Een clown van meerkleurig Muranoglas.

Online only
Dim. h: 25 cm
SKU: 2301220055.
Category: Glaswerk.
Auction day: 24 January 2022 22:00
Catalogue #55

  • #53

    Online only
    Dim. h: 36 cm

  • #17
    Gilde Clowns - Comedy Collection

    “Egelvriend”, “Vogelvriend” & “Pauzevriend”. Drie beeldjes van gepolychromeerd kunsthars. Allen gemerkt onderaan en in originele dozen.

    Online only
    Dim. h: 14,5 & 16 cm
    Estimate: € 60 / 120
  • #56

    Twee poppen, waarbij één met porseleinen hoofd en de andere met houten hoofd.

    Online only
    Dim. h: 46 & 56 cm
  • #42
    The Leonardo Collection

    “Straatmuzikant”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars op houten voetstuk. Gemerkt en in doos.

    Online only
    Dim. h: 24 cm
  • #57
    R R Collection

    Drie clowns van meerkleuirg kunsthars. Onderaan gemerkt.

    Online only
    Dim. h: 19 & 20 cm
  • #31

    “Harlekijnkoe”. Een meerkleurig kunstsof beeld.

    Vache arlequin. Une statue en plastique multicolore.
    Online only
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #3

    “Mijn grootste schat” & “Dromer”. Twee beeldjes van gepolychromeerd kunsthars. Onderaan gemerkt. In originele doosjes.

    Online only
    Dim. h: 12 cm
  • #37
    The Leonardo Collection

    “Send in the clowns”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars op houten voetstuk. Gemerkt en in originele doos.

    Online only
    Dim. h: 32,5 cm
  • #32

    Een lot van zes handgemaakte clowntjes van meerkleurig glas. We voegen er een kristallen clowntje aan toe.

    Online only
    Dim. h: 6 cm
  • #28
    The Leonardo Collection

    “Music for you”. Een beeldje van meerkleurig porselein naar ontwerp van Annie Rowe. Gemerkt en in originele doos.

    Online only
    Dim. h: 24 cm
  • #69

    Pierrot et ballerine. Huile sur toile. Signeé 'C. Rol'.
    Online only
    Dim. 65 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #70

    Twee gepolychromeerd gipsen clownsbeeldjes en twee bordjes met “Welkom” en “Tot ziens”.

    Online only
    Dim. h: 20 cm & 33 x 28 cm
  • #36
    The Leonardo Collection

    “Clowning around”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars. Gemerkt. 1997.

    Online only

Online Only - 24 Januari 2022 - 'Clowns'

On Monday January 24th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Send in the clowns ...

24 January 2022 22:00