#256Een zilverkleurige porseleinen vaas.
#68Albert NestlerEen lot van 2 vintage rekenlinialen, gemerkt Albert Nestler No 18 & No 33, bijgevoegd thermometer.
A lot of 2 vintage slide rules, marked Albert Nestler No 18 & No 33, with attached thermometer.No longer availableOnline onlyDim. 57 & 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#236Een paar kandelaars van verguld messing.
#25‘Kuifje in Amerika’. Softcover, herdruk uit 1960.
#251Een kunstbronzen putto kandelaar.
A bronze putto candlestick.No longer availableOnline onlyDim. 58 cmEstimate: € 40 / 60 -
#115Een koffer met een onvolledig 45-delig verzilverd bestek, gemerkt PL 800. Geen zilver!
#47Een koperen appelketel.
A copper apple kettle.No longer availableOnline onlyDim. 33,5 x 31 cmEstimate: € 20 / 40 -
#80Porcelaine de Choisy“Porcelaine de Choisy”. Een lot van 6 ‘rebus’ borden waarvan 4 met schilferschade. 19e eeuws.
#179Een paar vintage roodkleurige glazen.
A pair of vintage red-colored glasses.No longer availableOnline onlyDim. 23,5 x 10 cmEstimate: € 10 / 20 -
#56RoskopfEen lot van 2 Roskopf zakhorloges, waarvan glas manco en 1 met schade in de wijzerplaat. Bijgevoegd 3 verzilverd Belgische muntstukken.
A lot of 2 Roskopf pocket watches, one with a missing glass and the other with damage to the dial. Also included are 3 silver-plated Belgian coins.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60