#60Twee clowns van gepolychromeerd kunststof.
No longer availableOnline onlyDim. h: 19 & 28 cm -
#36The Leonardo Collection“Clowning around”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars. Gemerkt. 1997.
No longer availableOnline only -
#24Gilde Clowns - Comedy Collection“De verliezer”. Een beeldje van gepolychromeerd kunsthars. Gemerkt onderaan en in originele doos.
No longer availableOnline onlyDim. h: 14,5 cmEstimate: € 30 / 45 -
#64Twee clowns van meerkleurig kunsthars.
No longer availableOnline onlyDim. h: 12 & 13 cm -
#68Goebel, Germany“De trompetist”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars uit de reeks ‘Happy Clowns’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 20,5 cmEstimate: € 25 / 40 -
#49The Leonardo Collection“Thoughts of a clown”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Gemerkt en in originele doos.
No longer availableOnline onlyDim. l: 25,5 cm -
#21The Leonardo Collection“Send in the clowns”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars op houten voetstuk. Gemerkt en in originele doos.
No longer availableOnline onlyDim. h: 32,5 cm -
#26The Leonardo Collection“Flowers for you”. Een beeldje van meerkleurig porselein naar ontwerp van Annie Rowe. Gemerkt en in originele doos.
No longer availableOnline onlyDim. l: 27 cm -
#57R R CollectionDrie clowns van meerkleuirg kunsthars. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 19 & 20 cm -
#40“Pierrot met mandoline”. Een meerkleurig plaasteren beeld naar een werk van Friedrich Schild. Begin XXe eeuw.
Pierrot avec mandoline. Une statue en plâtre multicolore d'après une œuvre de Friedrich Schild. Début du 20e siècle.No longer availableOnline onlyDim. h: 56 cmEstimate: € 80 / 100 -
#54Drie verschillende clowns van meerkleurig kunsthars.
No longer availableOnline onlyDim. h: 16, 18 & 20 cm -
#47The Leonardo Collection“Don’t let go”. Een beeldje van meerkleurig porselein naar ontwerp van Annie Rowe. Gemerkt en in originele doos.
No longer availableOnline onlyDim. h: 19,5 cm