#72Een vintage glaspasta vaas in meerkleurig muranoglas.
A vintage glass paste vase in multicolored Murano glass.No longer availableOnline onlyDim. h 28 cmEstimate: € 10 / 15 -
#133Een oude scheeps-olielamp in koper en geslepen glas (1 glas gebarsten). Omgebouwd tot elektrische lamp. Verso gemerkt ‘Red Star Line’.
#228Een lot van twee keramische vazen, zwart geglazuurd en gedecoreerd met floraal motief in Art Deco-stijl, gemerkt met 'REGINA WB' en 'GOUDA', Europa, vroege 20e eeuw.
A pair of two ceramic vases, black glazed and decorated with a floral motif in Art Deco style, marked 'REGINA WB' and 'GOUDA', Europe, early 20th century.No longer availableOnline onlyDim. h 19, 11,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#251Een kunstbronzen putto kandelaar.
A bronze putto candlestick.No longer availableOnline onlyDim. 58 cmEstimate: € 40 / 60 -
#201Een gevarieerd lot van 8 verzilverde kandelaars.
A diverse lot of 8 silver plated candlesticks.No longer availableOnline onlyDim. h 26 cmEstimate: € 50 / 100 -
#185Een lot van 8 souvenir poppen in originele verpakking.
A lot of 8 souvenir dolls in original packaging.No longer availableOnline onlyDim. 17cmEstimate: € 20 / 30 -
#87Een lot van 2 vaasjes in Booms glas waarvan één door Paul Heller (met kleine schilferschade.
A lot of 2 vases in Booms glass, one by Paul Heller (with minor chipping damage).No longer availableOnline onlyDim. h 19.5 x Ø 11 cmEstimate: € 10 / 20 -
#258Een lot van vier kepies van verschillende Britse guards.
A lot of four kepis from different British guards.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80