#61Goebel, Germany
“Lukas”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars uit de reeks ‘Happy Clowns’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 26 cmEstimate: € 40/60 -
#11Gilde Clowns - Comedy Collection
“De verliezer” & “De winnaar”. Een paar beeldjse van gepolychromeerd kunsthars. Beide gemerkt en originele dozen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 8 cm -
#33
Een lot van zeven verschillende kleine clowns van meerkleurig kunsthars.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 6 - 11,5 cm -
#2Gilde Clowns - Comedy Collection
“De geluksbode”. Een beeldje van gepolychromeerd kunsthars. Gemerkt. In originele doos. We voegen er een tweede beeldje zonder doosje aan toe.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 8,5 cm -
#56
Twee poppen, waarbij één met porseleinen hoofd en de andere met houten hoofd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 46 & 56 cm -
#52
Een paar kleine clowns van meerkleurig biscuit.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 12 cmEstimate: € 10/15 -
#67Fiore
“Golfino in the bunker”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Golfino dans le bunker”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 29 cmEstimate: € 50/80 -
#34The Leonardo Collection
“Clowning around”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars. Gemerkt. 1997.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 26,5 cm -
#54
Drie verschillende clowns van meerkleurig kunsthars.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 16, 18 & 20 cm -
#5Gilde Clowns - Comedy Collection
“Bloemenvriend”. Een beeldje van gepolychromeerd kunsthars. Gemerkt en in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 15 cm -
#4Gilde Clowns - Comedy Collection
“De geluksbrenger”. Een beeldje van gepolychromeerd kunsthars. Gemerkt en in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 16,5 cmEstimate: € 25/40 -
#49The Leonardo Collection
“Thoughts of a clown”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Gemerkt en in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. l: 25,5 cm