDim. 20 gEstimate: € 800 / 900 -
#590Goebel, GermanyDrie beeldjes van meerkleurig porselein uit de reeks “Weihnacht”. Onderaan gemerkt. No. 13887-76; 4204314 & 4611217.
#182Esser“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#542Een houten salontafel in Spaanse stijl met drie laden.
#14Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Bondgenotenlaan - Leuven”. Ets. Gesigneerd en genummerd 79/100 buiten de plaat.
“Bondgenotenlaan - Leuven”. Gravure. Signée et numérotée 79/100 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 26 x 32,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#326Een Engelse tafel met twee klapbladen.
#545Een achthoekige Chinees hardhouten piëdestal met marmeren blad.
#627Een antieke wandelstok met degen en ivoren knop.
Ancienne ferme. Une eau-forte. Signée et numérotée 10/25.No longer availableDim. 15,5 x 25 cmEstimate: € 50 / 70