#17Gilde Clowns - Comedy Collection“Egelvriend”, “Vogelvriend” & “Pauzevriend”. Drie beeldjes van gepolychromeerd kunsthars. Allen gemerkt onderaan en in originele dozen.
No longer availableOnline onlyDim. h: 14,5 & 16 cmEstimate: € 60 / 120 -
#56Twee poppen, waarbij één met porseleinen hoofd en de andere met houten hoofd.
No longer availableOnline onlyDim. h: 46 & 56 cm -
#42The Leonardo Collection“Straatmuzikant”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars op houten voetstuk. Gemerkt en in doos.
No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cm -
#57R R CollectionDrie clowns van meerkleuirg kunsthars. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 19 & 20 cm -
#31“Harlekijnkoe”. Een meerkleurig kunstsof beeld.
Vache arlequin. Une statue en plastique multicolore.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#3Gilde Clowns - Comedy Collection“Mijn grootste schat” & “Dromer”. Twee beeldjes van gepolychromeerd kunsthars. Onderaan gemerkt. In originele doosjes.
No longer availableOnline onlyDim. h: 12 cm -
#37The Leonardo Collection“Send in the clowns”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars op houten voetstuk. Gemerkt en in originele doos.
No longer availableOnline onlyDim. h: 32,5 cm -
No longer availableOnline onlyDim. h: 6 cm -
#28The Leonardo Collection“Music for you”. Een beeldje van meerkleurig porselein naar ontwerp van Annie Rowe. Gemerkt en in originele doos.
#69“Pierrot en ballerina”. Olieverf op doek. Gesigneerd ‘C. Rol’.
Pierrot et ballerine. Huile sur toile. Signeé 'C. Rol'.No longer availableOnline onlyDim. 65 x 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#70Twee gepolychromeerd gipsen clownsbeeldjes en twee bordjes met “Welkom” en “Tot ziens”.
No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cm & 33 x 28 cm -
#36The Leonardo Collection“Clowning around”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars. Gemerkt. 1997.
No longer availableOnline only